Черновцы

«УКРПЛАСТИК» визнано найкращим соціально — екологічним підприємством України

За підсумками щорічного Всеукраїнського екологічного конкурсу, який проходить за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів, компанія «УКРПЛАСТИК» перемогла у номінації «Соціально — екологічна компанія року» .

Експертна комісія, до складу якої увійшли представники громадських організацій, Мінекології, державної екологічної інспекції та журнальчикісти, оцінювала підприємства, які демонструють високі показники виробництва і якості продукції та ведуть системну діяльність з поліпшення екологічних нюансів своєї діяльності і мають в цьому напрямку певні досягнення. У итогі жорсткого відбору, компанію «УКРПЛАСТИК» визнано найкращим соціально – екологічним підприємством року.

«УКРПЛАСТИК»  традиційно є компанією з високим рівнем соціальної та екологічної відповідальності. На підприємстві впроваджено систему екологічного менеджменту, компанія часто підтверджує відповідність виробництва і продукції вимогам міжнародних эталонів ISO 14001:2004(довкілля), ISO 22000:2005(безпека) ??і ISO 9001:2008(якість).

Гнучкі пакувальні матеріали, які виробляє компанія, не містять сполуки хлору і при утилізації використаної упаковки не виділяють отруйних речовин. Вони містять значно менше залишкових розчинників, ніж у більшості західноєвропейських і американських виробників. Це робить матеріали безпечними для організму людини і навколишнього середовища.

З 2010 року підприємство спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку реалізує Програму з підвищення екологічних эталонів та енергоефективності, розробці нових технологій. У поточному році Компанія «УКРПЛАСТИК» підтримала міжнародну ініціативу виробників хімічної продукції «Responsible Care», яку координує Міжнародна рада хімічних асоціацій ( ICCA ). Координатором цієї Програми в Україні є Альянс хіміків України.
Програма діє за підтримки ООН, і до цієї добровільної міжнародної ініціативи вже приєдналися як транснаціональні хімічні корпорації, так і більшість підприємств хімічної промисловості понад 60 країн світу.

 «Якщо весь бізнес буде таким соціально та екологічно відповідалеким, то екологічні проблеми будуть вирішені не тільки на підприємствах, але й у регіонах присутності величавых виробництв», — зазначив Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков, вручаючи представникам компанії диплом та пам'ятний символ.

Довідка:ПАТ «УКРПЛАСТИК» — найбільший у Східній Європі виробник гнучких пакувальних матеріалів для харчової, тютюнової, косметичної, фармацевтичної та інших галузей. Заходить до ТОП — 20 світових компаній даного профілю. Компанія заснована в 1927 році. ПАТ «УКРПЛАСТИК» поставляє гнучкі пакувальні матеріали та упаковку компаніям Центральної та Східної Європи,  Росії, України, інших країн СНД.

Добавить комментарий

Черновцы

Как выбрать панорамные алюминиевые окна

Алюминиевые окна часто используются при выполнении панорамного остекления. Они позволяют достичь максимального уровня освещенности, менее громоздкие, по сравнению с пластиковыми конструкциями и прекрасно сочетаются с фасадами, оформленными в современном стиле. …

Не дай украинцам замерзнуть!

Одеяла оптом стандартных размеров и необычного свойства... Конкретно так охарактеризовывает свою продукцию ведущая украинская фабрика Люкс Текстиль, занимающаяся созданием и реализацией домашнего текстиля и одеял оптом, а именно. Люкс Текстиль гордится тем, что

Сетка железная. Продлите срок эксплуатации конструкции!

Сетка железная - в наше время этот материал употребляется во всех строй работах. На украинском рынке сетка железная представлена в широком ассортименте. Но далековато не все компании предлагают высококачественный продукт. Из-за высочайшей потребляемости железной

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua