В Киеве > КОНСТРУИРОВАНИЕ И ДИЗАЙН ТАРЫ И УПАКОВКИ > Полиграфия

Крафт пакети на замовлення у Києві

На сьогоднішній день крафтові пакети є лідерами серед пакувальних матеріалів. Переваги та особливості пакетів з крафтового паперу роблять їх універсальною упаковкою, яку можна застосовувати у будь-якій сфері діяльності. Крафтовий папір широко використовують для пакування продукції різного роду та розміру, для пакування подарунків. Зазначимо, що за невисокої ціни продукції, пакети з крафтового паперу завжди виглядають елегантно та стильно. До того ж це міцна упаковка, яку можна сміливо порівняти з поліетиленовою, пластиковою та ін.

Завдяки повітропроникності крафтового паперу такі пакети на замовлення ідеально підходять для пакування продуктів харчування, дитячих товарів, загалом будь-яких виробів, свіжість яких потрібно зберегти якомога довше.

Завдяки пористій структурі крафтового паперу з'являється можливість виготовляти не лише практичні, а й привабливі крафт пакети, на поверхню яких за бажанням замовника ми можемо нанести логотип, зображення чи будь-яку іншу рекламну інформацію. В основному для цього застосовується кілька методів друку: флексодрук та шовкографія.

Чому варто замовити крафт пакети для вашого бізнесу

1. Практичність продукції

Сульфатна довговолокниста целюлоза робить виріб досить щільним і дуже стійким з різними механічними впливами. У більшості випадків крафт пакети на замовлення виготовляються у натуральних тонах: коричневому та білому. Якщо ще кілька років тому крафтові пакети використовувалися тільки для фасування та транспортування продукції, то зараз це дуже затребуване та стильне пакування, яке застосовують із задоволенням і дорогі відомі бренди та дрібні компанії.

2. Ефективна реклама вашої компанії

На поверхню крафтового пакету ми зможемо без проблем нанести ваші контактні дані, логотип, слоган компанії та будь-яку іншу корпоративну символіку. Ми можемо запропонувати Вам різні варіанти нанесення інформації. Брендований пакет з крафту виглядає ефектно і привертає увагу багатьох потенційних клієнтів, що є пасивним просуванням вашого бренду. Гарний пакет будуть використовувати і надалі, а значить ваша реклама буде постійно перед очима. Таке ненав'язливе нагадування дозволить створити позитивне враження про компанію.

3. Екологічна упаковка

У всьому світі виробники прагнуть випускати лише екологічну продукцію або хоча б частково використовувати у виробництві натуральну сировину. Крафтові пакети повністю безпечні та екологічні, тому широко використовуються для пакування різного роду продукції.

Крафт пакети є недорогою, але стильною упаковкою, яка користується величезною популярністю у багатьох відомих великих виробників. Поступово паперові пакети витісняють пластикові, оскільки папір не менш красивий, а при певній обробці та технологіях ще більш виграшно виглядає.

Компанія “Пакет 24” здійснить для Вас друк паперових пакетів із крафту будь-якої конфігурації. Ми можемо запропонувати вам різні варіанти упаковки, в рамках вашого бюджету та побажань.

Замовити крафт пакети у компанії “Пакет 24“ ви зможете, зв'язавшись із нами за телефоном: +38 063 747 84 24. Наші менеджери із задоволенням проконсультують вас та допоможуть з оформленням замовлення.

Добавить комментарий

В КиевеКОНСТРУИРОВАНИЕ И ДИЗАЙН ТАРЫ И УПАКОВКИПолиграфия

Вартість картонних коробок: основні аспекти ціноутворення

Картонні коробки – найбільш універсальний тип сучасної упаковки, яка забезпечує захист та зручність перевезення різних товарів. Кількість варіацій сфер використання роблять їх важливою ланкою в ефективному бізнес-процесі. В пошуках якісних …

Лучшие виды упаковки. Особенности и преимущества

Упаковка пакет является неотъемлемым атрибутом в любом бизнес направлении. Она уже давно служит не только, как защитное средство, но и выступает в качестве рабочего инструмента для маркетологов. Это связано с …

Виды мешков и их особенности

Для переноса, транспортировки и складирования разных сыпучих материалов чаще всего используются именно мешки. Это практичная и вместе с ним доступная тара. Для изготовления изделий применяют разные материалы, но самым популярным …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.