Мода > Питание

Підставки для тортів: особливості, види, матеріали

Солодкий десерт – один із обов'язкових атрибутів урочистих подій. Правильна та красива подача торта здатна виступити справжньою родзинкою чаювання. Щоб кондитерський шедевр став прикрасою столу, використовуються підставки для тортів. Великий вибір якісних товарів такого плану представлено в інтернет-магазині Кондішоп.

Популярні різновиди

Сучасний ринок пропонує розширений асортимент продукції, але найбільш популярними залишаються такі моделі:

  • Листові. Це плоскі вироби без ніжки, які можуть бути виготовлені для одно- або багаторазового використання. Виконуються з картону чи пластику, що забезпечує доступність цін. Подібні екземпляри поширені для застосування на виїзних святах, фестивалях, кафе. Більш щільні варіанти можуть бути задіяні як основа для ажурних металевих стендів.
  • Тортівниці з кришками. Такі підставки для торта незамінні на урочистостях, що проводяться на свіжому повітрі. Прозора кришка дозволить вільно розглядати вміст, а матова чи непрозора додадуть естетики десерту. Подібні конструкції стануть у нагоді і за відсутності вітрин. Віддаючи перевагу преміальним товарам, ви зможете внести до вашого столу нотки розкоші.
  • На ніжці. Передбачається два варіанти виконання – рухливі та ні. Представлені рішення підійдуть не тільки для розміщення та презентації солодощів. Вони також використовуються для декорування. Їхня можливість обертатися забезпечує зручність роботи з десертом.
  • Піраміда. Залежно від висоти майбутнього виробу підставка для тортів може бути з двох, трьох або чотирьох ярусів. Пропозиції можуть відрізнятися і формою – трикутник, коло, квітка та ін.

Використовувані у виробництві матеріали

Популярні сьогодні різновиди виготовляються із пластику. Попит на них пов'язаний із невеликою вагою та низькою вартістю. Виробники представляють великий вибір за формами та декоративними деталями. Крім цього, найчастіше використовується ще 3 основних види:

  1. Дерев'яні. Виглядають стильно та оригінально. Дерево відмінно поєднується з керамікою та склом.
  2. Скляні. Можуть бути з кришкою або без неї. Вироби з кришкою можуть зовні нагадувати тарілку з бортиками або пряму тацю без жодних обмежувачів.
  3. Картонні. Як правило, використовуються для перевезення випічки з одного пункту до іншого.

Різноманітність продукції дозволяє кожному знайти відповідну за всіма параметрами модель. Підставка для оформлення тортів підбирається, виходячи з тематики свята, особливостей форми та розміру ласощів. При виборі враховуйте момент, що будь-який бісквіт на такій основі виглядатиме більше та вище. Також варто звернути увагу на надійність конструкції, щоб вона витримала вагу кондитерського виробу.

Добавить комментарий

МодаПитание

Каркасні будинки: Еволюція модерного житла

Сучасний світ постійно розвивається, і це також стосується способів, якими ми будуємо наші будинки. Одним із найінноваційніших та перспективних напрямків є будівництво каркасних будинків. Ця стаття розгляне, що таке каркасні …

Компактная кобура для оружия

Легко купить кобуру и оружие может каждый желающий при наличии нужного разрешения. Транспортировку оружия необходимо осуществлять в кобуре. Это безопасно, дает уверенность в себе и позволяет всегда иметь оружие при …

Почему такой товар, как волосы, пользуется повышенным спросом

О ценности золота знает, наверное, каждый, однако мало кому известно о том, что красивые длинные волосы тоже можно назвать самым настоящим сокровищем, которое не только украшает свою обладательницу, но и …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.