Окна и двери > Охрана и безопасность

Що краще: протипожежні двері з алюмінієвого профілю чи зі стального?

Якісні алюмінієві протипожежні двері є невід'ємною складовою протипожежної системи безпеки в офісах та громадських місцях. Як і двері зі стального профілю, вони мають особливий попит, про що згодом.

Надійні алюмінієві протипожежні двері зі склінням можна купити в Україні на сайті компанії Cortez: https://cortez.ua/ua/g72131499-alyuminievye-protivopozharnye-konstruktsii. Приємна ціна та наявність сертифікатів відповідності роблять їх лідерами на ринку. Це конструкції з алюмінієвого профілю високої якості, які виготовляються з держстандартом. 

Чим відрізняються алюмінієві протипожежні двері (з алюмінієвого профілю) від моделей зі стального

Порівнюючи алюмінієві протипожежні двері з моделями зі стального профілю, варто зазначити, що відрізняються вони більшою площею скління. Саме цей нюанс дозволяє встановлювати їх в офісах та поєднувати з елементами сучасного інтер'єру приватного будинку. Тому при необхідності зонування приміщень двері з алюмінієвого профілю стану ідеальним рішенням.

Вогнетривкі конструкції зі стального профілю можуть містити невеликий відсоток скління або виготовлятися без нього. Здебільшого їх встановлюють на евакуаційних виходах, біля ліфтових шахт, на складах.

Алюмінієві пожежні двері: держстандарт та його вимоги

Згідно з держстандартом України, алюмінієві протипожежні двері мають проходити обов'язкову сертифікацію, яка включає в себе діагностичні випробування вогнем, по успішному закінченню яких моделі присвоюється рівень вогнестійкості. 

Їх виготовляють з загартованого скла та вогнетривкого алюмінієвого профілю, які не деформуються під впливом високої температури. До того ж з алюмінієвого профілю можна створити конструкції великих габаритів та нестандартних форм.

Кожна модель повинна мати паспорт, в якій вказані характеристики конструкції та її технічні відомості. 

Якісні алюмінієві протипожежні двері зі склінням від виробника

Замовляючи алюмінієві протипожежні двері зі склінням від виробника можна бути впевненим, що конструкція виконає свою задачу в разі виникнення надзвичайної ситуації. Таким чином будуть збережені життя людей та майно. 

Наявність власних потужностей дозволяє гарантувати високий рівень обслуговування клієнтів будь-якого рівня та виконувати нестандартні замовлення. 

До того ж продукція Cortez виготовляється у найкоротші терміни та має офіційну гарантію.

 

Добавить комментарий

Окна и двериОхрана и безопасность

Дизайн и установка штор в доме или квартире

Наше предприятие специализируется на индивидуальном изготовлении штор, портьер и гардин, обеспечивая клиентам не только великолепное качество, но и эксклюзивный дизайн каждого заказа. На сайте компании https://шторы-маркизалюкс.com.ua можно ознакомиться с широким …

Как установить и обслуживать ролеты День Ночь: пошаговое руководство

Ролеты День Ночь представляют собой уникальное оконное покрытие, которое позволяет регулировать уровень освещения и приватности в помещении. Их установка и обслуживание может показаться сложным процессом, однако с правильным подходом и …

Якісна автоматика для ролетних воріт на гараж

Встановлення якісної автоматики для ролет дозволить повною мірою відчути комфорт у процесі користування гаражними воротами. Обираючи варіант варто звернути увагу на моделі від турецького виробника «Мосел». Серед величезного асортименту варіантів …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.