ІГ?Я
ДЕ
- У МСД!
www.msd.com.ua
  

Пакувально-фасувальний бізнес

На головну

Як стати пакувальником сипучих продуктів


Пошук по сайті:

      
Стартегия й ціль МСД

Контакти й реквізити

Представники й диллеры

По пакувальному встаткуванню:

Організація бізнесу виробництво встаткування

Організація бізнесу впакування

Достоїнства

Недоліки

Відкликання й побажання

Ідеї

E-mail




Приборкування сипучих, матеріал з газети "Бізнес"

Приміщення й персонал
Потрібні всього -те сотня метрів і пари працівників
Приміщення для пакувального виробництва складаються із цеху впакування, у якому встановлене встаткування (15 -20 кв.м.), складу (40 -60 кв.м. ), туалету й умивальника (5 кв.м.)
У кімнаті, де буде встановлюватися встаткування, необхідно пофарбувати панелі водоэмульсионной фарбою на висоту 1,8 м. Швидко запыляюшиеся від сипучих продуктів стіни й підлоги повинні вимиватися з легкістю. Також у цьому цеху важливо передбачити й установити гарну вентиляційну систему, щоб пил не нагороджував сивиною працівників. Санэпидемстанция найчастіше чіпляється до цих речей. Пакувальний цех відносять до пожаро -вибухонебезпечних приміщень із -за небезпеки виникнення іскри під час роботи агрегатів в умовах підвищеної запыленности. У зв'язку із цим пожежні пильно будуть придивлятися, щоб устаткування відповідало всім нормам їх "гарячої" служби. Всю електропроводку й водо -, газопровідні труби необхідно ще містити в металеві кожухи.
Склади повинні бути оснащені вентиляційною системою, регулятором температури й захистом від гризунів. Тоді й сировина буде залишатися якісним, і встаткування на ньому буде працювати без збою.
Після того як починаюча пакувальна фірма закупить вітчизняне сертифіковане встаткування, з Українського центра стандартизації й метрології викликається фахівець, при якому робиться експериментальне впаковування. Цей чиновник прихильно випише вам "атестаційне свідчення " на роботу водружонных агрегатах. У грошах одержання документа виллється мінімум 350 грн. Іноді фірми, що продає встаткування, сприяють швидкому й без хворобливому проходженню цієї процедури. Якщо купувати імпортне устаткування, то його перед растамаживанием необхідно сертифікувати, тому що загальновідомо, що до європейських стандартів у відповідних українських органів відносини особливе.
Напівавтомат для впакування сипучих продуктів може обслуговувати 1 оператор -людин без спеціального й взагалі якого -або утворення. Головне, щоб він був здоровий і спритний і з легкістю давив на педаль керування, простягав плівку й маніпулював важелем притиснення. Навчитися цьому можна за пару годин, досягти автоматизму -за 5 -7 днів роботи з машиною. Автомат на те й автомат, щоб робити все самому.
Але якщо агрегат не укомплектований транспортером, то треба буде періодично підставляти порожні й нести повні, з готовими впакуваннями, ящики. Щоб тягати ведмедика також необхідний вантажник. Зарплата оператора й вантажника може скласти 300 -400 грн. на місяць. Важливою вимогою до працівників є наявність санітарних книжок, знов-таки з -за тісного контакту з харчовими продуктами.


Яндекс цитування