История страхования

Оформлення Зеленої Карти: вивчаємо особливості та спеціфіку

З того моменту, як в Україні ввели безвізовий режим, значно збільшилось зростання подорожуючих в різні країни Євросоюзу та інші держави. Цікаво те, що туристи користуються не тільки залізничними, авіа- і автомобільними перевезеннями, а й вважають за краще самі вибиратися на відпочинок на своєму особистому транспорті. За допомогою window.unian.ua ви можете легко оформити потрібні документи та виїхати за кордон.
Оформлення Зеленої Карти

Що таке Зелена Карта і навіщо вона потрібна?

Автомобілісту в обов'язковому порядку слід оформити міжнародний поліс страхування відповідальності автомобіля, щоб офіційно і без проблем перетнути кордон України.

Цей поліс називається Зелена Карта. Страховка поширена на 46 країн світу з гарантією страхового відшкодування шкоди, яка може бути заподіяна в результаті дорожньо-транспортної пригоди на території держави. Страховий поліс діє від 15 днів до 1 року на власний транспорт.

Перевірка Зеленої Карти

Державна прикордонна служба України зобов'язана перевіряти наявність і дію полісу. З 2 лютого 2019 року діє система, яка автоматично перевіряє Зелені Карти. Її завдання полягає в тому, щоб звіряти документи з тими відомостями, які внесені страховиком в Центральну базу даних МТСБУ.

Чи бувають відмови?

Напочатку лютого 2019 року прикордонникам – власникам більше 8000 транспортних засобів було заборонено виїжджати. Причина відмови: велика кількість людей не знають про те, що необхідно оформляти міжнародний страховий поліс.

Виявили більше 70-ти випадків підробки Зелених Карт і більше 80-ти визнано недійсними. Статистика показала велику кількість фальшивок, тому, щоб не потрапити в таку ситуацію на кордоні, потрібно бути обізнаним про різні прийоми, якими користуються шахраї. Найчастіше вони працюють поруч з кордонними пунктами і користуються основною проблемою людей, які не знали про оформленні Зеленої Карти. Такі можуть потрапити в пастку.

Методи боротьби зі зловмисниками

Будь страховий поліс повинен мати елементи захисту (водяні знаки, голограми і інші шифри), які видно на ультрафіолетовому світлі. Ви можете попросити перевірити Зелену Карту у будь-якому обміннику або у прикордонних працівників.

Щоб не потрапити в пастку, потрібно уважно переглянути всі відомості, написані від руки. Також страховий поліс зручно перевірити самому на офіційному сайті МТСБУ.

Зелена Карта з гарантією на порталі Window.unian

Зайдіть на сайт і введіть необхідні дані про поїздку - все інше система безкоштовно зробить самостійно! Отримати поліс можна кур'єрської або поштової (Нова Пошта) службою.

 

Добавить комментарий

История страхования

Почему стоит оформить страховку?

В жизни случается огромное количество непредвиденных ситуаций, которые потребуют серьезных денежных трат на устранение их последствий. Это касается и здоровья, и имущества, и бизнеса. Именно поэтому многие современные украинцы решают …

Страхование автомобиля: выбираем полис

Автострахование – это надежная защита владельцев машин от финансовых потерь. Ситуации на дороге бывают разные, и никто не застрахован от аварии или действия стихии. Однако можно застраховать себя от негативных …

Выбор самого выгодного КАСКО на автомобиль

Обязательное страхование для транспортных средств заставляет многих водителей искать услугу с наименьшей стоимостью. При этом мало кто может себе позволить потратить время на посещение различных страховых компаний, чтобы сравнить условия. …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua

За услуги или товары возможен прием платежей Онпай: Платежи ОнПай