Алкоголь > Медицина

Спирт Екстра – особливості виготовлення

На сучасному ринку ціна харчового спирту залежить від його марки. Чим чистіший продукт, тим вища його ціна. Спирт класу Екстра визнано «золотою серединкою» на ринку алкогольної продукції. Його активно використовують у процесі виробництва алкоголю із середнього цінового сегменту. Саме така продукція є привабливою для більшості покупців, які прагнуть придбати якісний продукт за прийнятною ціною.

Особливості етанолу Екстра

Цей вид етанолу виготовляється з натуральної рослинної сировини, зокрема – зерна та картоплі. Виробничий процес відбувається на вдосконаленому обладнанні, що дозволяє отримати на виході продукт високої якості. Усі стадії виробничого процесу суворо контролюються, що гарантує відповідність фізико-хімічного складу спирту заявленим вимогам.

Етанол класу Екстра виготовляється за технологією природного бродіння. Цей процес відбувається за участю спеціальних штамів спиртових дріжджів, які дозволяють отримати готовий продукт без сторонніх ароматів. Після завершення бродіння отримана маса відправляється для перегонки на колони ректифікації.

На наступній стадії проміжний продукт очищається механічною системою фільтрації. На вугільних фільтрах можуть встановлюватися пластини із срібла, що покращує якість очищення. Отриманий продукт перевіряється на відповідність заявленим нормам та надходить до реалізації.

При відвантаженні товар супроводжується сертифікатами якості. Спирт розливається в тару із екологічного пластику, яка є безпечною. Вона не вступає у взаємодію з вмістом і не впливає на його смакові та ароматичні якості.

Замовлення спирту Екстра

Сучасні ринкові умови дозволяють замовляти етанол марки Екстра в режимі онлайн. Для замовлення достатньо перейти на сайт компанії та сформувати заявку на потрібну кількість товару. Співробітники відділу продажів швидко та якісно обробляють замовлення будь-якої складності. Завдяки регулярному поповненню товарних запасів споживачі можуть купувати спирт Екстра у будь-якій потрібній кількості.

У разі виникнення питань можна отримати грамотну консультацію у компетентного менеджера. Він із задоволенням зорієнтує серед товарного асортименту, дізнається інформацію щодо наявності товару на складі та допоможе з оформленням заявки. За доставку замовленого товару несуть відповідальність надійні логістичні компанії.

 

Добавить комментарий

АлкогольМедицина

Кодирование по методу Довженко: Инновационный Подход к Борьбе с Алкогольной Зависимостью

Кодирование по методу Довженко - это один из методов лечения алкогольной зависимости, который стал широко распространенным в Украине и за ее пределами. Этот метод был разработан украинским психотерапевтом-наркологом, профессором Владимиром …

Наркологическая клиника Profi-Detox: помощь в борьбе с нарко- и алкозависимостью

На протяжении многих лет проблема наркомании и алкоголизма остается одной из актуальнейших в современном обществе. Эти зависимости приносят не только страдания людям, но и оказывают серьезное воздействие на их близких …

Купити спирт «Экстра»

Спирт марки «Екстра», як і «Люкс», займає середню цінову нішу категорії харчових етанолів. До ключових його переваг відносять ідеальне співвідношення «ціна/якість». Тому найбільший попит серед виробників алкоголю на спирт «Екстра». …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.