Металеві конструкції > Металлические конструкции > Металлообработка

Конструкції будь-якої складності з різних металів – Пульсар Констракшн

Якісна обробка металу – запорука довговічності всієї конструкції. Забезпечити антикорозійний захист і достатню несучу здатність підсумкової конструкції багатьом фірмам не під силу з різних причин. Пульсар Констракшн вирішує всі проблеми з проектування, виробництва та монтажу металевих конструкцій із різних матеріалів. Особливість компанії – виготовлення вузлів та збірних елементів на своїх потужностях. Завод з виготовлення металоконструкцій Пульсар Констракшн оснащений обладнанням за останнім словом техніки.

завод металоконструкцій Пульсар Констракшн

Що пропонує Пульсар Констракшн

Високотехнологічний завод металоконструкцій Пульсар Констракшн пропонує виконання конструкцій із металопрокату для будь-яких завдань. Як матеріал застосовуються чорні, кольорові метали і нержавіюча сталь високої якості.

У фірми є виробничий центр у Броварах, який випускає 350 тонн продукції щомісяця. Завод з виробництва металоконструкцій Пульсар Констракшн пропонує такі види продуктів:

● оцинковані заготовки для збирання;

● білборди для рекламних плакатів;

● будівельні вузли, елементи будівель та споруд;

● огорожі з металу різного виду та обробки;

● анкерні заставні для залізобетонних конструкцій;

● металеві ємності для рідких, у тому числі агресивних та сипких речовин.

Пульсар Констракшн вирішує будь-яке завдання в галузі промислових і житлових металевих конструкцій. Готова продукція дуже проста, легка, не вимагає додаткових робіт при монтажі, довговічна. Конструкції від Пульсар Констракшн можуть бути доповнюваними – у процесі збирання можна модифікувати та покращувати споруду.

Також підприємство виконує обробку металевих виробів:

● гаряче оцинкування – захист від корозії шаром цинку;

● грунтовка – покриття для фарбування;

● різання, штампування, холодний та гарячий вигин, зварювання листового матеріалу;

● високоточне плазмове різання металів, що дозволяє отримати деталь з точними розмірами та геометричними параметрами.

ЗМК Пульсар Констракшн оснащені ЧПУ-верстатами із програмним тривимірним моделюванням. Фірма є виробником виробів будь-якої складності на замовлення.

Чому обирають Пульсар Констракшн

Компанія забезпечує виконання конструкцій з металу від проекту до здачі – клієнту не доведеться шукати транспорту, продумувати логістику, підбирати постачальників прокату, фахівців та обладнання для збирання. Усі етапи виконує одна компанія, яка здала під ключ понад 50 проектів. Зниження ціни досягається високим рівнем організації робіт.

Зверніться до консультантів Пульсар Констракшн, щоб отримати точні відповіді на свої запитання та визначити вартість необхідних послуг. Працівники фірми нададуть кілька варіантів на вибір для клієнта – залишається лише ухвалити рішення про необхідний результат та укласти договір на надання послуг.

Добавить комментарий

Металеві конструкціїМеталлические конструкцииМеталлообработка

Качественные металлические садовые качели

Качели садовые для дачи - это отличный способ добавить уют и комфорт вашему саду или даче. Они не только служат местом для отдыха, но и добавляют эстетический вид любой садовой …

ТОВ «НОВИЙ-ДВІР»: Український Виробник та Постачальник Сітки

Український виробник і постачальник високоякісної сітки різних типів для садівництва, будівництва та промисловості. ТОВ "НОВИЙ-ДВІР" є провідним українським виробником та постачальником сітки різних типів. Компанія пропонує широкий асортимент продукції, куди …

Металообробка вищого рівня: верстатне обладнання та послуги від професіоналів

Процес обробки металу в сучасних реаліях неможливий без використання якісного обладнання з числовим програмним управлінням. Якщо ви працюєте в даній сфері, то все необхідне для роботи ви знайдете в ТОВ …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.