Инструменты развития бизнеса

Чому вам потрібно почати заробляти в інтернеті прямо зараз

Ця стаття не більше ніж мотиватор і розповідає про те, на скільки хороший заробіток і бізнес в Інтернеті.

Я вже більше 5 років заробляю виключно в Інтернеті і це не просто задоволення і маса вільного часу, але і самостійне планування розпорядку дня.

А вирішив я написати цю статтю після того, як сьогодні потрібно було відвезти документи в кілька компаній. А так як я рідко виїжджаю «в місто», а особливо в годину пік, то для мене ця поїздка була невеликим стресом) Уявляю як почуваються люди, хто працює оффлайн, у них залізні нерви! Загалом ось які висновки я зробив.

Переваги заробітку он-лайн

1. Не потрібно нікуди їхати щоранку або просто їздити кудись за розкладом.

Я постояв у пробках і зрозумів, що кожен день стояти в них просто нестерпно. Я б вже не зміг їздити на роботу вранці і повертатися ввечері, не знаю, як я їздив в студентські роки. Працюючи онлайн, я вибираюся в місто тільки в той час, коли на дорогах вільно.

2. Не потрібно спілкуватися з нервовими людьми, зберігаючи свій настрій в спокої.

Люди, що працюють в офісах чомусь дуже нервові останнім часом. Я б теж нервував, сидячи в цій задусі, в 4 стінах маленької кімнатки. Я поспілкувався зі співробітником офісу однієї з компаній всього 5 хвилин, і вона встигла 3 рази трохи підвищити на мене голос просто так. Якби я працював також, а я раніше працював так якийсь час, то курив би напевно по блоку в день.

3. Ви самі плануєте свій час.

В оффлайн бізнесі ви теж можете його планувати, але такі фактори, як пробки на дорогах і багато іншого можуть вибити вас з графіка. В он-лайні вам ніхто не може перешкодити, ви працюєте в ті години, коли ви більш працездатні. Це підвищує кількість виконаної роботи в рази.

4. Ваш будинок - ваш офіс.

Це для кого то не зовсім добре, хто то працює продуктивніше в офісі, але я говорю за себе і мені приємно працювати саме вдома. Також іноді буває приємно просто прийти в кафе і попрацювати за чашкою смачного вітамінного чаю.

5. Вранці вставати раніше стає приємно!

Коли ви встаєте вранці рано, щоб піти на нецікаву роботу, то настрій не зовсім хороше. Вам потрібно встати, зібратися, доїхати і ще 8 годин сидіти як під замком. Коли ви працюєте он-лайн, ви прокидаєтеся з задоволенням раніше, щоб почати працювати.

6. Ви самі собі господар.

Більше немає докучливого начальника, ви самі собі хазяїн, самі собі платите гроші і самі їх заробляєте. Коли ви працюєте самі на себе, то мотивація до роботи на багато вище.

Висновок.

Я не говорив про подорожі, хоча і подорожувати можна вільно і працювати он-лайн. Я торкнувся тільки ті моменти, які для мене ключові. Все, що я перерахував вище дає внутрішній спокій, впевненість і масу вільного часу. Тому починайте заробляти в Інтернеті вже сьогодні!

 

Добавить комментарий

Инструменты развития бизнеса

Парсер как полезный инструмент для бизнеса

Умение работать с различными инструментами очень важно для владельца бизнеса. Руководителям интернет-магазинов в первую очередь необходимо знать об актуальных сервисах по работе с каталогом, поскольку от него зависит большая часть …

Возможности карибского паспорта: что дает документ инвестору из России?

Программы экономического гражданства стран Карибского бассейна максимально прозрачны и предлагают заявителям довольно доступные финансовые условия. Рассмотрение анкет соискателей происходит в сжатые сроки

Преимущества использования BAS документооборот Корп для среднего бизнеса

Для того чтобы бизнес был доходным, требуется учесть множество самых разнообразных факторов. Одним из важнейших считается грамотное распределение работы и обязанностей сотрудников. Сегодня для наиболее эффективного решения таких вопросов существует …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.