ПАКУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Накопичувачі етикеток

Залежно від того, в якому вигляді поставляються етикетки — рулонами чи флатами, використовують пристрої подачі рулонної етикетки і магазини етикеток.

а)

Накопичувачі етикеток

Рис. 4.75. Машини для нанесення етикетки із рулону: а — машина фірми KRONES; б — машина фірми KHS

Пристрої подачі рулонної етикетки включають (рис. 4.75):

• рулоноутримувач з приводом;

• механізм гальмування розмотування рулону;

• напрямні ролики;

• пристрій відрізання.

Магазини етикеток

Магазини умовно можна поділити на дві складові — касета із етикетками і привод, що забезпечує за потреби відповідний рух касети.

Касета за конструктивним виконанням може бути універсальною, тобто призначена для реалізації будь-якої схеми етикетувальної машини (рухома, нерухома). Привод магазину формується залежно від вибраного принципу передачі етикетки (важільний, барабанний, роликовий, кулачковий).

Так наприклад у лінійних етикетувальних машин із етикетопереносником, виконаним у вигляді вакуумного барабану, привод магазину складається із механізму коливання і механізму переміщення касети. Складний рух магазину забезпечує передачу етикеток з касети на вакуум-барабан, що обертається, і створює умови для блокування роботи машини.

На рис. 4.76 наведена конструкція магазину етикеток машини ВЕМ.

Касета 1 складається із опорної площини 5 і двох бічних напрямних

6. В залежності від ширини етикетки, напрямні можуть розсовуватись за допомогою гвинта 4. В передній частині напрямні виконані таким чином, щоб етикетка утримувалась в касеті до тих пір, поки вакуум-захват не захоплять її із загального масиву. Цьому також сприяє верхня штанга 19, яку можна розташувати на різній висоті. В середині касети є каретка 13, що зв’язана канатом 12 із підпружиненим барабаном 7. За рахунок цього масив етикеток підтискається до кромки касети. Касета нижніми виступами встановлена в отвори плити 2. Під час наповнення касети етикетками вона вільно знімається.

Механізм переміщення магазину складається із двоплечевого важеля 9, що закріплений до стояка 3. Праве плече важеля з’єднано з коромислом 17. Коромисло 17 закріплено в передній частині плити 2. На плечі важеля діють кулачки 10 і 11, які безперервно обертаються разом із валом 8. Крутний момент передається через циліндричні зубчасті передачі 14 і 16 від привода вакуум-барабану.

Магазин етикеток здійснює поступальний рух вперед і коливальний в наї ірямку обертання вакуум-барабану. При наближеі іі до вакуум—барабана плити 2, остання роликом 18 натискає на клапан, що з’єднує отвори вакуум - захватів із вакуум-системою.

Етикетки присмоктуються до вакуум-барабану і деякий час вакуум-

Рис. 4.76. Магазин етикеток машини BEM

барабан і магазин рухаються з однаковою швидкістю, а потім одинична етикетка вихоплюється із магазину.

В етикетувальних машинах з нерухомим магазином складний плоский рух по захопленню і передачі етикетки здійснюють проміжні вакуумні або клейові ролики. В сучасних зразках етикетувальних машин захоплюючий барабан виконується у вигляді кулачків, що здійснюють коливальні рухи.

Одним із недоліків однокасетних магазинів є те, що в магазинах великої продуктивності виникає необхідність безперервного поповнення касет

етикетками. Фірми К RONES, KXS (ЕІімеччина) розробили оригінальні багато касетні магазини, які по мірі випорожнення переміщаються в зону заповнення, а на їх місце поступає заповнена касета (рис. 4.77). Цей процес

здійснюється в автоматичному режимі.

Накопичувачі етикеток

Рис. 4.77. Магазин етикетувальної машини з автоматичним живленням етикеток: а — схема; 6 — загальний вигляд

ПАКУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Характерні компоновочні схеми етикетувальних машин

Характерним прикладом машини із лінійною компоновкою може бути машина ВЕМ. Ця машина має вакуум-барабанний етикетопереносник (рис. 4.82, а). Машина ВЕМ складається із: конвеєра 1; шнека 2; пристрою нанесення клею 3 …

Механізми подачі клею

Холодний клей до клейового ролика може подаватись із відкритої ємності через систему роликів. Таким способом досить складно регулювати рівнотовщинність шару клею на клейовому ролику. Поряд із цим велика Рис. 4.81. …

Пристрої для перенесення етикеток

Ці пристрої є одними із основних складових етикетувальних машин. Залежно від конструктивного виконання вони бувають: важільні; барабанні; роликові. Важільні механізми бувають двох виконань: з коливальним коромислом та з диском, що …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.