Гостиницы

Програма для готелів

Успішне функціонування готелів багато в чому залежить від лояльності клієнтів, отримати яку в наш час не надто просто. Відвідувачі звертають увагу не тільки на характеристики самого готелю та його цінову політику, але і на якість обслуговування. Ваш заклад може мати цілий ряд переваг: розкішний інтер'єр, кваліфікований персонал, вдале розташування і навіть прийнятні ціни. Але такі неприємні ситуації, як довга реєстрація відвідувачів, проблеми з бронюванням, неузгодженість персоналу - можуть повністю перекреслити позитивне враження від готелю. З програмним забезпеченням ULTRA ви отримаєте абсолютно новий рівень сервісу, переглянути всі пропозиції програмного забезпечення можна на сайті: https://ultra-company.com/.

Питання заселення в готель турбує кожного потенційного клієнта. Сьогодні майже всі готелі надають можливість онлайн-бронювання номерів, і краще за все в цьому допомагає процес автоматизації. Використовуючи софт для готелів адміністратор з легкістю зможе побачити базу даних, переглянути кількість зайнятий, вільних і заброньованих номерів, чорний список гостей. Постійне оновлення програми дозволяє повністю виключити можливість бронювання номера декількома людьми на одну й ту ж дату. Також, адміністратору буде доступний простий механізм пошуку відвідувачів за реквізитами, продовження перебування, синхронізація з електронними замками, фіскальний регістр і багато іншого. Реєстрація відвідувачів здійснюється в лічені секунди.

Програма дозволяє істотно полегшити роботу персоналу даючи можливість оптимізувати систему безготівкових платежів для всіх послуг та сервісів, пропонованих готелем. Інформацію про відвідувачів, а також їх переваги та побажання легко і просто можна вносити до бази даних, що допоможе підняти якість сервісу на вищий рівень. Зручна організація бонусних та дисконтних програм, реєстрація загублених речей забезпечать лояльність з боку клієнтів.

Автоматизація дає можливість планувати прибирання номерів, а також розраховувати кількість витрачених на неї матеріалів та їх вартість. Ви матимете змогу ясно бачити номери, в яких на даний момент проводиться прибирання і ті, які закриті на ремонт.

Щомісяця програма складає звіти про виконану роботу, що дозволяє попрацювати над уразливими місцями та спрогнозувати прибуток на майбутній період. Прозора система обліку всіх матеріальних цінностей і робочого часу персоналу дозволить вам завжди бути в курсі подій та легко керувати процесами. Всі служби працюватимуть злагоджено, як єдине ціле, роблячи бізнес прозорим і контрольованим.

Перевагами ULTRA є:

  • синхронізація всіх відділів;
  • поліпшена обробка даних;
  • формування прайс-листа всіх наданих послуг;
  • розмежування зон доступу для клієнтів;
  • підвищення безпеки.

ULTRA - це важливий компонент для росту і розвитку готельного бізнесу. Переваги системи автоматизації гідно були оцінені нашими клієнтами. Для оцінки роботи програми є можливість скористатися безкоштовним пробним періодом. Наша компанія встановить та налаштує програмне забезпечення так, щоб воно повністю відповідало вимогам і специфіці вашого закладу. Ми забезпечуємо постійну підтримку ULTRA і завжди готові відповісти на будь-які питання. Система автоматизації готелів дозволить вам повністю оптимізувати роботу готелю, надати клієнтам бездоганний сервіс та збільшити прибуток.

Добавить комментарий

Гостиницы

«The Tower hostel» — оптимальное соотношение цены и качества на номера в хостеле

Чтобы временно разместиться и отдохнуть с удобствами, многие путешественники отдают предпочтение хостелам. И это неудивительно, ведь

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.