Технічні параметри модульних автоматичних вимикачів: як правильно вибрати відповідний?
Активний розвиток виробництва різного обладнання для побутового та промислового застосування зумовлює високу популярність засобів захисту електросистеми з метою забезпечення належного рівня безпеки для користувачів. Вирішити таке завдання сьогодні не є проблемою, адже виробники спеціального обладнання беруть до уваги актуальні потреби споживачів різних рівнів. Автоматичні модульні вимикачі — найбільш ефективний на сьогодні варіант. Він виконує одночасно кілька функцій — захисту та керування електроланцюгами.
У разі виникнення перевантажень через надструми ланцюг розмикається. Однак при цьому пристрій забезпечує стабільне живлення системи, обладнання, включення та відключення різних елементів на одному ланцюзі для оптимізації показників.
Переваги модуля диференціального захисту
Перша і найбільш пріоритетна перевага, завдяки якій такі комплектуючі мають підвищений попит, — це безпека. Вона у пріоритеті у виробників та користувачів. Встановлюючи автоматичний вимикач диференціального струму, можна забезпечити якісний захист від перевантаження системи, від короткого замикання. Проте беруться до уваги й інші переваги. Це:
- ефективність — можна задати різні конфігурації відповідно до особливостей конкретної електросистеми, її технічних характеристик;
- універсальність — пристрої наділені відмінною адаптивністю під різні умови експлуатації, незалежно від типу системи;
- компактні розміри, завдяки чому економиться корисний простір, встановити такий елемент можна навіть в обмежених умовах вільної площі;
- фінансова рентабельність — ціна модульного вимикача доступна, незалежно від бюджету проєкту;
- практичність — за потреби такі комплектуючі швидко встановлюються, демонтуються, змінюються, внаслідок чого користувачі відзначають простоту обслуговування.
Таким чином, модульний АВ UTrust — це раціональне рішення, щоб забезпечити безпеку будь-якого об'єкта.
На чому ґрунтується вибір пристрою
Перш ніж починати підбирати комплектуючі, важливо розуміти вимоги конкретного проєкту згідно з ТЗ. На підставі цих вступних даних простіше зорієнтуватися, який купити модульний автоматичний вимикач. Щоб успішно впоратися із завданням, потрібно звернути увагу на такі характеристики:
- амперне навантаження — необхідно дізнатися суму показників всіх приладів, обладнання, що будуть підключені до мережі, причому зробити запас у 10-15% для запобігання роботі системи на граничних навантаженнях;
- кількість циклів — визначається на підставі того, яка кількість циклів у системі потребує захисту;
- тип вимикача — термомагнітний або із заземленням;
- перервна здатність — при цьому враховується максимальний удар струмом, який може виділити пристрій.
Також визначається кількість полюсів, номінальна робоча напруга. Якщо ви не впевнені, що зможете правильно підібрати продукт, то краще звернутись до консультантів профільних інтернет-магазинів, які допоможуть підібрати електрообладнання згідно ваших потреб.