Киев

Банк “Хрещатик”: отримай насолоду від весни

Весняний розмай депозитів пропонує банк “Хрещатик” своїм вкладникам і новим клієнтам, насамперед кращій половині людства — українським жінкам.

“Найчарівнішим” — таку назву має вклад, який можуть відкрити на 12 місяців тільки жінки. Його умови досить привабливі — 21% у національній валюті та 10% у доларах США — і підкріплюються особливо захищеною карткою Ladyна базі МПС Visaз яскравим дизайном і вмонтованим чипом. Відсотки по цьому вкладу можуть виплачуватися щомісяця або наприкінці дії вкладу з умовою їх щомісячною капіталізацією.

Новий вклад “Думай про весну” з терміном дії 14 місяців допоможе будь-кому з клієнтів відродити власну мрію в оновленій країні, бо також пропонує відсотки (21,5% у грн і 10,5% у доларах США) як щомісяця, так і наприкінці дії вкладу з щомісячною капіталізацією.

Об’єднує ці весняні пропозиції можливість поповнення на 1000 грн або 100 доларів США вкладів “Найчарівнішим” і “Думай про весну” — протягом перших трьох і 6 місяців відповідно.

Насолоду від депозитного розмаю отримають й нові клієнти, які забажають відкрити ощадний картковий продукт “Ліга успіху”, котрий дає змогу вільно користуватися своїми грошима без втрати відсотків. Для их відсоткові ставки на щоденний залишок по цьому картрахунку підвищено на 3 п.п. відповідно до суми залишку.

Відсотки по вкладу “Калита”, особливістю якого також є можливість вільно користуватися грошима при необмеженому терміні дії вкладу, та ще й поповнювати його, теж зросли до 10%.

“Пропоновані оновлення депозитної лінійки для населення, — підкреслила Кириченко Тетяна, защитник начальника управління організації та підтримки вкладних програм банку, — зумовлені нашим бажанням допомогти клієнтам привнести у складне сьогодення України якомога більше позитиву, відчути відродження нашого суспільства у всіх сферах буття — політичній, соціальній, моральній і звичайно фінансовій. Тому, сподіваюсь, наші пропозиції порадують існуючих клієнтів і тих, хто довірить нам свої заощадження, які банк “Хрещатик” завжди гарантовано оберігав і беззаперечно повертав за першою ж вимогою”.

Стартують весняні пропозиції 24 свирепого 2014 р.

Детальніше див.

http://www.xcitybank.com.ua/service/privateperson/deposits/34/

http://www.xcitybank.com.ua/service/privateperson/deposits/35/

www.xcitybank.com.ua/service/privateperson/deposits/26/

Добавить комментарий

Киев

Племенное стадо КРС

Поможем сделать племенное стадо (племенное ядро) на ваших телках-реципиентах (суррогатных матерях) методом пересадки зародышей от коров-рекордисток в молочном (8-12 тыс. кг) и мясном (привесы до 1 кг) скотоводстве. Более популярны в молочном скотоводстве: голштинофризская

Уборка квартир в Киеве: виды услуг от клининговых фирм

Идеальная чистота и порядок в доме – говорят, это обязательное условие для успеха в жизни. С фэн-шуй, конечно, можно поспорить, но если управлять хаосом еще как-то можно, то чистота – …

Обувь вне моды и времени. Кеды Converse как Must-have элегантных и современных личностей

Вы привыкли смотреться модно и прекрасно, но совместно с тем предпочитаете практичность и комфорт? Тогда вы наверное уже успели оценить бесспорные достоинства восхитительной обуви Converse. Кеды Converse - это один из наилучших примеров неописуемого, уникального

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.