Кухня > Сантехника > Сантехника для дома > Сантехника Украина

Кухонні мийки — особливості підбору та користування

Добробут в домі – важлива складова людського щастя. По завершенню дня кожен прагне якнайшвидше повернутись до чистої, затишної хатини, щоб відпочити, сповна відновити внутрішні сили. При цьому однією з найбільш відвідуваних кімнат в квартирі є кухня. У зв’язку з цим підтримувати чистоту у вказаному приміщенні не завжди просто. Особливо, якщо родина велика, а кімната компактна за своїми розмірами. 

Проте швидко розібратись з брудним посудом та хаосом після приготування їжі легко, якщо на Вашій кухні є мийка. Подібне приладдя має не лише органічно вписуватись в загальний інтер’єр приміщення, але в повній мірі відповідати таким принципам, як функціональність, зручність, практичність. 

Які бувають мийка для кухні за конфігурацією?  

На сучасному ринку товарів мийки представлені у широкому асортименті. Виробники експериментують, як з формами, так і розмірами приладдя, активно працюють над модернізацією вже існуючих технологій. В результаті їм вдається поповнювати доступні колекції ще більш довершеними в практичному плані моделями. 

Зазвичай кухонні мийки класифікують за таким параметром, як форма конструкції. Виділяють:

  • Квадратні вироби: класичний і на думку багатьох користувачів найбільш практичний варіант. Гарно вписуються в кухні будь-якого розміру: маленькі і просторі. Зазвичай оснащені додатковою зоною для сушіння посуду. 
  • Прямокутні: допомагають економити місце на робочій поверхні, так як розташовуються уздовж стільниці. 
  • Кутові: ергономічні моделі, перевагою яких виступає гарна глибина і відповідно місткість.
  • Круглі: мають стильний та елегантний зовнішній вигляд, який поєднується з високою функціональністю в експлуатації. 

З якого матеріалу краще купити мийку на кухню? 

Сьогодні колекція сантехніки доповнюється новими позиціями аж занадто стрімко. Проте виробники раковин найчастіше задіють в технічному процесі наступні матеріали: 

  1. Кераміка: вишуканий варіант, який чудово доповнює кухні у класичному дизайні. Вказаний матеріал стійко переносить температурні перепади, зберігає конструкційну цілісність, навіть, в ході інтенсивної експлуатації;
  2. Нержавійка: мийки з нержавіючої сталі користуються великим попитом через те, що проявляють високу стійкість до корозії, демонструють гарну зносостійкість та мають довгий термін використання.
  3. Штучний камінь: елітні моделі, які додають інтер’єру привабливості, слугують цікавим доповненням дизайну кімнати. Їх роблять із суміші гранітної крихти та композитної сировини. Подібні вироби відрізняються надійністю та міцністю, на них не залишаються подряпини та сліди від впливу хімічних побутових розчинів.  До того ж, вони демонструють гарне шумопоглинання. 

Як підібрати правильний умивальник для кухні? 

Приймати рішення на користь однієї конкретної моделі необхідно виважено та вдумливо, після того, як Ви детально переглянете декілька варіантів поспіль. Перш за все оцініть візуальний вигляд обладнання, подумайте чи відповідає воно центральному дизайнерському задуму. Також визначтесь з головними критеріями відбору – виріб якого розміру задовольнить основні Ваші потреби; чи необхідна Вам додаткова зона для сушіння посуду, вмонтована в раковину, і т.п. 

При цьому варто пам’ятати, що одним з найбільш важливих критеріїв фільтрації є бренд виробника, його популярність та репутація на ринку. Коли оберете підходящий варіант, перевірте його цілісність, а також проконсультуйтесь з продавцями відносно порядку монтажу сантехніки.

Добавить комментарий

КухняСантехникаСантехника для домаСантехника Украина

Монтаж мойки на кухне своими руками

Монтаж мойки на кухне своими руками: шаг за шагом инструкция Установка мойки на кухне является важным этапом обустройства кухонного пространства. Правильно выбранная и установленная мойка не только облегчит процесс приготовления …

Праздничные пожелания от магазина насосного оборудования и сантехники

С наступлением праздничного сезона, команда OVS.COM.UA, ведущего магазина насосного оборудования и сантехники, искренне поздравляет всех своих клиентов и партнеров с радостными и светлыми праздниками! Это время года наполнено теплом, волшебством …

Ванна моечная и другое оборудование для столовых

Для эффективной организации работы персонала в заведениях общепита необходима ванна моечная, использование которой упростит мойку посуды и инвентаря. Изготовление таких изделий осуществляет компания DSTO, в которой также можно выгодно заказать …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.