Алкоголь > Медицина

Спирт Екстра – особливості виготовлення

На сучасному ринку ціна харчового спирту залежить від його марки. Чим чистіший продукт, тим вища його ціна. Спирт класу Екстра визнано «золотою серединкою» на ринку алкогольної продукції. Його активно використовують у процесі виробництва алкоголю із середнього цінового сегменту. Саме така продукція є привабливою для більшості покупців, які прагнуть придбати якісний продукт за прийнятною ціною.

Особливості етанолу Екстра

Цей вид етанолу виготовляється з натуральної рослинної сировини, зокрема – зерна та картоплі. Виробничий процес відбувається на вдосконаленому обладнанні, що дозволяє отримати на виході продукт високої якості. Усі стадії виробничого процесу суворо контролюються, що гарантує відповідність фізико-хімічного складу спирту заявленим вимогам.

Етанол класу Екстра виготовляється за технологією природного бродіння. Цей процес відбувається за участю спеціальних штамів спиртових дріжджів, які дозволяють отримати готовий продукт без сторонніх ароматів. Після завершення бродіння отримана маса відправляється для перегонки на колони ректифікації.

На наступній стадії проміжний продукт очищається механічною системою фільтрації. На вугільних фільтрах можуть встановлюватися пластини із срібла, що покращує якість очищення. Отриманий продукт перевіряється на відповідність заявленим нормам та надходить до реалізації.

При відвантаженні товар супроводжується сертифікатами якості. Спирт розливається в тару із екологічного пластику, яка є безпечною. Вона не вступає у взаємодію з вмістом і не впливає на його смакові та ароматичні якості.

Замовлення спирту Екстра

Сучасні ринкові умови дозволяють замовляти етанол марки Екстра в режимі онлайн. Для замовлення достатньо перейти на сайт компанії та сформувати заявку на потрібну кількість товару. Співробітники відділу продажів швидко та якісно обробляють замовлення будь-якої складності. Завдяки регулярному поповненню товарних запасів споживачі можуть купувати спирт Екстра у будь-якій потрібній кількості.

У разі виникнення питань можна отримати грамотну консультацію у компетентного менеджера. Він із задоволенням зорієнтує серед товарного асортименту, дізнається інформацію щодо наявності товару на складі та допоможе з оформленням заявки. За доставку замовленого товару несуть відповідальність надійні логістичні компанії.

 

Добавить комментарий

АлкогольМедицина

Спирт питний та шляхи його виробництва

Питний етанол активно використовується у харчовій індустрії. Для виготовлення якісного продукту підходять відбірні сорти пшениці, жита, ячменю. Також для виробництва питного спирту можуть застосовуватися продукти з високим вмістом крохмалю та …

Как определить качество солода?

Солод относится к главному ингредиенту из общего состава для пивоварения. Продукт участвует в формировании вкуса, цветового оттенка, тела и ароматической составляющей пива. Являясь источником крахмала и ферментов, он участвует в …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua