Металеві конструкції

КОНСТРУКЦІЇ ПОКРІВЕЛЬ

Покрівлі виробничих будівель складаються з ого - роджувальних конструкцій та несучих елемен­тів — прогонів, ферм, ліхтарів, на які опирають­ся покрівельні елементи.

Розрізняють два типи покрівель — прогінні і безпрогінні. У першому випадку між кроквяними фермами через 1,5...3 м розміщують прогони, на які вкладають малорозмірні покрівельні плити, листи, настили. У другому випадку на кроквяні ферми вкладають великорозмірні плити або пане­лі шириною 1,5...3 м та довжиною 6 або 12 м, які одночасно є огороджувальними і несучими конструкціями.

Покрівля по прогонах легша, але потребує більших витрат металу, більш трудомістка в мон­тажі. Безпрогінна покрівля (застосування залізо­бетонних панелей) забезпечує менші витрати ста­лі, проста та індустріальна в монтажі. Проте вона має суттєвий недолік — велику масу.

Вибір конструкцій покрівлі здійснюють, порів­нюючи їх техніко-економічні варіанти та врахо­вуючи технологічні й економічні фактори призна­чення споруди.

Прогінні покрівлі. Для прогонів застосову­ють прокатні балки, гнуті профілі або легкі на­скрізні конструкції (при кроці ферм понад 6 м). Прогони вкладають на вузли верхніх поясів крок­вяних ферм. Покрівлі бувають теплими (з утеп­лювачем) і холодними (без утеплювача). Для теп­лих покрівель широко застосовують сталевий профільований настил, а також малорозмірні ке­рамзитобетонні, армоцементні та азбестоцементні плити, тришарові панелі, які складаються з двох металевих листів та утеплювача між ними. Про­фільований настил виготовляють з оцинкованої, рулонної сталі товщиною £ = 0,8, 0,9, 1,0 мм, ви­сотою профілю h = 40, 60 та 80 мм, шириною В = 680, 711 та 782 мм, довжиною до 12 м.

Профільований настил укладають на прогони, розміщені через 3...4 м. Маса настилу 10...15 кг/м2.

Холодні покрівлі виконують із хвилястих аз­бестоцементних, сталевих або алюмінієвих листів, які вкладають на прогони з кроком 1,25...1,5 м. Маса азбестоцементних листів 20 кг/м2, стале­вих — 15...20 кг/м2.

Безпрогінні покрівлі. У промислових бу­довах широко застосовують великорозмірні залі­зобетонні плити різного призначення шириною З і довжиною 6 та 12 м. Поздовжні ребра плит при­варюють до вузлів верхнього поясу ферм не менше, як у трьох кутах. Коли застосовують
плити шириною 1,5 м, доцільно в панелях верх­нього поясу ставити додаткові шпренгелі, щоб зберегти вузлову передачу зусилля на ферму.

Основний недолік великорозмірних залізобе­тонних плит — велика власна маса, що впливає на збільшення маси колон, фундаментів.

■Останнім часом застосовують металеві панелі шириною 1,5 і 3 м та довжиною 6 і 12 м, що призводить до зменшення навантаження від по­крівлі. Власна маса таких панелей у чотири-п'ять разів менша, ніж залізобетонних. Проте конст­рукція покрівлі по прогонах більш економічна за витратами сталі. Металеві панелі мають перевагу, оскільки значна частина робіт з виготовлення по­крівель здійснюється на заводах металевих кон­струкцій.

В основі сталевих панелей — каркас, профі­льований настил, утеплювач, гідроізоляційний шар.

КОНСТРУКЦІЇ ПОКРІВЕЛЬ

КОНСТРУКЦІЇ ПОКРІВЕЛЬ

1=36000=96000

Алюмінієві панелі характеризуються малою масою, корозійною стійкістю, але через високу вартість алюмінію використовуються рідко.

Металеві конструкції

Металлообработка

Металлообработка: Как организовать малый бизнес в провинции Металлообработка — это перспективное направление для малого бизнеса в провинции, особенно в регионах, где есть спрос на изделия из металла для сельского хозяйства, …

Производство форм для бетонных щелевых полов

Наша компания занимается производством форм для щелевых полов, цены весной 2025 года: Самый популярные формы и цены: 1 м ------ 29 000 грн. 2 м ------ 33 000 грн 2,5 …

Палетні стелажі від українського виробника СторХаус

Щоб прийняти обґрунтоване рішення про збереження ваших товарів, купити палетні стелажи ціна важлива, але це не найбільш важливий фактор. Вам необхідно спочатку оцінити потреби, можливості, активи та кадрові ресурси вашого …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.