Хмельницкий

Інноваційний лінійний LED світильник з’явився в Україні

В грудні 2013 року в Україні стартує продаж лінійних LED світильників LINE AL від компанії «МАКСУС УКРАЇНА». Ці світильники стали продовженням издавна популярної серед українських покупців серії світлодіодних світильників LINE. Детальніше ознайомитися з чертами продуктів, а також придбати їх можна на сторінках інтернет-магазину компанії «МАКСУС УКРАЇНА».

В наш час однією з найважливіших заморочек модернізації промисловості є застарілі ЛПП світильники. Вони мають ряд істотних недоліків, і головний з их – це необхідність нередкої заміни люмінесцентних ламп, що вийшли з ладу. Крім того відкриття-закриття розсіювача світильника для заміни ламп є причиною зношування його кріплення, викликаючи необхідність в постоянному ремонті та обслуговуванні корпусу.

Світлодіодні світильники серії LINE від MAXUS були розроблені з урахуванням усіх потреб українських підприємств. За своїми параметрами та габаритами LINE є сучасною заміною морально та технічно застарілим світильникам типу ЛПП і вирішує всі вищезгадані проблеми виробництва.

Інноваційні LED світильники MAXUS LINE призначені для промислових підприємств зі складними умовами експлуатації. Вони надійно захищені від пилу та вологи, маючи ступінь захисту IP65. Це дозволяє світильникам ефективно працювати в різних умовах виробництва з високим рівнем забрудненості, запиленості та вологості приміщень.

Важливою перевагою світлодіодних світильників серії LINE є матове покриття розсіювача, виконане з полікарбонату, завдяки якому вони не мають засліплюю чого ефекту при потраплянні світильника в зону можливого зорового контакту. Це забезпечує зоровий комфорт для людей, які знаходяться в приміщенні. При цьому невелика температура нагрівання LED світильника виключає деформацію розсіювача, гарантуючи постійну високу якість світла на весь період його експлуатації.

Лінійний світлодіодний світильник серії LINE універсальний та зручний у використанні, оскільки його можна встановити як на горизонтальну, так і на вертикальну опорну поверхню. Також він підходить для встановлення на підвіс.

Маючи період окупності в 1 рік, Maxus LINE забезпечений 3-річною гарантією від виробника. Відсутність в складі світильника ртуті дозволяє уникнути витрат на утилізацію після завершення терміну їх експлуатації.

Світильники нової серії Maxus Line є не просто джерелами світла, але й діючим інструментом підвищення ефективності бізнесу, створеним з урахуванням потреб корпоративних споживачів України.

Добавить комментарий

Хмельницкий

Наволочка на подушку для беременных

В период когда женщина вынашивает ребенка, в ее жизни все имеет значение, особенно то, что касается здоровья. Наволочки на подушку для беременных, с которыми будущая мамы имеют самый непосредственный и …

Создание идеального пространства в офисе в Хмельницкой области

Все больше организаций предпочитает выполнять модернизацию офисов. Оказывается, при этой работе появляется немало трудностей. Создать идеальное пространство в офисе не так просто, как может показаться на первый взгляд. Помещение для …

Гранулятор «CPM» — сила, компактность, простота в использовании

Как понятно, гранулки - это разновидность биотоплива. Они могут изготавливаться из древесной стружки, подсолнечной лузги и даже опавших осенних листьев. Преимуществом такового горючего является его экологическая безопасность, также еще более низкая цена по сопоставлению

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua