Здоровье

«Синдром менеджера» або алкоголізм «вихідного дня»

Ритм життя

Інтенсивність життя та стан перманентної напруги сучасної ділової людини найчастіше призводять до негативних наслідків. Культ ділової особистості створений у 80-х роках минулого століття набув значного поширення в наш час. Переважаюче відчуття нервозності та приреченості змушує психологічно слабких людей пригнічувати психологічну напругу алкоголем та наркотичними речовинами. Подібні способи «вирішення проблем» насправді викликають зовсім протилежний від очікуваного результат. «Синдром менеджера» або алкоголізм «вихідного дня» - поняття що визначає вищезазначений комплекс проблем. За статистикою клініці “ReSense” http://resens.com.ua/likuvannya-alkogolizmu/ , подібні психологічні ускладнення спостерігаються у людей віком від 20 до 50 років, левову частину з яких складають представники жіночої статі.

Причини та симптоми проблеми

Перевтома та емоційне перенавантаження – індикатори закінчення робочого тижня. Бажаючи позбутись та побороти збудники проблем, особистість вдається до «найпростішого» способу з можливих – слабоалкогольні напої. Згодом, регулярність подібних вечірніх «сеансів» у п’ятницю зростає та переходить в своєрідну залежність. Розгублена людина продовжує легкі зловживання алкоголем та не усвідомлюючи потенційної небезпеки продовжує регулярно «запивати» особисті проблеми. Крок за кроком, і безневинний привід розслабитись після робочого тижня трансформується в палке бажання вживати алкоголь в наступний вільний від праці день. В даному випадку, за декілька тижнів подібного способу відпочинку розвивається досить серйозна алкогольна залежність, що характеризується невимовно великою кількістю проблем. Значному удару піддається фізична та психологічна складова здоров’я.

Існує ряд чітко встановлених причин синдрому:

  • більше 10 годин чистої праці в день,

  • підвищена концентрація на особистих проблемах,

  • відсутність достатньої кількості здорового сну,

  • статичний спосіб життя та відсутність фізичної активності.

Крім цього, доведено, що синдром може бути викликаний причинами ментального, тобто психічного характеру, серед яких:

  • значний об’єм інформації, що опрацьовується мозком,

  • надлишок зайвого спілкування з колегами,

  • постійна необхідність прийняття важливих рішень,

  • конкурентне робоче середовище перебування.

Ряд вищезгаданих причин в процесі об’єднання створюють потік потужного стресу, який і призводить до розвитку ранньої стадії синдрому. Особа залежна від алкогольних речовин з часом набуватиме рис незграбності, злості та тривоги. Більше того, почуття глибокого сорому та замкнутості змусять підконтрольну особистість увійти в процес деградації та загального розумового регресу.

Головні наслідки синдрому

З часом, психологічні недуги матеріалізуються у ряд проблем фізичного характеру. Організм людини буде вражений загальним послабленням імунітету. Психо-емоційна стійкість стане крихкою та вразливою до зовнішніх подразників. Зруйновані алкоголем клітини мозку приведуть до:

  • загального погіршення запам’ятовування та відтворення інформації,

  • інтенсифікується частота спазмів головного мозку,

  • проявлятиметься порушення обміну речовин та кровообігу.

Способи боротьби та лікування

Синдром менеджера – не захворювання. Комплексне вирішення залежності полягає в спробі кардинально змінити світогляд та спосіб життя особистості. Життєві пріоритети спрямовані на кар’єрний ріст та невтомну працю – збудники проблеми. Залежно від степені складності синдрому слід звертатись за допомогою до медичних фахівців або ж самостійно та кардинально змінити підхід життя.

Самостійне вирішення проблеми полягає в:

  • регулярне відвідування тренажерного залу або ж басейну – фізичне навантаження здатне позитивно вплинути на вражену синдромом психіку;

  • далекоглядність в планах. Завчасно розставляйте пріоритети між роботою та відпочинком, важливо знайти потрібний баланс.

  • повноцінний та здоровий сон – запорука міцного фізичного та ментального здоров’я – як наслідок, поступове знищення синдрому менеджера.

У випадку ускладнення синдрому та залежності, варто звернутись за допомогою до спеціалізованої медичної клініки. Регулярне відвідування психолога, сеансів фізичної та емоційної релаксації – сформують абсолютно нову та щасливу особистість.

Добавить комментарий

Здоровье

Септопластика: Ключ до здорового дихання та покращення якості життя

Септопластика – це хірургічна операція, спрямована на корекцію викривленої носової перегородки. Вона дозволяє відновити нормальне дихання, усунути різноманітні проблеми, пов’язані з носовим диханням, і значно покращити якість життя пацієнта. У …

Діагностика та лікування міопії в «Центрі сучасної офтальмології»

Міопія, або короткозорість, є одним з найпоширеніших порушень зору у світі, яке впливає на мільйони людей. У "Центрі сучасної офтальмології" пропонуються інноваційні методи діагностики та лікування міопії, які допомагають пацієнтам …

Повышение Здоровья и Энергии Вашего Лошади: Разбираемся в Добавках для Коней от Equine America

Лошади - это не только спутники в нашем спортивном или рекреационном времени, но и партнеры, зависящие от нашего заботливого отношения и заботы о них. В мире спортивного езды, выступлений на …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.