Европа

Компанія «Без кордонів»: комплексна допомога у міграції

візовий центер Безкордонів

Сучасну людину важко обмежити в русі. Подорожі, відрядження, туристичні екскурсії – все це є невід’ємною частиною сьогоднішнього суспільства. Будь-яка поїздка передбачає попередній збір документів, що нерідко забирає багато часу і нервів. Візовий центр «Без кордонів» полегшує організацію поїздки, повністю беручи на себе паперові клопоти.

 Про компанію

Фірма «Без кордонів» створена для полегшення нашим громадянам процесу підготовки документів на візи, а також з метою допомоги в міграції. Наші послуги розроблені для людей, що хочуть поїхати за кордон для отримання вищої освіти, працевлаштування, возз’єднання з родиною чи просто для відпочинку.

Компанія допомагає вирішити будь-які питання, що стосуються поїздки в інші країни на кроткий і тривалий період.

 Діяльність візового центру

На сьогоднішній день візовий центр «Без кордонів» надає багато послуг, основними з яких є візова підтримка та працевлаштування за кордоном. Наші фахівці допомагають зібрати увесь пакет документів на робочі, репатріаційні, гостьові, Шенген, студентські, шопінг візи. Ми надаємо комплексну допомогу в оформленні віз в США, Канаду, Англію, Сінгапур, Китай, Японію, Індію, Австралію, Індонезію, ОАЕ, Південну Корею, Болгарію, Румунію, в країни Шенгенської зони.

Зростаючий інтерес українців до заробітків за кордоном став причиною розвитку ще одного виду послуг – працевлаштування в інших країнах. Сьогодні компанія «Без кордонів» має налагоджені контакти з крупними світовими корпораціями, фабриками, заводами і пропонує великий вибір вакансій для чоловіків та жінок різної професійної орієнтації.

Також візовий центр «Без кордонів» надає консультації щодо вироблення біометричних і звичайних закордонних паспортів, допомагає забронювати готель і придбати квитки на авіарейси.

 Наші особливості

Компанія «Без кордонів» успішно працює на ринку міграційних послуг і прагне бути кращою в своїй області. В роботі команда компанії керується ключовими принципами компанії, якими являються відповідальність перед клієнтами, орієнтація на високі результати і грамотне виконання завдань. Ми завжди дбаємо за потреби клієнтів, ставлячи їх на перше місце.

Ключовими особливостями компанії «Без кордонів» є чітка і злагоджена робота персоналу, що дозволяє своєчасно виконувати будь-які задачі.

Попри зростаючу інфляцію і валютні коливання ми пропонуємо наші послуги за оптимальними цінами. Клієнти «Без кордонів» отримують якісне обслуговування, не переплачуючи лишнього. Дізнатися перелік наших послуг та актуальні розцінки можна на сайті http://www.bezkordoniv.com.ua

Добавить комментарий

Европа

Работа за рубежом, поиск с компанией WORK GARANT и подготовка к ней

Кто не хочет иметь хороший ежемесячный доход и высокий уровень жизни? Многие жители постсоветского пространства ежедневно мечтают о том, что найдут работу за границей, купят там жилье и будут получать …

Воздушные компрессоры: прямые поставки из Европы

Компания «Рутектор» является официальным дистрибьютором и прямым импортером воздушных компрессоров европейских брендов Fini и Compair. А также лучшим дилером российского производителя ОАО "Бежецкий завод АСО". Fini (Италия) – один из …

Выбираем дверные ручки для дома

Как только мы начинаем строительство дома, нам кажется, что все будет проходить довольно просто. Ведь нужно приобретать различные мелочи, обращать внимание на каждый болтик, гвоздь и даже невидные предметы. Но …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.