ПРАВИЛА ТРАНСПОРТУВАННЯ ТА ЗБЕР1ГАННЯ
12.1 Соняшник розмщують, транспортують та зберюають окремо за класами у чистих, сухих, без стороннього запаху, не заражених шодниками транспортних засобах та зерносховищэх зпдно з правилами перевезення, чинними на цьому вид! транспорту, сажтарними правилами ДСП 4.4.4,090 [5], правилами безпеки ДНАОП 1.6.10-1.10 [4] та умовами збертання, ям затвер - джеж у встановленому порядку.
12.2 ПартП' соняшнику, призначеш для вироблення продукта дитячого харчування, розкМщу - ють, транспортують та збер1гають окремо в умовах, ям запобюають можливосл 1х змшування з 1ншими париями.
12.3 ГПд час розташовування, транспортування та зберюання соняшнику ураховують його стан за волопстю та засм1ченютю зпдно з таблицами 6, 7.
Таблиця 6 — Залежнють стану соняшнику aifl вологосп
|
Таблиця 7 — Залежнють стану соняшнику в! д ааскяченосп'
|
12.4 Н? - эсове зберкання (строкой до одного мюяця) треба закпадати соняшник з боло-
гютю не б'ть. н'1ж 9,0 % та засм1ченютю'не бшьшою шж 4,0 %, за умови його активного прост,. твання. - s ''
12.5 На довгострокове зберкання (лонад один мюяць) у зерносховища без активного венти - лювання треба закладати соняшник з волопстю не бтьшою н1ж 7,0 % та засип'чеИстю не бтьшою шж 2,0 %.
12.6 Партп соняшнику, що уражеж бшою або cipoio гниллю, розм1щують, транспортують та эберкають окремо в умовах, яю запобкають можливосл i'x змшування з шшими парнями.