доставка > логистика

Використання RFID-технологій у сфері логістики

RFID – назва сучасної технології, яка дозволяє виконувати безконтактний обмін даними за допомогою радіочастотного електромагнітного випромінювання. Застосування RFID актуальне у багатьох сферах, логістика не є винятком.

Де використовують RFID в сфері логістики?

RFID мітки дуже допомагають при обліку, зберіганні активів, зокрема, щоб:

  • Ідентифікувати, інвентаризувати та проводити масові обліки одиниць, які приїхали на склади або відправляються у пункт призначення;
  • Захистити товар від крадіжок, цього можна досягнути завдяки відслідковуванню переміщення промаркованих одиниць товару за допомогою спеціальних міток;
  • Відстежувати вантажі при транспортуванні, для цього використовують RFID-замки.

Як бачимо, сфера використання RFID технологій у логістиці досить широка, адже вони можуть бути потрібними і під час виробництва, щоб вести обліки та інші технічні операції. Також RFID допомагає у реальному часі відслідковувати переміщення товарів по складах. Дуже важливо перевіряти і торгівельних агентів, які виконують поставку від виробників до магазинів. Завдяки RFID міткам можна точно бути впевненими у тому, що продукція вчасно доставляється та виставляється на прилавках, не залежується на складах.

RFID технологій у логістиці

Переваги RFID міток

RFID мітки мають ряд переваг у порівнянні із використанням штрих-кодів, зокрема:

  • Стійкість у разі застосування у жорстких умовах. Працювати із RFID технологіями можна у різних умовах, навіть у вологих приміщеннях, із пилом чи високим тиском, температурними перепадами. На відміну від етикетки, RFID мітка прослужить до 10 років та може бути використана багато разів. Підробити мітку при цьому фактично неможливо.
  • Автоматизація процесів. Маркування за допомогою RFID є набагато зручнішим та ефективнішим. Додатковою перевагою стане велика кількість інсталяцій RFID-рішень на території Європи та України.
  • Великий вибір типів RFID міток. Сучасні мітки мають різні форм-фактори – це може як самоклеюча основа, так і мітка, що вбудована в пластиковий корус зі спеціальним кріпленням для фіксації замків.

Великий вибір RFID міток із чіпом представлений у каталозі магазину ID card. Доступні ціни та сучасні технології допоможуть у вирішенні усіх організаційних моментів у сфері логістики та торгівлі.

 

 

Добавить комментарий

доставкалогистика

П’ять причин вибрати доставку продуктів дому та в офіс від Zakaz

Зараз доставка продуктів та товарів стає все більш затребуваною. Це явище має безліч причин: від доступності такої послуги до розуміння її цінності. Наприклад, більше не буде потреби ходити до супермаркету, …

Автобусные перевозки – преимущества и недостатки

Хотя поездка в автобусе для всех уже давно обычное явление, трудно представить современную жизнь без этого вида транспорта. Рейсовые автобусы осуществляют перевозки по Украине и Европе, ими можно добраться в …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua