Запчасти к технике > Редукторы > Электродвигатели

Як підібрати циліндричний вал NMRV на мотор редуктор

Черв'якові мотор-редуктори є механізмами, які використовуються для зміни моменту обертання і швидкості на вхідному і вихідному валу. Один із основних елементів мотор-редуктора – циліндричний вал. Залежно від моделі конструкції може бути передбачений вихідний, вхідний і проміжний вал. Саме про тонкощі їх вибору ми розповімо нижче, а тим, хто ще не знає, де в Україні купити циліндричні вали NMRV, рекомендуємо заглянути до каталога інтернет-магазину M&GMotor: https://motory.in.ua/ua/g84376774-tsilindricheskie-valy-nmrv.

Чому важливо правильно підібрати циліндричний вал NMRV

Вал — основний елемент передачі обертаючого моменту, саме на ньому конструктивно розташовуються зірочки і шестерні. Усередині валу черв'ячного мотор-редуктора передбачені підшипникові гнізда.

На вал припадає суттєве фізичне та механічне навантаження від власної ваги, деталей редуктора, вихідного та основного механізмів. Саме тому так важливий правильний розрахунок технічних параметрів та якість виконання циліндричних валів NMRV

Параметри вибору валу черв'ячного мотор-редуктора

Довговічна та ефективна робота мотор-редуктора багато в чому залежить від міцності валів на вигин та кручення. Основним геометричним параметром є діаметр валу, дані про нього вказуються в технічній документації до мотор-редуктора.

У черв'ячні мотор-редуктори встановлюються порожнисті вали, що відрізняються невеликою власною масою та компактністю. При замовленні звертайте увагу на такі параметри, як максимальний обертаючий момент і частота обертання на вхідному і вихідному валу, передатне відношення і коефіцієнт корисної дії. Враховуйте, що ці параметри, зазначені в технічній документації, позначають граничні допустимі навантаження.

Не останню роль у довговічності циліндричних валів мотор-редуктори NMRV відіграє якість матеріалів, зокрема сталі. Вибирайте моделі, які виготовлені із круглого прокату або поковки. Найбільш стійкими до постійних навантажень вважаються середньовуглецеві сталі, які маркуються Ст 5, Ст 40Х, Ст 45Х. Для підвищення фізичних властивостей додатково може проводитися загартування нагріванням.

Найправильніший шлях вибору валу черв'ячного мотор-редуктора — використання даних технічної документації. Установка невідповідного валу може стати причиною виходу з експлуатації всього мотор-редуктора.

 

Добавить комментарий

Запчасти к техникеРедукторыЭлектродвигатели

Промышленные мотор-редукторы от «Солид Групп»: надежные решения для украинских предприятий

Мотор-редукторы - важнейшие элементы промышленного оборудования на производственных линиях, конвейерах и других механизмах. От их эффективности и надежности зависит бесперебойная работа всего производственного цикла. Компания "Солид Групп" является одним из …

Превращение однофазного двигателя в универсальное устройство с частотниками

Однофазные двигатели традиционно используются в бытовых приборах и небольших промышленных машинах, но с помощью частотных преобразователей они могут стать универсальными устройствами с расширенной функциональностью. Преобразование однофазного двигателя в универсальное устройство …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.