Книги > Образование > обучение

Amazon Kindle: 7 функцій електронних книг, про які ви не знали

Шанувальники Kindle добре знають, що на цьому пристрої можна зберігати цілу бібліотеку книжок. Якби всі екземпляри були в друкованому вигляді, довелося б заставити полицями всю вітальню, і не факт, що помістилися б!

Проте Кіндл можуть набагато більше, ніж просто зберігати книжки в цифровому вигляді. І якщо єдине, що ви робите на своєму Kindle, це завантажуєте, а потім читаєте бестселери, ви напевне здивуєтесь іншим його можливостям. Магазин AVIC розкривають 7 функцій, доступних на цих чудових букрідерах. 

Отримайте безкоштовні книги від Amazon

Підписникам Amazon Prime відкривається доступ до перегляду тисяч книг на сайті Prime Reading. Ресурс схожий на бібліотеку, звідки можна отримати до 10 електронних примірників літератури одночасно. Та на відміну від книжкового «сховища», тут немає обмежень за часом, як довго книги можна зберігати. 

Робіть скріншоти Кіндл

Мало хто знає, що на книзі Kindle можна робити скріншоти. В актуальних ebook Amazon торкніться протилежних кутів екрана одночасно (наприклад, верхнього правого та нижнього лівого або верхнього лівого та нижнього правого). Екран має заблимати, отже, скріншот збережено. Щоб отримати знімок екрана, підключіть Kindle до комп’ютера за допомогою USB та скопіюйте файл. 

Упорядкуйте книги за допомогою колекцій Kindle

Завзяті читачі, як правило, накопичують багато книг на своєму Kindle. Якщо й ви з таких, ви можете організувати свою літературу в колекції. Перейдіть на головний екран, натисніть «Створити колекцію» та дайте їй назву. Потім відкрийте свою бібліотеку, торкніться й утримуйте книгу та виберіть «Додати до/видалити з колекції», щоб перемістити книгу. Текстові файли, відсортовані за колекціями, легше знаходити в Кіндл.

Надсилайте документи на свій Kindle 

Щоб скористатись опцією, зайдіть на сторінку офіційного сайту Амазон, знайдіть «Надіслати на Kindle» та просто перетягніть файл на цю сторінку. Він буде надісланий на ваш букрідер. Таким чином можна відправити типові формати файлів, як PDF, Microsoft Word, TXT, JPG тощо, з максимальним розміром 200 МБ. 

Експортуйте нотатки та виділений текст на ebook Amazon

Ви, напевно, знаєте, що ви можете виділяти текст і навіть залишати нотатки в книгах, коли ви їх читаєте. Але ви можете не знати, що всі ці нотатки можна експортувати на комп’ютер.

Відкрийте книгу зі своїми нотатками, торкніться меню з трьома крапками вгорі екрану справа і виберіть «Примітки та основні моменти». Скористайтеся кнопкою Експортувати нотатки» внизу екрана, щоб надіслати їх у електронному повідомленні. 

Амазон Кіндле. Діліться книгами з родичами чи колегами 

За допомогою Amazon Household можна ділитися файлами свого облікового запису Amazon з іншими людьми. Запустіть програму та за аналогією синхронізації гаджетів з’єднайте свій Kindle з електронною книгою іншого користувача.   

Увімкніть темний режим Kindle

Нічний режим затемнює фон, щоб зробити екран зручнішим для очей. Для багатьох людей це популярний вибір у вечірні години, щоб краще підготуватися до сну. Вмикається опція таким чином: проведіть пальцем від верхнього краю екрана вниз, щоб відкрити панель швидких дій. Натисніть «Нічний режим», і готово.

Надіємось, тепер ви знаєте більше про те, як користуватися Kindle. Та напевне зробите свій досвід користування ebook Amazon ще приємнішим. Замовити електронну книгу Кіндл можна на сайті магазину AVIC.UA.

Добавить комментарий

КнигиОбразованиеобучение

Академия майка притулы — лидер в области обучения hr и рекрутингу

Академия Майка Притулы является крупнейшей онлайн-платформой, предлагающей более 125 курсов в области управления персоналом, рекрутинга, менеджмента, аналитики и стратегии. Эта платформа разработана для специалистов разного уровня - от начинающих до …

Онлайн школа німецької мови — опануйте мову легко та цікаво

  У сучасному світі знання іноземних мов є надзвичайно важливим для особистого та професійного розвитку. Німецька мова, будучи однією з найбільш поширених мов у Європі, відкриває перед вами безліч можливостей. …

Нострификация документов об образовании

Сегодня немалая часть украинских беженцев получает образование в странах Европы в высших учебных заведениях и школах. По окончании они получат аттестаты и дипломы европейского образца. Когда выпускники европейских образовательных заведений …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.