ПАКУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Пристрої дозування об’ємного типу для дрібно-штучних виробів

Цей тип дозаторів застосовується на підприємствах консервної промисловості, коли кінцева продукція є комбінованою, тобто: рідина + тверде тіло; в’язка продукція + тверде тіло тощо.

На рис. 3.144 і рис. 3.145 наведені конструктивні схеми дозаторів типових пакувальних машин консервної промисловості.

На рис. 3.144 наведена схема фасувально-дозувального пристрою карусельного типу для пакування черешні, вишні і сливок у скляні банки.

Карусель 5, змонтована на валу 1, приводиться до руху від електродвиг уна 6, редуктора 7 і системи зубчастих передач. Вал 1 каруселі нахилений до горизонту під кутом 65°. На верхній кінець цього валу встановлена нижня частина похилого бункера. Цей бункер складається із двох частин: центральної 2, що обертається разом із каруселлю, і обичайки 3, що знаходиться у фрикційному зачепленні з роликом 4. Такий кінематичний зв’язок обичайки із каруселлю призводить до того, що вона рухається в протилежному напрямку обертання каруселі.

Піднімання нижніх столиків 8, а разом із ними банок здійснюється за допомогою нерухомого кулачка 9, який складається із трьох частин. Центральна частина цього кулачка жорстко з’єднана із рамою, дві інші частини кулачка вібрують за допомогою електровібратора 10 маятникового типу. Цим досягається вібрація столиків; банок, що сприяє щільному укладанню овочів; фруктів у банку.

При підніманні банки вона своєю горловиною щільно притискається до гумової діафрагми 11, через центральний отвір якої продукція переміщається в банку. Продукція, щонепопалавбанкуізнижньоїчастини бункера, обичайкою 3 повертається назад до місця завантаження.

На рис. 3.145 наведена схема фасувально-дозувального пристрою для заповнення банок, які на попередніх етапах уже частково заповнені томатним соком або протертими томатами, каліброваними томатами.

Із нерухомого бункера 1 томати під дією сил гравітації переміщаються в мірні ємності дозатора, що обертається.

При переміщенні дозатора на кут 180° томати переміщаються із мірної ємності у напрямну лійку 5, а потім в банки 6. Після заповнення 264

Рис. 3.144. Фасу валы ю-дозувальний пристрій карусельного типу для пакування черешні, вишні, сливок у скляні банки

Пристрої дозування об’ємного типу для дрібно-штучних виробів

Рис. 3.145. Схема фасувально-дозувального пристрою для заповнення банок томатами

банок на верхній шар томатів опускається притискний поршень 7. Переміщення поршня 7 догори і донизу здійснюється за допомогою нерухомого кулачка 8, в пазу якого переміщається ролик 9, що з’єднаний із поршнем 7.

ПАКУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Характерні компоновочні схеми етикетувальних машин

Характерним прикладом машини із лінійною компоновкою може бути машина ВЕМ. Ця машина має вакуум-барабанний етикетопереносник (рис. 4.82, а). Машина ВЕМ складається із: конвеєра 1; шнека 2; пристрою нанесення клею 3 …

Механізми подачі клею

Холодний клей до клейового ролика може подаватись із відкритої ємності через систему роликів. Таким способом досить складно регулювати рівнотовщинність шару клею на клейовому ролику. Поряд із цим велика Рис. 4.81. …

Пристрої для перенесення етикеток

Ці пристрої є одними із основних складових етикетувальних машин. Залежно від конструктивного виконання вони бувають: важільні; барабанні; роликові. Важільні механізми бувають двох виконань: з коливальним коромислом та з диском, що …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.