Реинжиринг > Управление эффективностью бизнеса > Этика эффективности производства

Енергоефективність — запорука енергонезалежності громад

Енергоефективність - це не просто зменшене споживання енергоресурсів, це досить складна система максимально ефективного використання наявних ресурсів. Це питання стає з кожним роком все актуальнішим, оскільки вартість ресурсів постійно зростає.

Енергонезалежність громад

Саме енергоефективність може стати одним з ключових чинників енергонезалежності кожної громади, адже дозволить зменшити використання ресурсів таким чином, щоб воно не відобразилось на якості наданих послуг. Кожна громада відповідно до власних ресурсів має розробити свій власний план, який збільшить ефективність використання енергоносіїв. Таким чином, платежі до постачальників будуть зменшені, що дозволить звільнити більше коштів на підвищення якості життя у громадах.

Шляхи підвищення енергоефективності

На жаль, наразі в Україні замало можливостей для використання альтернативної, "зеленої" енергетики - недостатня кількість сонячних або вітрових електростанцій. Проте є деякі шляхи, які дозволять збільшити енергоефективність громади без залучень значних інвестицій:

  • ефективні технології в освітленні - використання сучасних засобів, таких, як ЛЕД-лампочки та інші, якісне вуличне освітлення з використанням датчиків на ввімкнення; оптимізація використання енергії за рахунок впровадження двотарифних лічильників;
  • чудово зарекомендувало себе використання вуличного освітлення за рахунок невеликих сонячних батарей;
  • ефективні технології в опаленні передбачають одразу кілька важливих етапів. Перший - перевірка ефективності устаткування, далі - інженерних мереж та заміна труб на більш сучасні та якісніші, обладнання кожного будинку лічильниками;
  • найважливіший етап, у якому, окрім представників громади, мають взяти участь також власники житла - безпосередньо утеплення будинків, яке має включати в себе перевірку та заміну за необхідності вікон, дверей, батарей опалення. За необхідності - утеплення стін будинку для кращого збереження тепла.

Кожен крок окремо має бути розглянутий разом з представниками громади та розроблений детальний план втілення кожного заходу.

Енергоаудит

Для того, аби справді якісно перевірити енергоефективність громади, варто провести енергоаудит, звернувшись до професіоналів. З висновків аудиту можна буде якісно розставити пріоритети та зрозуміти, який захід є першочерговим з питань збільшення ефективності використання ресурсів.

Добавить комментарий

РеинжирингУправление эффективностью бизнесаЭтика эффективности производства

Техника и программное обеспечение для автоматизации торговых операций от ZKTeco

Рабочие места кассиров заведений общественного питания, продовольственных и непродовольственных магазинов, аптек и других предприятий должны быть оснащены передовой техникой. Речь идет о средствах автоматизации расчетно-кассовых операций, или POS-оборудовании. Использование специальных …

Современные средства автоматизации работы торговых предприятий: POS-терминалы и периферийное оборудование

Расчетно-кассовые операции требуют высокой точности, особенно, когда приходится оперировать значительными суммами, вести учет товарных запасов, оформлять возвраты и т.д. Именно по этой причине каждое торговое предприятие, независимо от специфики товаров …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua