Дети

Як відбувається процес позбавлення батьківських прав в Україні

Зазвичай можна розійтися, просто відвідавши відділення РАГСу, написавши певну заяву і почекавши один місяць. Однак іноді ця процедура проводиться за рішенням суду, якщо колишнє подружжя не можуть домовитися по загальному майну, нерухомості і опіки над дітьми. Не рідко відбувається боротьба між подружжям конфлікт. І часто для цього застосовують розлучення через суд.

 

Які документи потрібні для позбавлення батьківських прав?

 

Відібрати в людини батьківські права це не просте завдання, тому краще застосовувати цю особливість законодавства в крайніх випадках. Збір документів звичайно можна виконувати самостійно, але краще доручити справу професіоналам. Це через те, що комплект паперів буде відрізнятися в залежності від тих обставин, які потрібно доводити в суді.

 

В першу чергу необхідні основні формальні документи. До них відносяться дані про Вашу особистість і відповідача, наприклад інформація з паспортів громадян України. Щодо дитини потрібно надати свідоцтво про народження, інформацію про її вік і стать. Довідка з місця проживання дитини, а також якщо є свідоцтво про розірвання шлюбу та свідоцтва про народження інших дітей, то це також стане в нагоді.
усыновление
Особливості стану здоров'я батьків і дитини мають значення на рішення суду. З цієї причини корисно надати відповідні медичні папери.

 

Юристи радять, готуючись до суду, отримати висновок психолога про те, який психоемоційний стан дитини. Це може зробити фахівець зі служби опіки або навчального закладу, де проходить навчання дитина. Для складання такого документа психологу потрібно провести співбесіду з дитиною. Для переконливості доводів позивача нерідко буде корисним звернутися до кількох психологів, щоб отримати їх висновки.

 

При можливості не буде зайвою характеристика з місця навчання. Важливо, щоб в ній зазначалося, як кожен з батьків брав участь у вихованні малюка.

 

Чому для позбавлення батьківських прав краще звертатися до фахівця?

 

Не рідко, коли отримання повної опіки над дитиною є найважливішим фактором у його житті. І тому кожен документ, а також правильно заповнену заяву мають прямий вплив на рішення справи. Занадто великий ризик помилитися.

 

З цієї причини доручити позбавлення батьківських прав в Україні найкраще професіоналу. Досвідчений юрист зможе підготувати грамотну стратегію позивача і зробити все можливе, щоб виграти справу на користь дитини.

 

Добавить комментарий

Дети

Детские шары, шарики на выписку из роддома – лучше любых слов

Собираетесь на детский день рождения или встречаете жену с роддома? В таком случае не забудьте заказать воздушные шарики. Сделать это можно в интернет-магазине Мир Шаров по одним из самых низких …

Как правильно подобрать обои в детскую комнату?

Детская - настоящий маленький мир. Именно там начинает формироваться личность ребенка, ведь малыш проводит в детской большую часть времени. Поэтому так важно с ответственностью подойти к выбору обоев в детскую …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.