Ивано-Франковск > Недвижимость Украина > ПОЛИМЕРНЫЕ ТЕПЛОИЗОЛЯЦИОННЫЕ МАТЕРИАЛЫ > Теплоизоляция
Утеплення Квартир
Як будинок втрачає тепло
Тепло витікає через усі огороджувальні конструкції будинку: вікна, стіни, цоколь, дах, підвал, вхідні двері і навіть через перекриття. На цей процес впливають два фактори: різниця температур в приміщенні і на вулиці (втрати тим більше, чим вище цей показник), а також теплоізоляційні властивості огороджувальних конструкцій. Найбільші тепловтрати (30%) припадають на стіни, так як в порівнянні з іншими конструктивними елементами у них найбільша площа.
Способи утеплення
Кінцевий результат багато в чому залежить від способу і матеріалу утеплення. Є два способи утеплення стін: утеплення зсередини і утеплення зовні.Практика показує, що зовнішнє утеплення краще. І ось чому.
Коли стіни будинку зроблені з однорідних матеріалів (цегли, дерева, залізобетону і т. д.), точка роси знаходиться в товщі конструкції. Призначення будь-якої системи зовнішньої теплоізоляції - виведення точки роси в зону утеплювача, що перешкоджає утворенню конденсату на поверхні несучих конструкцій. В цьому випадку паропроникні теплоізоляційні матеріали дозволять волозі випаруватися в зовнішній простір. Стіна будинку не буде вологою, що збільшить термін її служби. Крім того, теплоізоляція завадить руху теплового потоку від несучої стіни назовні, не дасть стіні замерзати і розморожувати. Від атмосферних опадів і механічних впливів зовнішній теплоізоляційний шар повинен бути захищений міцним, а головне, паропроникним покриттям (вентильованим фасадом, декоративними або теплоізоляційними штукатурками, сайдингом). Щоб утеплення було ефективним, потрібно дотримуватися послідовність і щільність шарів. Водяні пари зможуть вийти назовні тільки в тому випадку, якщо паропроницаемой буде сама стіна, а паропроникність кожного наступного шару, що наноситься на неї, буде більше, ніж у попереднього. Зовнішнє утеплення збільшує термін служби будівлі, перешкоджає утворенню цвілі, збільшує енергозбереження, звуко-і гідроізоляцію стін, а крім того, не «краде» житловий простір.
Теплоізоляція (утеплення) стін
Часто ми можемо спостерігати як на стінах нашого житла з'являється цвіль, грибок, що тягне за собою псування обробки, і наступні витрати на ремонт. Все це наслідок недостатнього теплоопору зовнішніх стін будівлі, особливо північних, в результаті чого пара, що утворюється від життєдіяльності людини, конденсується на холодній поверхні промерзлій стіни. Цих проблем можна уникнути при правильному утепленні стін.
Прекрасним перевіреним рішенням для утеплення старих і нових будинків є додаткове утеплення стін за методом «скріпленої теплоізоляції». Він полягає в закріпленні спеціальним клеєм термоізоляційних плит, захисту їх поверхні полімерцементними складами, армованими спеціальної склосіткою і нанесенні шару декоративної штукатурки. Будинки, утеплені таким способом, забезпечують високий рівень температурного комфорту в приміщенні, знижують витрати і викиди в навколишнє середовище, а фасади при цьому набувають привабливий індивідуальний виразний вигляд.
Ефективність утеплення методом «скріпленої системи» теплоізоляції визначається рядом переваг до яких, в першу чергу, слід віднести:
- ефективне підвищення теплоізоляційної здатності стін і усунення містків «холоду»;
- повне оновлення фасаду при збереженні його архітектурних форм;
- невелика вага, як правило, не впливає на несучу здатність конструкції будівлі;
- можливість вирівнювати стіни в площині;
- легку пристосованість теплоізоляційних плит до наявних архітектурних деталей фасаду (карнизи, пілястри і т.п.)
Мокре утеплення
Технологія мокрого утеплення фасадів досить поширена. Полягає ця технологія утеплення в наступному. Плити теплоізоляційного матеріалу кріплять до фасаду за допомогою полімерцементного клею, а потім прибивають - дюбелями або анкерами. Поверх теплоізоляції наносять шар Полімерцементні розчину, армованого сіткою з скловолокна. Він захищає утеплювач від механічних і атмосферних впливів. Останній шар складається з захисно-декоративної грунтовки і фінішної теплоізоляційної або декоративної штукатурки - мінеральної або полімерною. Слід ретельно ущільнювати місця стикування перегородок і перекриттів з несучою стіною, а також місця сполучення системи зовнішнього утеплення з іншими елементами конструкції (вікнами, підвіконнями, дверима, дахом).
Промисловий альпінізм — це спеціальна технологія виконання висотних робіт на промислових та інших об'єктах, при яких робоче місце досягається за допомогою підйому або спуску по мотузці, або з використанням інших альпіністських методів пересування і страховки.
Основна технологія — це і є та сама спеціальна альпіністська технологія, що дозволяє швидко, оптимально, без застосування лісів, риштовання або спеціальних машин і механізмів пересуватися в просторі і досягти потрібного місця.
Однак лазити по конструкціях - це не самоціль промальпіністів. Адже потрібно виконувати якусь роботу. Ось тут і з'являється друга технологія - технологія виконання, тобто та, за допомогою якої безпосередньо виконується виробниче завдання, наприклад:
- Монтаж рекламних банерів і білбордів
- Мийка вікон і фасадів будинків
- Утеплення фасадів квартир та промислових будівель
- Герметизація міжпанельних стиків
- Інші ремонтні роботи на висоті
Велике значення в роботі для "промальпа" - це його спорядження та мотузки, як кажуть, ця особа альпініста. Вибір спорядження на ринку великий - від простого вітчизняного недорогого спорядження, і до дорогого імпортного, таких як Petzl, Kong, Singing Rock, Lucky і т.д. Вибір спорядження строго індивідуальний, і не можна сказати, що спорядження вітчизняного виробництва поступається імпортним за якістю. Вибір закордонного виробника, правда набагато багатше і ширше нашого. Професіонали "промальпа" використовують в основному імпортне або комбіноване з нашим спорядження.
Пінопласт (пінополістирол)
Пінопласт (пінополістирол) - цей матеріал у наш час в ступенях ефективності та універсальності займає лідируючі позиції в утепленні. Теплоізоляційні і звукоізоляційні властивості пінопласту робить його шірокораспространенние в життєдіяльності людей. Утеплення пінопластом, який має спучених структуру: мільярди бульбашок повітря укладені в тонку полімерну оболонку, робить Ваш будинок комфортним.Для утеплення пінопластом обкладають будівлі зовні і всередині, так ка виробництво пенополітерола виключає використання шкідливого фреону, він екологічно чистий, довговічний і не боїться вологи