Днепропетровск

WOG посилює менеджмент

Серед останніх надбань WOGнаступні експерти:

В'ячеслав Савельєв, защитник генерального директора WOG з технічної експлуатації.

Пан Савельєводним зпершихв Росії адаптував тавпровадив автоматичні(«холодні»)АЗСі безконтактніавтомийки нового поколіннямережі Neste. Також за його ініціативи в компанії було  введеноаутсорсинг технічного обслуговування мережі АЗС. В’ячеслав Савельєв переїхав з Росії до України заради нових викликів. В компанії WOG він відповідатиме за оптимізацію технічних процесів, впровадження технологічних інновацій, а також за  зниження операційних витрат.

Тарас Гошовський, директор з ІТ компанії WOG.

Серед професійних досягнень – шлях від спеціалі100 сектору обслуговування до керівника ІТ відділудочірнього підприємства НАК «Нафтогаз України». Пан Гошовський працюватиме над оптимізацією та автоматизацією роботи всіх процесів задля зниження часу обслуговування клієнтів.

Олексій Лимаренко, керівник програм лояльності WOG, департамент маркетингує співзасновником компаніїSun GSM, яка займається розробками та впровадженням закритих програм лояльності.  Перед паном Лимаренко стоять задачі із залучення нових клієнтів, підвищення довіри до продуктів та сервісів компанії існуючих клієнтів, розробки і впровадження програм лояльності.

Анна Д’яконова, PR-менеджер,департамент маркетингу,протягом довгого часупрацювала журнальчикістом у провіднихінформаційних агенціях та ділових виданнях, має більш ніж п’ятирічний досвід зв’язків з громадськістю та ЗМІ укомпаніях-лідерах своєї галузі. Пані Д’яконова забезпечуватиме прозорість інформаційної політики та діяльності компанії.

«Команда WOG – це «вершки» у своїй сфері: амбітні, освічені та досвідчені експерти. Головним критерієм роботи для их є якість, а головною метою – итог. Ми йдемо в ногу з прогресом, слідкуємо за світовими тенденціями й постійно працюємо над зміцненням нашої команди. Ми ставимо сміливі цілі й досягаємо високих итогів. В той самий час ми пам’ятаємо, що головний суддя нашої роботи – наш клієнт. Для нього ми прискіпливо контролюємо якість кожного нашого продукту: від пального до автохімії та кави, ми впроваджуємо зручні сервіси та отримуємо задоволення від посмішок автомобілістів», — зазначив генеральний директор компанії WOG Сергій Корецький.

Добавить комментарий

Днепропетровск

Одноразовая электронная сигарета

На сегодняшний день купить одноразовую электронную сигарету не составляет никакого труда. Устройство полностью автономное, компактное и удобное в использовании. В нем уже встроенный аккумулятор с полным зарядом. Но при этом …

Как и зачем выбирать поставщика газа в Днепре?

Еще с 1 августа 2020 года в Украине открылся свободный рынок природного газа для физических лиц. Если у вас дома газовое отопление, газовая колонка или газовая плита, то вы можете …

Стальная входная дверь

Идеальная входная дверь изготовлена из надежной стали, имеет хорошую тепловую и звуковую изоляцию и качественное покрытие полотна. Например в Дверном центре г.Днепр можно купить дверь на любой вкус с доставкой …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua