Переваги інтернет-магазину
Переваги інтернет-магазину швидкий пошук потрібного товару при користуванні пошуковою системою за ключовими словами або категоріям; велика економія грошей - відсутні витрати на оренду офісу, оформлення вітрин, зарплата продавцям і т.п .; покупка в онлайн-режимі - замовлення товару, оформлення доставки, оплата - все це можна зробити, не виходячи з будинку; управляти інтернет-магазином можна з будь-якої точки світу.
Що потрібно для відкриття інтернет-магазинуВиділений інтернет-канал (режим онлайн, підтримка клієнтів через веб, пошту, ICQ та інші форми комунікаторів);Складські приміщення - як офіс, так і ваша квартира (будинок), де можна буде зберігати товар;Персонал, якщо потрібно (адміністратор, водій, комірник, кур'єр);Доменне ім'я (легко запам'ятовуючий назва);Хостинг.Напрямок інтернет-магазину
При створенні інтернет-магазину головну роль займає вибір напрямку. Це надзвичайно дуже важливий крок, оскільки він надалі буде керувати вашим успіхом.
Спочатку потрібно вирішити, в чому ви найбільше розбираєтеся і що вам цікаво. Якщо ви жінка, то навряд чи добре будете розбиратися в електроніці або сантехніці. Тобто потрібно вибрати ті товари, з якими вам легше і простіше працювати.
При створенні інтернет-магазину потрібно, в першу чергу, зареєструватися як приватний підприємець. Потім - платником єдиного податку. Потрібно бути готовим, до того, що це не безкоштовно і витягне з вашої кишені кілька сот гривень.
Приміром інтернет-магазин парфумерії, з продажу lanvin marry me можна відкрити як власними силами, так і через торговельні онлайн-майданчики, які дозволяють будь-якому охочому створити бізнес з нуля.
За словами керівника бізнес платформи Абагян Гургена, для створення інтернет-магазину за допомогою торгових онлайн-майданчиків не потрібно ніяких особливих навичок.
"Зараз дуже багато користувачів створюють такі магазини, перенісши свій офлайн-бізнес в онлайн. Це корисно людям, які починають свої перші кроки в бізнесі", - говорить він.
Сам інтернет-магазин зареєструвати набагато простіше і швидше.
"Необхідно заповнити кілька полів, перейти в адміністрування і наповнити сайт. Все дуже просто, є навіть короткі відео-інструкції, в яких можна швидко побачити, як додати товар або створити новий розділ", - зазначає Гурген.
Однак торговельні площадки надають свої послуги безкоштовно тільки на первинному етапі, поки інтернет-магазин не почне приносити прибуток. Потім торгові онлайн-майданчики будуть стягувати від 1 до 8% від заробітку.
Як ми вище писали в інтернет-магазині має бути доменне ім'я та хостинг. Якщо безкоштовно розміщувати домен, то це буде піддомен, який найчастіше не викликає у клієнтів довіру. Сам домен варто чималі гроші. Наприклад, в зоні .соm - 250 грн на рік, com.ua - 225 грн на рік.
Безкоштовно пропонують розміщувати і хостинг, але тут немає ніяких гарантій. Ресурс може закритися, вийти з ладу, а також призупинити надання послуги, що може відбити довіру клієнтів.
Недарма говорить народна мудрість, що безкоштовно буває тільки сир у мишоловці. Тому створити магазин безкоштовно можна, але гроші платити за його просування доведеться.
Просувати інтернет-магазин безкоштовно можна, але не завжди це буде приносити успіх. Для швидкого залучення клієнтів використовується банерна реклама, вона є найефективнішою і в той же час дорогою. Ціна її залежить від кількості показів на тиждень, а також від місця на сторіночці (приблизно від 800 грн місяць).
Дешевший варіант - контекстна реклама. Вона працює за ключовими словами в пошукових системах. Ціна варіюється від 100 - 150 грн на місяць.
Найбільш ходові товари в інтернетіКниги;
Сувеніри, іграшки, подарунки;
Товари для тварин;
Велика побутова техніка;
Комп'ютери та супутні товари;
Дрібна побутова техніка (мобільні телефони, фотоапарати, плеєри);
Товари з секс-шопа;
Косметика і парфюмерія;
Товари для хобі і колекціонування;
Меблі і предмети інтер`єруТовари для відпочинку та туризму.
Створити унікальний магазин безкоштовно під силу практично кожному. Головне не бояться робити помилки і вчитися на них.