Алкоголь > Медицина > Питание

Купити спирт з заводу

Етанол - це особливий продукт, який має специфічний смак і аромат. Характеризується високою міцністю (не нижче 96%). Цей напій нешкідливий для навколишнього середовища, тому його часто використовують в різних сферах промисловості. Часто його купують суб'єкти господарювання, які бажають зайнятися власним бізнесом в спиртовій галузі.

При таких умовах головна мета - знайти гідного постачальника напою. Щоб уникнути шахрайських дій, покупцеві необхідно перевірити, чи готовий дистриб'ютор показати обов'язкові для сертифікації документи. Ще одним критерієм преміального етилового спирту є наявність акцизної марки на баклажанах, в яких він вивантажується клієнту. Якщо ці дві умови не дотримані, то є привід задуматися про справжність продукту. Є ризик купити етиловий спирт у недобросовісного постачальника.

Як виготовляється етиловий спирт

При виробництві етанолу виробником точно дотримуються норми виробничого циклу. На всіх етапах придуманий контроль за виконанням існуючих стандартів. На заводі створені оптимальні умови для виробництва якісного продукту. Виробнича лінія оснащена сучасним обладнанням нового зразка.

Виробництво здійснюється в кілька етапів:

  1. вибір відповідної сировини;
  2. бродіння отриманого сусла;
  3. перегонка сировини;
  4. очищення напою фільтром;
  5. перевірка продукції на відповідність державним стандартам.

Очищення від сторонніх інгредієнтів виконується шляхом застосування системи механічного очищення. Для підвищення чистоти вироби до фільтрів кріпляться срібні пластини. Після закінчення виробництва на перевірку відправляється етиловий спирт. Якщо всі критерії задоволені, на товар видається документ, що підтверджує його якість. Кожен клієнт має право ознайомитися з такими довідками особисто.

Компанія успішно виконує запити оптових і роздрібних споживачів. У довгостроковій перспективі їм можуть бути забезпечені взаємовигідні умови праці. Особливий підхід використовується до будь-якого покупця. Тому заявки обробляються максимально швидко.

Призначення етанолу

Пропонований напій містить мінімум шкідливих компонентів. Це забезпечується багаторівневим очищенням напою від сторонніх домішок. У зв'язку з цим його часто використовують в різних галузях промисловості. Головне - це виробництво алкогольних напоїв високої міцності преміальної якості.  Такі продукти мають м'який смак і не викликають похмільного синдрому.

Також можна купити спирт з заводу для цілей харчової промисловості.  Продукт можна додавати в приготовані страви. Цей інгредієнт може зробити кращу якість їжі споживачем. Часто етиловий спирт включають в кондитерські   вироби, щоб зробити їх смачніше.

Етанол - сильний засіб, що володіє антисептичними властивостями. Тому він активно займається медициною і фармацією. Напій має високу концентрацію основної речовини, тому на шкірі може з'явитися роздратування. Тому  застосовувати цей розчин до відкритих ран  потрібно з особливою обережністю.

Правила покупки етилового спирту

Потенційні клієнти можуть купити спирт з заводу за оптовими або роздрібними цінами. На складах підприємства є великий запас спирту етилового для того, щоб швидко виконувати замовлення будь-якого обсягу.  Тому заявки в будь-якій кількості заповнюються в обумовлені заздалегідь терміни.

Замовляти виріб краще великими партіями з наступних причин:

  1. найвища якість напою;
  2. оперативне виконання замовлень;
  3. вигідні знижки в ціні;
  4. безкоштовна допомога.

Заявки покупців оформляються протягом декількох днів з моменту їх подачі. На складі компанії є продукція в потрібній кількості для своєчасної відвантаження. Для оплати можливе використання одного із запропонованих варіантів - готівкою або шляхом внесення передоплати за реквізитами, зазначеними заздалегідь .

Етиловий спирт розливається в екологічно чисту упаковку з харчового пластику. Цей матеріал не вступає в реакцію з етиловим спиртом і не впливає на його фізико-хімічні характеристики. У зв'язку з цим властивості етилового спирту залишаються постійними протягом тривалого періоду. Виходячи з цього, спирт дозволяється перевозити на далекі відстані без втрати якісних характеристик. Такі ємності мають компактні розміри, зручну форму і підлягають безпечній утилізації.

Щоб сформувати замовлення, потрібно зайти на сайт постачальника і вказати бажану суму покупки. Попередньо необхідно узгодити варіант транспортування. Компетентний співробітник може при подачі запиту, а також детально пояснити цікавлять аспекти.

Добавить комментарий

АлкогольМедицинаПитание

Кодирование по методу Довженко: Инновационный Подход к Борьбе с Алкогольной Зависимостью

Кодирование по методу Довженко - это один из методов лечения алкогольной зависимости, который стал широко распространенным в Украине и за ее пределами. Этот метод был разработан украинским психотерапевтом-наркологом, профессором Владимиром …

Наркологическая клиника Profi-Detox: помощь в борьбе с нарко- и алкозависимостью

На протяжении многих лет проблема наркомании и алкоголизма остается одной из актуальнейших в современном обществе. Эти зависимости приносят не только страдания людям, но и оказывают серьезное воздействие на их близких …

Купити спирт «Экстра»

Спирт марки «Екстра», як і «Люкс», займає середню цінову нішу категорії харчових етанолів. До ключових його переваг відносять ідеальне співвідношення «ціна/якість». Тому найбільший попит серед виробників алкоголю на спирт «Екстра». …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.