Вкладники КРЕДОБАНКу довіряють гривні
На 200 мільйонів гривень зросли вклади фізичних осіб в національній валюті у КРЕДОБАНКу за 2012 рік. Загальний обсяг коштів фізичних осіб у КРЕДОБАНКу зріс більше ніж на 8 % та склав за підсумками року 1,9 мільярд грн. При цьому середня сума депозиту вкладника банку минулого року склала близько 30 тис. грн., що на 30 % більше ніж у 2011 році.
Найбільш популярними серед клієнтів КРЕДОБАНКу були депозитні продукти, що передбачають можливість дострокового розірвання депозитного договору із збереженням відсоткової ставки та депозити з можливістю конвертації в іноземну валюту під час дії депозитного договору, які банк запропонував минулого року. Попитом користувалися також короткострокові депозитні вклади терміном від 1-го до трьох місяців. Найбільш активним періодом залучення гривневих депозитів стала друга половина року, адже саме в цей період КРЕДОБАНК вийшов на ринок з цікавими продуктовими пропозиціями, такими як «Депозит on-line», Депозит «Спекотний»та«Новорічний».
— Незважаючи на деякі девальваційні очікування, що мали місце на ринку у 2-й половині минулого року, клієнти розміщують в КРЕДОБАНКу переважно депозити у національній валюті, — гласить Голова Правління ПАТ «КРЕДОБАНК» Дмитро Крепак. – Депозити в гривні є набагато більш вигідними для вкладників порівняно з валютними, особливо в умовах низької інфляції та дієвого контролю за валютним курсом з боку Національного Банку, як це було минулого року. Позитивною тенденцією також є те, що дедалі більше вкладників обирають банк для обслуговування чи розміщення вкладів, беручи до уваги не лише привабливі процентні ставки, але й такі фактори, як надійність та стабільність банку. Про це свідчить не тільки динаміка збільшення обсягів депозитів фізичних осіб на рахунках КРЕДОБАНКу, але й також загальне зростання кількості його клієнтів протягом минулого року. Безперечно, цьому ми повинні завдячувати багаторічній діяльності на українському ринку, бездоганному виконанню своїх зобов’язань перед клієнтами в часи кризових явищ у банківському секторі протягом 2008-2009 років та, без сумніву, бездоганній репутації материнської структури – найбільшого банку Польщі РКО Bank PolskіSA.