деньги > криптовалюта

Что такое Эфириум и как он работает?

Что такое Эфириум

Ethereum — це децентралізована блокчейн-мережа на базі токена Ether, яка дозволяє користувачам здійснювати транзакції, заробляти відсотки на свої активи шляхом стекінгу, використовувати та зберігати незамінні токени (NFT), торгувати криптовалютами, грати в ігри, користуватися соціальними мережами та багато іншого.

Навіщо потрібен Ethereum?

Художники, наприклад, заробляють мільйони доларів, переносячи свої роботи в блокчейн через незамінні токени, або NFT. Хтось може запитати, навіщо купувати цифрове мистецтво, коли ми можемо просто зробити його скріншот? Колекціонери хочуть власності, ось чому. NFT також містять докази власності та служать безпечною формою зберігання. По суті, це все-в-одному для колекціонерів, тому неважко помітити його привабливість.

Можливо ви також відчуваєте прилив креативності і також були б не проти почати працювати над Ефіріумом. Перш за все вам потрібний чудовий інфографік, щоб стежити за падінням чи ростом криптовалюти. Дізнатися Ефіріум ціну, ви можете з легкістю за цим посиланням.

Де брати Ефіріум?

Процес створення блоку транзакцій для додавання в блокчейн Ethereum називається майнінгом. Наразі Ethereum використовує блокчейн з підтвердженням роботи, але переходить на підтвердження частки (PoS) з Ethereum 2.0 з метою масштабованості та більш екологічного підходу.

Майнери Ethereum — це комп’ютери, які запускають програмне забезпечення та використовують свій час і обчислювальну потужність для обробки транзакцій і створення блоків. Учасники мережі повинні переконатися, що всі домовилися про послідовність транзакцій у децентралізованих системах, таких як Ethereum. Майнери допомагають у цьому, генеруючи блоки, розгадуючи складні обчислювальні загадки, тим самим захищаючи мережу від зловмисників.

Коли ви дізнаєтеся більше про цю сферу, звичайно вам буде потрібна надійна криптобіржа для торгівлі Ефіріумом. Криптобіржа KuCoin це ідеальний варіант, якщо ви хочете розібратися та навчитися швидко. За допомогою професійних інструментів, швидкого та надійного захищення на сайті, ви можете бути впевнені, що ви не будете жертвою обману та в надійному місці, зможете трейдити та переглядати інформацію стосовно свого Ефіріума та інших криптовалют.

Ethereum проти Bitcoin

Хоча біткойн є найпоширенішою криптовалютою, спільнота Ethereum має амбіції розширити проект. Перший призначений як цифрові гроші, і він досить добре служить цій меті. Але біткойн має свої обмеження. Це мережа PoW, яка намагається масштабуватись, що змушує деяких вважати, що це більше засіб збереження вартості, подібний до золота. Біткойн також має жорсткий капітал у 21 мільйон монет, що більше підтверджує цей аргумент.

Ethereum, з іншого боку, має намір випередити нашу поточну інтернет-інфраструктуру. Він планує автоматизувати багато процесів, які все ще потребують посередників, таких як використання магазину додатків або робота з менеджерами коштів. ETH використовується більше як спосіб взаємодії з мережею, ніж як спосіб переказу грошей, хоча він також може робити це.

Розробники можуть створювати на основі Ethereum унікальний сумісний з Ether токен для кожного DApp, який називається токен ERC-20. Хоча процес не ідеальний, це означає, що всі токени на основі Ethereum технічно сумісні. Мережа Bitcoin призначена лише для Bitcoin.

Добавить комментарий

деньгикриптовалюта

Створення акаунта та вхід на платформу Buddy Bet: повне керівництво

Онлайн-платформа Buddybet - це світ, де ставки на спорт і розваги об'єднані захопливим контентом, цікавими можливостями. Але першими кроками мають стати реєстрація Buddy bet, вхід на платформу. У короткому та …

Портал поиска работы, обмена электронных валют

Inkorr.com/crypto: Информационная платформа о криптовалютах Для тех, кто интересуется миром криптовалют, сайт inkorr.com предлагает всю необходимую информацию. Платформа предоставляет данные о ценах, графиках и рыночной капитализации различных криптовалют. Это полезный …

Оформление кредита за несколько минут — миф или реальность?

  Возможность получить кредитные деньги за несколько минут звучит несколько нереалистично, ведь многие привыкли к тому, что банковские учреждения выдают кредиты только после тщательной проверки документов и кредитной истории. Проверка …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.