Металеві конструкції

ФАХВЕРК ПОЗДОВЖНІХ І ТОРЦЕВИХ СТІН

Система конструктивних елементів, які підтри­мують стінову огорожу та сприймають вітрове навантаження, називається фахверком.

Відповідно до положення стін розрізняють фахверк поздовжніх і торцевих стін. Коли стіни самонесучі, а довжина панелі дорівнює кроку ко­лон, тоді конструкції фахверка не потрібні.

При кроці рам 12 м і стінових панелях дов­жиною 6 м ставлять фахверкові колони. Якщо стінове заповнення проектується з хвилястих аз- бестоцементових, сталевих або алюмінієвих лис­тів, у фахверку передбачають горизонтальні риге­лі, до яких і підвішують зазначені листи.

Поперечний переріз фахверкових колон — двотаври: прокатні звичайні, широкополичкові та зварні. Колони спираються на фундамент, а в верхній частині за допомогою листового шарніра передають горизонтальні зусилля на зв'язки че­рез нижній пояс ферм. При цьому листовий шар­нір допускає вертикальне переміщення, тобто вертикальні зусилля не впливають на поздовжні зв'язкові ферми, а в торцях — на кроквяну ферму рами. Колони фахверка працюють на позацент - ровий стиск від позацентрово прикладеного стіно­вого огородження і вітрового навантаження. Роз­рахункова схема колони двоопорна: одна опора в місцях кріплення до фундамента, а друга — в місці кріплення листового шарніра.

Ригелі фахверка працюють на косий згин. Вони сприймають вертикальне навантаження від підвішених листів і горизонтальне від тиску вітру.

Металеві конструкції

Бронированные двери от завода производителя Зимен в Украине – завод дверей «Zimen-Group.com»

Бронированные двери Зимен прочно вошли в повседневную жизнь украинцев. Такие конструкции все чаще можно встретить в обычных квартирах и частных домах, хотя недавно бронированные полотна украшали только офисы, производство и …

Чем хороши металлические водостоки?

Обязательной частью крыши любого строения является водосточная система. Она может быть внешней или внутренней, состоять из желобов, труб, тройников, воронок и других компонентов. Главная функция водосточной системы Profil – защитить …

Металлопрокат

В жизни и деятельности современного человека металлопрокат имеет большое значение и играет существенную роль. Металлопрокат является продуктом длительного и трудоемкого процесса переработки железных руд. Практически во всех отраслях промышленности находят …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.