Донецк

Рейтингове агентство «IBI-Rating» підтвердило кредитний рейтинг ПАТ «Банк Российский Стандарт» на рівні uaА- зі зміною прогнозу на

Підтверджений кредитний рейтинг відображає: підтримку з боку власника Банку та очікуване збільшення статутного капіталу; збереження доброї диверсифікації клієнтського кредитного ранца за основними позичальниками; залежність Банку від коштів власника; збереження низького обсягу операцій у іноземній валюті, що знижує уразливість Банку до денежного ризику; збалансованість активів та пасивів за строчками до погашення; боту Банку у ризикованому секторі (споживче кредитування) в умовах погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни; інформаційну відкритість та прозорість.

На зміну прогнозу рейтингу вплинуло поліпшення більшості показників діяльності Банку та посилення його позиції на ринку.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: збільшення статутного капіталу, підвищення показників ефективності діяльності. Плохо на кредитний рейтинг можуть вплинути: зменшення фінансової підтримки з боку власника; погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; погіршення якості активів, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни в цілому.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «Банк Российский Стандарт», в тому числі: річна фінансова звітність за 2010?2012 рр., планові показники діяльності на 2013 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

ПАТ «Банк Российский Стандарт» (Україна) заснований в 2006 році і спеціалізується на роздрібному кредитуванні. Банк є частиною Групи компаній «Русский Стандарт», що займає провідні позиції на ринку Росії в наданні фінансових послуг, а також у створенні і розвитку торгових марок категорії «преміум».

Єдиним акціонером ПАТ «Банк Российский Стандарт» в Україні є ЗАТ «Банк Российский Стандарт» (Москва) — лідер ринку споживчого кредитування в Росії.

ПАТ «Банк Российский Стандарт»має представництва у всіх регіонах України. Банк співпрацює удобно з усіма величавыми торговельними мережами України, серед яких «Фокстрот», Comfy, «Технополіс», «Ельдорадо», «Вікотек», «Алло», «Мобілочка», «Нова Лінія»,  та інші. Клієнтська база налічує близько 700 тисяч діючих роздрібних клієнтів.

ПАТ «Банк Российский Стандарт»має високий рейтинг надійності банківських вкладів на рівні 5, присвоєний уповноваженим національним рейтинговим агентством «IBI-Rating». Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

У 2012 році кредитний портфель ПАТ «Банк Российский Стандарт» виріс більше ніж у 2 рази, активи — у 1,9 разів. Станом на 01.01.2013 року фінансові показники діяльності банку становлять: кредитний портфель — 2,4 миллиардов.грн., активи — 2,7 миллиардов.грн., статутний капітал — 183 млн.грн.

Добавить комментарий

Донецк

Яичный порошок — почему конкретно он.

Яичный порошок делается из новых яиц. Добавление каких-то хим. веществ у честных производителей, мягко говоря, не приветствуется. Вопреки всераспространенным легендам, с уверенностью можно сказать, что яичный порошок сохраняет внутри себя все полезные характеристики

Правила неплохого хлеба. Как выбирать хлебобулочные изделия

Хлебобулочные изделия составляют важную часть рациона каждого человека. Люди с самых давнешних времен выпекают хлеб, который всегда числился и считается одним из важнейших частей каждодневного питания человека. Ведь в собственном составе он содержит такие актуально

Вертикализатор помогает нездоровым подняться…

Неподменным ассистентом при ДЦП, мышечной дистрофии, рассеянном склерозе является вертикализатор. Вертикализатор - это самостоятельное устройство, которое употребляется для профилактики и смягчения проявления негативных физиологических и психических последствий

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.