Индивидуальные солнечные установки

Сонячна електростанція для будинку

Методи перетворення сонячної радіації залежать від конструкції певної електростанції. Вже декілька років у світі зростає інтерес до такого альтернативного видобутку енергії. Незважаючи на високу вартість цієї конструкції та її невисокий ККД, сонячні електростанції займають високу позицію серед альтернативних методів одержання електроенергії.

Розвиток цієї галузі набуває обертів кожного дня, не зважаючи на те, які б перепони не створювали великі енергетичні компанії. Тому вже наближається той час, коли сонячна електростанція стане повсякденним явищем для споживачів. Детальніше треба розглянути вибір сонячної електростанції для будинку, для того, щоб обрати саме ту конструкцію , яка буде містити необхідні параметри для індивідуально взятого приміщення.

Вибораючи якісну та найефективнішу сонячну електростанцію для будинку потрібно акцентувати увагу на декількох показниках. Першим необхідним для вибору показником буде максимальне споживання енергії побутовими приладами, при цьому не забуваючи врахувати надбавку на пускову потужність сонячної електростанції.

Отже з першим показником, тобто з потужністю все зрозуміло, і вона розраховується, враховуючи один із самих потужних агрегатів, що є в будинку користувача – як правило, серед побутової техніки, механізми з потужністю 3кВт не зустрічаються. В середньому значення потужності коливаються в межах 2-2,5 кВт. До цього значення необхідно додавати невеличкий запас і в підсумку виходить необхідна потужність панелей.

Панелі сонячної електростанції є другим показником при виборі. На цей час у світі існую три типи панелей - полікристалічні, монокристалічні і плівкові. До речі останній тип один із не самих ефективних, за рахунок того, що для плівкових панелей характерний ефект поступового згасання. Через 25-27 років їх використання в їх активі залишається лише 50 % потужності та можливостей. Якщо розглядати інші два типи панелей, то зупиняючись на якійсь з них треба врахувати погодні умови, в силу того, що при захмареному небі більш продуктивно спрацюють полікристалічні сонячні панелі.

Наступним показником виступає інвертор – пристрій, який застосовується для підвищення напруги, що видається панелями до необхідних 220 вольт. Для вибору саме цього механізму необхідно буде визначитися с потужністю (для витримки необхідного навантаження) та тип вихідного сигналу інвертора.

Для ефективної та безперебійної роботи сонячної електростанції буде потрібен останній показник, а саме контролер. Щоб вибрати відповідний контролер, проведемо невеличку арифметичну дію - розділяємо потужність батарей на напругу акумуляторів. В підсумку вийде потрібний показник зарядного робочого струму, який необхідно витримувати контролеру.

За останні два роки встановлення приватних сонячних електростанцій постійно зростає в великих обсягах. Такій позитивній динаміці посприяв закон України №514-VIII, в якому йдеться про встановлення нових ставок, на так званий, «зелений тариф», які були прив’язані до курсу євро. Після введення в дію цього нормативного акта приватні та фізичні особи змогли проводити встановлення сонячних електростанцій під зелений тариф. А це позитивно впливає на розвиток будівництва у даній сфері, що яскраво демонструють таблиці динаміки зростання кількості приватних встановлених сонячних електростанцій.

Добавить комментарий

Индивидуальные солнечные установки

Монтаж солнечных батарей. Выбор крепежей

Солнечные батареи являются преимуществом современного технического развития планеты и позволяют каждому почувствовать свою независимость. Такое конструктивное решение нуждается в профессиональном подходе и качественной комплектации. Очень важную роль играет крепеж для …

Солнечные панели купить можно на нашем сайте hexagon-energy

Солнечные панели представляют собой сборные установки. Они состоят из полупроводниковых ячеек. Каждая такая ячейка способна преобразовать энергию солнечных лучей в электрическую. Благодаря таким свойствам солнечные панели стали одним из значимых …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua