Грузоперевозки > доставка

Мітрідат — Міжнародні вантажоперевезення

Міжнародні перевезення від вантажоперевезень у межах країни відрізняються своєю складністю. Найчастіше вантаж піддається тривалому транспортуванню, що несе за собою додаткові ризики. І якщо ви хочете, щоб товар був доставлений в пункт призначення в цілісності, важливо з обережністю підходити до вибору підрядника. Подібна компанія не просто має гарантувати безпеку транспортування, а й дотримуватися всіх норм і правил зберігання вантажу.

Актуальність міжнародних перевезень

Відкриття ринків, світова глобалізація, співпраця між компаніями по всьому світу - все це призвело до попиту міжнародних перевезень. І сьогодні досить важко когось здивувати фруктами та овочами з Іспанії та Єгипту або товарами з Китаю.

Під час розвитку торговельних відносин почали з'являтися і логістичні компанії, які займаються організацією подібних транспортувань. І ця галузь продовжує активно розвиватися з року в рік.

Чому важливо знайти надійного підрядника?

Якщо ви закуповуєте товар великими партіями за кордоном, то або займаєтеся організацією самостійно, або користуєтеся послугами професіоналів. Але, якщо досвіду в організації логістичних маршрутів у вас немає, то ви ризикуєте зіткнутися з низкою труднощів. Серед їх числа:

 • завищена вартість доставки;
 • неправильно оформлена документація;
 • відсутність необхідних дозвільних документів;
 • затримка термінів транспортування.

Усіх цих труднощів допоможе уникнути надійний підрядник. Всі організаційні питання він візьме на себе, завдяки чому вантаж буде доставлено в цілісності в точку призначення.

Послугами якої компанії варто скористатися?

Понад десяток років логістична компанія Mitridat працює на ринку міжнародних перевезень. Тут працюють експерти, завдяки чому підрядник надає комплексні послуги.

Звертаючись до компанії, ви можете розраховувати на європейську якість обслуговування та індивідуальний підхід, завдяки чому будуть вирішені навіть найскладніші завдання. І незалежно від того, в яку точку планети вам необхідно буде перевезти вантаж: в Європу, Азію і не тільки, підрядник надасть транспорт, складські потужності та допоможе з оформленням митної документації.

Які види транспорту використовуються

Залежно від відстані, типу вантажу і його габаритів може використовуватися різний транспорт. Міжнародна логістична компанія Mitridat здійснює:

 • автомобільні вантажоперевезення;
 • морські перевезення;
 • залізничні перевезення.

Які типи перевезень можливі?

Основний напрямок діяльності компанії - міжнародні контейнерні перевезення морем. Але це далеко не єдиний тип вантажоперевезень. Імпорт і експорт продукції може здійснюватися збірним або мультимодальним способом транспортування.

З яких країн можливе транспортування

Логістична компанія Mitridat в Одесі здійснює транспортування всіх незаборонених законодавством вантажів по всьому світу. Але найчастіше продукція відправляється з таких країн як: Англія, США, Єгипет, Іспанія, Індія, Канада, Корея, Польща, Туреччина, Китай і не тільки.

Додаткові послуги компанії

Транспортна компанія здійснює транспортування всіх видів вантажів і надає низку додаткових послуг. Серед яких варто виділити:

 • внутрішньопортове експедирування;
 • організація складської логістики;
 • перевезення авто зі США та Кореї;
 • сертифікація авто.

Чому обирають логістичну компанію Mitridat

Логістична компанія Mitridat https://mitridat-container.com/ цінує час і розуміє, наскільки важливо доставляти вантажі своєчасно. З цієї причини весь товар перед відправленням страхується, і клієнт завжди має доступ до актуальної інформації щодо його місцеперебування.

Компанія має налагоджену співпрацю з агентами та експедиторами по всьому світу і виконує всі взяті на себе зобов'язання. Тому, якщо ви шукаєте надійного партнера, якому можна довіряти - логістична компанія Mitridat це саме, те що вам потрібно

Добавить комментарий

Грузоперевозкидоставка

Плануєте подорож Україною? Ось як знайти найвигідніші автобусні квитки

Подорож Україною автобусом – це зручний та доступний спосіб відкрити для себе красу нашої країни. Проте, щоб ваша поїздка була приємною і вигідною, важливо знати, як знайти найкращі автобусні квитки. …

Трансфер с Кракова во Львов

Почему выбирают car-transfers.com? Путешествия всегда вдохновляют, но иногда планирование маршрутов и перемещение между городами могут быть вызовом. В такие моменты помощь профессионалов становится настоящим спасением. Представьте: вы прилетели в аэропорт …

AYBOLIT: надежная медицинская транспортировка и скорая помощь

Медицинская компания Айболит является одним из ведущих представителей частной скорой помощи в Украине. Она зарекомендовала себя как надежный и профессиональный провайдер медицинских услуг, обеспечивая квалифицированный осмотр, широкий спектр услуг и …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.