Сад и огород

Техніка для часникового бізнесу: прості істини

Щоб отримати хороший врожай часнику, потрібна техніка, яка підготує грунт, обробить часник, посадить його. Вона також необхідна для догляду за рослиною, його збирання і обробки після цього. Устаткування, основним завданням якого буде вирощування часнику як бізнес рівня, має бути якісним. Важливий добре налагоджений автоматичний механізм.

Особливості хорошої посадки:

  1. Часник має бути посаджений вчасно - не рано і не пізно.
  2. Правильна глибина посадки.
  3. Гвоздику саджають загостреною стороною вгору, щоб цибулини не деформувалися.
  4. Капсули з цибулинами розкривають, а окремі цибулини видаляють перед посадкою.

Техніка, що обробляє часник перед посадкою:

  • Тепловий генератор для сушіння. Протягом доби сушить культуру повітрям, що циркулює при температурі 35 °С до повного висихання. Абсолютно сухий вид важливий для подальшого дроблення.
  • Лінія для дроблення і калібрування розділяє голівку і сортує зубки. Її продуктивність - 450 кг/год.
  • Апарат для санітарної обробки знезаражує зубки санітарним розчином після дроблення. Це захищає посівний часник від усіляких захворювань.

Техніка для посадки:

Навісна саджалку для посадки часнику одночасно вносить добриво. Має 4 ряди між тракторними колесами. Густота посадки від 8 до 28 штук на погонному метрі. Глибина посадки 2-6 см для повітряних цибулинок і до 15 см для зубків часнику. Швидкість посадки 2,5 5,5 км/год, можна висаджувати 5 га в день. Кріпиться до трактора від 20 до 100 к.с.

Комбайни для збирання цієї культури

  • Комбайн для відділення бадилля витягує часник, видаляє грунт з головки і відокремлює бадилля, а також вивантажує головки в мішок. Має 1-4-ряду і 3-точкове кріплення. Оснащений різними рівнями глибини і збирає 0,5 га/год.
  • Комбайн для зв'язки бадилля пов'язує їх, а потім вивантажує пучки валом. Це дозволяє зберігати пряну культуру довше. Він буває 1- та 2-х рядним і кріпиться до трактора.
  • Скоба з «вібропротрусом» використовується при збиранні рослини. Вона незамінна для обробки грунту під однозубку. Важелі добре розпушують щільний грунт і забезпечують подачу повітря до коріння. Мають рівень захоплення шириною - 130 і 150 см, глибину до 30 см. Використовується з тракторами від 60 к.с.

Інститут Чесноководства навчає агрономів дієвих методів вирощування часнику. Щоб досягти успіху в цьому бізнесі, потрібно використовувати якісну техніку. Ви можете відвідати проведені господарством Дні поля, бізнес тури та екскурсії. А також підвищити кваліфікацію та обмінятися досвідом. Для студентів вищих навчальних закладів проводяться практичні семінари.

Добавить комментарий

Сад и огород

Как поддерживать канализацию в хорошем состоянии: полезные практики для домовладельцев

Надежная и безупречно работающая канализационная система - залог комфортного проживания и работы в любом доме. Для того чтобы сохранить ее в хорошем состоянии и избежать неприятных ситуаций, необходимо следовать нескольким …

Дом и сад: забота о дворе, газоне и многое другое с Hecht

Владение собственным домом и приусадебным участком является прекрасным приключением, которое предлагает бесчисленные возможности для создания уютной и привлекательной среды. Однако, чтобы ваш двор и сад всегда оставались красивыми и ухоженными, …

От засухи до изобилия: автополив для растений

Автополив – это удобный и эффективный способ обеспечить растения водой без необходимости постоянного контроля и ручного полива. Система автополива может быть настроена для полива определенного участка или всего сада. Она …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.