Авто > Инструмент Украина > Частотные преобразования

Перетворювач 24–220В: універсальне рішення для вашої автівки

Перетворювачі напруги — спеціальні пристрої, що дозволяють використовувати прикурювач в автомобільному салоні як мобільну розетку для живлення різноманітних девайсів і побутових приладів. З їхньою допомогою користувачі можуть швидко підзарядити:

 • смартфон або планшет;
 • цифрову камеру;
 • ноутбук;
 • електробритву;
 • фен;
 • різні види електроінструменту.

Немає потреби возитися з перехідниками та адаптерами. Достатньо лише під’єднати автомобільний інвертор 24/220 Вольт до акумуляторної батареї свого автомобіля через гніздо прикурювача. Компактний перетворювач стане в пригоді там, де відсутня стаціонарна електромережа.

Визначення необхідної номінальної потужності інвертора

Головним застереженням у цьому питанні є те, що максимальна потужність пристрою перетворення напруги не має бути меншою за споживану потужність електроприладів, які до нього підключені. Якщо ви бажаєте заряджати декілька девайсів одночасно, підрахуйте показник їхньої сукупної потужності та орієнтуйтеся на нього, вибираючи модель.

Перетворювачі напруги

Сила струму

В умовах збільшення навантаження через під’єднання великої кількості приладів автомобільний інвертор споживає струм більшої сили від бортової мережі. Для визначення необхідного показника струму потрібно загальну потужність навантаження (Вт) помножити на коефіцієнт 1,15, а потім поділити на значення напруги живлення перетворювача.

Якщо прикурювач видаватиме струм меншої сили, це може призвести до швидкого розрядження акумуляторної батареї транспортного засобу (навіть якщо двигун буде вимкненим).

Принцип роботи та конструктивні особливості

Інвертори цього типу виконують перетворення постійного струму 24 В у бортовій мережі легкової автівки на постійний струм 220 В, від якого живляться підключені до неї побутові електроприлади.

Зазвичай перетворювачі оснащено:

 • системою охолодження з вентилятором (захист від перегріву);
 • вбудованим акумулятором для аварійного живлення;
 • системами захисту від коротких замикань і перевантажень;
 • механізмом автоматичного вимкнення, який спрацьовує, коли в бортовій мережі відбуваються різкі перепади;
 • звуковою індикацією про занадто низьку напругу на вході.

До комплектації більшості моделей входить комплект кабелів для підключення пристрою до автомобільної АКБ, а також інструкція користувача.

Чим більше захисних систем реалізовано в перетворювальному пристрої, тим безпечнішим і надійнішим він є у використанні. Інвертори дають змогу уникнути проблем, пов’язаних із раптовими стрибками напруги в бортовій мережі та продовжити термін служби побутової техніки. Додатковою перевагою буде опція інформування користувача про зниження напруги в акумуляторній батареї.

Добавить комментарий

АвтоИнструмент УкраинаЧастотные преобразования

Превращение однофазного двигателя в универсальное устройство с частотниками

Однофазные двигатели традиционно используются в бытовых приборах и небольших промышленных машинах, но с помощью частотных преобразователей они могут стать универсальными устройствами с расширенной функциональностью. Преобразование однофазного двигателя в универсальное устройство …

Где используют преобразователи частот

Потенциал современного преобразователя частоты тока уже на порядок шире базового. Любой такой прибор поможет оператору плавно регулировать скорость электродвигателя и оптимизировать его запуск, понижая пусковые токи. Большинство популярных на украинском …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.