Франция

«Буланжері»: куточок Франції у серці України

Хлібна майстерня «Буланжері»: вміле поєднання давньої історії із сучасними смаковими уподобаннями українців

Цілих десять років минуло з тих пір, як у самому серці столиці нашої хлібосольної країни було створено заклад, що вдало функціонує до цих пір, відкривши в Києві ще два своїх філіали. Мова йде, звісно ж, про затишний та запашний куточок Франції під назвою «Буланжері», де випікають переважно французькі хлібні вироби, що підкорили серця та шлунки наших громадян. Дістатися порогу цієї хлібної майстерні можна, взявщи за вказівник посилання http://www.artisan-boulangerie.ua/ua/.

Чим принаджує цей заклад до себе?

Перш за все, щирою радістю та сердечністю, з якою тут зустрічають кожного потенційного покупця і взагалі – будь-якого гостя. Кожному тут гарантовані увага та повага від обслуговуючого персоналу. Вас уважно вислухають, порадять, який саме з тої чи іншої нагоди хліб в києві вам треба купити, бо своєю майстерністю змогли перетворити його на повноцінну страву. Тут випікають хлібо-булочні вироби за старовинними рецептами, привезеними з різних куточків земної кулі. Переважно, звісно, з Франції, бо саме ця романтична країна спонукала до створення «Буланжері» в столиці України. Та перелік країн-донорів рідкісних дивовижних рецептів продовжують також Німеччина та Італія, Австрія та Грузія.

Замішуючи борошно крупного помелу, що містить більше клітковини, тільки руками, використовуючи артезіанську воду з власної свердловини та натуральні закваски свого приготування, ми виготовляємо з них дуже корисні для здоров’я людини продукти. Наші пекарі підходять до справи не просто зі знанням та вмінням, а ще й з творчим натхненням: вони самостійно розробляють для своєї випічки особливий купаж злаків, насіння та овочів, використовують технології багатоетапного закачування вершкового масла в тісто, тому готова випічка просто тане в роті. А які звабливо-апетитні аромати панують у повітрі! Вони розлітаються звідси на цілий квартал, збільшуючи кількість наших відвідувачів, які линуть сюди, як мухи на мед, а прийшовши сюди одного разу, швидко перетворюються на постійних покупців.

Асортимент продукції «Буланжері»

Ознайомитися з ним можна, пройшовши посиланням http://www.artisan-boulangerie.ua/ua/assortment.php. Чого тут тільки немає! Різні сорти житнього та пшеничного хліба, паве «Прованс» або з висівками, багети «Артісан», «Монж», «Фітнес», мультизлаковий, гречаний і з часниковим маслом. Не обходиться справа і без улюбленців мільйонів – круасанів, що так пасують до філіжанки вранішньої кави. А ще тут виготовляють чудову на смак здобу, пироги і тарти, тістечка, салати, сендвічі ті кіши, продають гарячі та холодні напої. Зайдіть у «Буланжері», спробуйте всі ті чудові смаколики та ставайте нашим завсідником: ми на вас чекаємо!

Дата публикации: 13.11.17

Добавить комментарий

Франция

Французские духи – эталон качества во все времена

Правильно подобранный, качественный парфюм способен удивлять, возбуждать, дарить новые ощущения свободы и неповторимости. Некоторые духи могут вызывать конкретные ассоциации с чем-то приятным. Они напоминают о юности, первой любви, отношениях с …

Курсы иностранных языков

Современные люди прекрасно знают, что знания одного родного языка недостаточно для того, чтобы успешно строить карьеру, путешествовать по миру и вообще для того, чтобы найти хорошую профессию, поэтому, как минимум, …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua