Авто > Автозапчасти > Ремонт Авто > Ремонт и техобслуживание

Балансувальний верстат для шиномонтажу: обираємо країну виробника

Неодмінною процедурою після переборту коліс на спеціальному обладнанні є їх балансування. Така маніпуляція є обов'язковою, яка гарантує рівномірне розподілення тиску в гумі. В роботі використовують балансувальний верстат. Як правильно обрати обладнання? А про це згодом.

На сайті інтернет-магазину AD-Instrument можна підібрати якісний балансувальний верстат для шиномонтажу напряму від виробника, що дозволить заощадити кошти та придбати оригінальне обладнання без переплат: https://ad-instrument.com.ua/ua/g6582774-balansirovochnye-stanki. Серед асортименту варіантів можна підібрати балансувальний верстат для автосервісу на будь-який смак. Все обладнання сертифіковане та має офіційну гарантію від виробника.

Як обрати балансувальний верстат для автосервісу 

Плануючи придбати балансувальний верстат для автосервісу варто надати перевагу обладнанню напряму від виробника. Найбільш популярними вважаються агрегати китайського та німецького виробника.

Перший тип верстатів належить до бюджетного сегмента, що вистачить для невеликих станцій технічного обслуговування легкових автомобілів. В лінійці представлені ручні верстати зі стандартною комплектацією.

Обладнання німецького виробника коштує дорожче, але дає можливість з точністю виконувати балансування коліс транспортних засобів. Це автоматичні агрегати, які забезпечують ефективне виконання завдання.

Балансувальний верстат для коліс: особливості обладнання

Якісний балансувальний верстат для коліс гарантує безпечне переміщення авто на дорозі. Агрегат дозволяє позбавитись вібрацій, які виникають внаслідок зміщення центру тяжкості на колесах. В протилежному разі керування транспортним засобом погіршується, а поверхня шин стирається нерівномірно, що веде до їх передчасного зношування.

На СТО балансувальний стенд використовують під час установки нових шин або перевзуванні при зміні сезонів.  

Де вигідно придбати балансувальний верстат для шиномонтажу

Щоб недорого придбати балансувальний верстат для шиномонтажу варто надати перевагу компанії, яка продукцію реалізує напряму від виробника. Не беручи до уваги країну, яка займається виготовленням стендів, кожен агрегат має бути укомплектований сертифікатом якості. 

Сучасне обладнання допоможе виконати найвибагливіші запити клієнтів та тримати на високому рівні репутацію автомайстерні. 

 

Добавить комментарий

АвтоАвтозапчастиРемонт АвтоРемонт и техобслуживание

Профессиональный ремонт автобусов и глушителей

СТО https://svs-service.com.ua/ предлагает широкий спектр услуг по ремонту и обслуживанию грузового транспорта и автобусов в Киеве. Среди множества услуг, предоставляемых нашей станцией технического обслуживания, также выделяется ремонт глушителей. В этой …

Знадобилася евакуація авто у Львові? Обирайте Найкращих!

У житті можуть трапитися різні ситуації, і однією з найнеприємніших є злам автомобіля посеред дороги. У таких випадках важливо мати на руках контакти професійної евакуаційної служби, яка оперативно та якісно …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.