ІГ?Я
ДЕ
- В МСД!
www.idei.by.ru
  

Ідеї й устаткування для малого бізнесу

На головну

Книга "Переробка сільгосппродукції"


Пошук по сайті:

      
Стартегия й ціль МСД

Контакти й реквізити

Випускає оборудование, ЩО, МСД

Устаткування МСД, ціни

Вакансії

Нові статті й матеріали:

Десять причин, чому в нас дешево?

На кому держиться МСД

Ідея й справа з нуля

Відкіт

Як ми організували виробництво

місто Олександрія


Матеріали й пропозиції для організації СД:

Бізнес веб-дизайн

Бізнес зварювальні напівавтомати

Бізнес грубки на відпрацьовуванні

Бізнес пакувальне встаткування

Бізнес інтернет-клуб

Бізнес неліквіди

Бізнес печериці

E-mail


Сайти подібної тематики:

ДОМАШНІЙ БІЗНЕС - ідеї бізнесу, створення сайту, розкручування сайту

CD-диск із усіма програмами для реклами й розкручування сайтів

ШСД Ю.Мороза

Ідеї від Євгенія Носова

ІДЕЇ ДЛЯ ВАС - сайт про оригінальні рішення бізнесу, технологій для підприємництва, інформаційному бізнесі.


Авторассылщик оголошень





Продаж нерухомості й готових бизнесов у м.Олександрія


Література в допомогу підприємцеві:

Книга "Переробка сільгосппродукції"


Верстат універсальний для вичинювання шкір

ОВЧИННО-ХУТРЯНЕ ЗБІЛЬШЕННЯ...
ПРО ТЕ, ЩО "Кролики - це не тільки коштовний мех..." ми все знаємо, завдяки відомому дуету гумористів, але жаль, що вони детальніше не пояснили нам цінність хутра й не розповіли про його здатності до "розмноження". А вона досить значна.
Так за 7-10 днів одна шкіра кролика може "принести" своєму хазяїнові від 4 до 5 подібних собі шкурок. Ця ж здатність є й в інших хутряних овчинних шкір, хоча й більше менша.
Так - шкурка норки за цей же час здатна подвоюватися, а...
Але про усім один по одному.
Ви звичайно зрозуміли, що слово "розмноження" прийнято в переносному (грошовому) змісті й відбувається воно тільки завдяки людським рукам працюючим із цією овчинно-хутряною сировиною.
Весь процес вироблення складається із трьох етапів: підготовчого, вироблення й обробки.
1 етап - підготовчі операції.
Для приведення хутряної сировини содержащого жир, бруд й елементи, що консервують, у стан, придатне для подальшої обробки, варто виконати: отмоку, мездрение, стрижку волосяного покриву, знежирення .
Отмока -  це обводнювання сировини у водяному розчині хлористого натрію (повареної солі) або його бісульфіту при температурі від 5 до 30 0С. Чим вище температура - тим швидше відбувається процес отмоки, однак при цьому різко збільшується кількість бактерій, що знижують якість шкірсировини. Тому в розчин можуть додаватися антисептики - формалін, хлористий цинк, кремнефтористый натрій.
Отмоку, залежно від виду й обсягу сировини, що переробляє, роблять у найпростіших ваннах, чанах, баркасах з мішалкою, барабанах і спеціальних апаратах.
Знежирення. Хутряна овчина й деякі види хутряної сировини містять велику кількість жирових речовин, що утрудняють проникнення в шкіру робочих розчинів і наступних процесів, що порушують виконання. Тому необхідно робити обезжирование, що буває емульсійним (поверхнево-активними речовинами у водяному розчині) або органічними розчинниками (бензин, скипидар, уайт-спирт, дихлорэтан і т.п.).
Стрижка волосся. Довжина волось у хутряній овчині з облагородженим волосяним покривом повинна становити 12-16 мм, тоді, як у сировину вона звичайно дорівнює 50-60 мм, цю операцію виконують на рубильных або шерстерезных машинах.
Мездрение. Для подальшого виконання вироблення шкір роблять мездрение - механічне видалення їхнього підшкірно-жирового шару перешкоджаючому виконанню пикелевания й дубления.
Мездрение, залежно від виду сировини, роблять вручну, на мездриьных машинах з наступною обробкою вручну або без її.
2 етап - операції вироблення.
Пикелевание полягає в обробці хутряних шкір розчином, що складається з кислоти (частіше оцтової або сарною) і хлористого натрію. Шкіра шкурок стає пластичне й тягучої, а усунення її пороків не позначається на зовнішньому вигляді хутряного напівфабрикату. Одночасно відбувається часткове консервування білків шкіри.
Пикелевание звичайно виконується окуночным методом на тім же встаткуванні, що й для отмоки.
Дубление виробляється для закріплення отриманих при пикелевании властивостей, а також для додання хутряній шкурці стійкості до коздействию тепла, вологи, хімічних реагентів і ферментів. Найбільше поширення  для дубления одержали неорганічні з'єднання алюмінію (алюмінієві квасцы) і хрому. Для готування хромового екстракту  необхідно ретельно дотримувати вимоги охорони праці. Крім сірчаної кислоти необхідний ще калієвий і натрієвий хромпики й гліцерин.
Дубление виробляється в чанах, баркасах при інтенсивному перемішуванні сировини.
Після цього потрібно його пролежка в штабелях у плині 24 годин.
Жирування виконується для підвищення пластичних властивостей шкіряної тканини, її м'якості й міцності. Використаються тваринні жири (яловиче, бараняче, свиняче сало, риб'ячі жири), рослинні (касторове й алізаринове масло) і мінеральні (веретенне, індустріальне, вазелінове). Жирователи частіше використаються у вигляді водних емульсій. Для жирування застосовується окуночный (у баркасах або барабанах) або намазной (щіткою або намазной машиною) методи.
Сушіння. Під час проведення попередніх операцій напівфабрикат здобуває до 80% вологи. Цю вологу видаляють спочатку на центрифузі, гідропресі або на валичной машині, а потім досушивают у спеціальних камерах. Для зменшення усадки напівфабрикату - його сушать у розтягнутому спеціальними затисками стані. Застосовують і барабанні сушарки.
3 етап - оздоблювальні операції.
Для придбання товарного виду напівфабрикат піддається оздоблювальним операціям.
Фарбування. Сучасна технологія передбачає фарбування хутра окисними, кубовими, протравними й активними барвниками, особливості застосування яких викладені в їхніх технологічних картах і рецептах. Фарбування здійснюється окуночным (у розчині барвника) і намазным методом.
Відкочування. Після фарбування й сушіння хутряного напівфабрикату роблять відкочування-зволоження шкіряної тканини й відкочування-очищення волосся хутра. Для цього шкіри, деревні обпилювання й допоміжні матеріали (поверхнево-активні речовини, розчинники жирів, технічну борошно, аміак) поміщають у барабан, у процесі обертання якого шкіри розминаються, а забруднення з них абсорбуються дерев'яними обпилюваннями.
Розбивка. Для додання кожевой тканини більшої м'якості й пластичності - неї обробляють на разбивочной машині, що одночасно з розпушенням підчищає її. У процесі розбивки збільшується площа шкурок.
Шліфування. При обробці шубної овчини, хутряний "під велюр" і т.п., для вирівнювання товщини кожевой тканини, додання їй бархатистості, усунення неглибоких выхватов, віспин - їх шліфують на машинах з наждаковим валом.
Чесання. Ціль - розчесати поплутане, загорнене волосся, остаточно видалити обпилювання з волосяного покриву. Використаються чесальні машини, робочий вал яких обтягнуть кардолентой.
Стрижка виробляється при імітації шкір з густим волосяним покривом під коштовні види хутра. Ця операція виробляється на стригальних машинах не менш чим за два проходи.
Эпилирование - висмикування, обривання (зрізання ості густого волосся в самої його підстави) для одержання рівної шовковистої поверхні хутра. Виконують вручну або на машині.
Колочение - видалення з волосяного покриву пилу, обпилювань і часток незафіксованого барвника. Колотильные машини бувають пневматичні й одно-двувальцевые.
Глажение. Нагріті гладильні вали гладильної машини випрямляють волосся, що здобуває блиск і шовковистість.
Майже всі вищенаведені операції виконуються при роботою з овчиною, для шкурок дрібних хутрових звірів потрібно виконувати менше операцій (в основному це отмока, мездрение, циклювання, промивання, дубление, розбивка, жирування, невелика обробка хутра).
Устаткування для вироблення шкір підбирається залежно від виду й обсягів що переробляє кожмехсырья.
У цехах вироблення виробів з хутра необхідно велика увага приділяти очищенню повітря, як на робочих місцях, так і викида в атмосферу.
Ще більшою проблемою є очищення води, використовуваної при виробленні кожмехсырья, що вирішується шляхом зменшення обсягів використовуваної води, повторного її використання після очищення, застосування менш шкідливих реагентів для вироблення шкір.
Але виробити хутро - це ще не всі, краще з нього що-небудь пошити, тоді економічний ефект буде більше відчутним.
З хутра нутрій зараз більше купують не шапки, а шуби й кожушки. Для кожушка вартістю 300 у.е. необхідно 17 шкір нутрій, а для шуби вартістю 400-450 у.е. потрібно 20-25 шкурок.
При вартості придбання невыченной шкурки нутрії - 15 грн., курс за 1 у.е. - 3,5 грн і приблизно подібних інших витрат, як для відповідних виробів із кролика на кожушку буде 665 грн. доходу, а на шубі приблизно 950 грн доходу.
З норки навпаки - більше шиють шапки й імітації під повну чоловічу шапку або жіночі капелюхи. Вартість імітації (обманки) - 70 у.е., при приблизно однаковій собівартості - 55 у.е.
З овчинної сировини можна вигідно шити й шапки, і дублянки, і кожухи.
Для організації цеху пошиття хутряних виробів необхідні прямострочные й кушнірські машини у відповідності 1:3. Крім того для шуб необхідні розкрійний стіл і манекен, а для "повних" шапок - колодки для їх растяжки.
Для виготовлення імітацій потрібні колодки, які, залежно від фасону шапки, коштують від 40 до 70 гривень. На одній такій колодці можна зробити до 50 виробів.
Звичайно, дуже зручно пошиття хутряних виробів організувати у відповідному швейному цеху - це значно зменшить Ваші первісні витрати. Залишиться тільки, залежно від наявного у Вас сировини й можливого ринку збуту вибрати номенклатуру виробів, що виготовляють, і приносити собі й людям користь.
Г 5.23
МАШИНА МЕЗДРИЛЬНАЯ ДИСКОВА
Призначена для мездрения шкурок дрібних хутрових звірків (норка, песець, лисиця)
Конструкція машини дозволяє робити обробку шкурок у важкодоступних місцях (лапа, хвіст).
ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Діаметр мездрильного диска, мм...…………………………………………......00
Швидкість обертання мездрильного диска, про/мин...…………………………1380
Установлена потужність, квт...……………………………………………......1,1
Вид мережі...………………………………………………………………………трифазний, 50 Гц, 380У
Габаритні розміри, мм...……………………………………………………......36х402х1346
Маса, кг...………………………………………………………………………71
Г 3.52
ДИСКОВА МЕЗДРИЛЬНАЯ МАШИНА
Призначена для мездрения й наступної обробки толстомездрильных шкір.
Застосовується в сырейно-красильных цехах хутряних фабрик, зверохозяйств й особистих підсобних господарств фермерів для фарбування хутра й шкір дрібних і середніх тварин (норка, песець, нутрія, козлик, каракуль, смушки й т.д.).
ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Продуктивність, шкір/зміну:
При мездрении шкір норки звичайної...…………………………………......00
При мездрении шкір кролика...…………………………………………………850
При стрижці шкір кролика...……………………………………………………2100
Діаметр дискового ножа, мм...…………………………………………………......300
Потужність електродвигуна, квт...……………………………………………......0,75
Габаритні розміри, мм...………………………………………………………......300х400х300
Маса, кг...…………………………………………………………………………70
Г 5.33
БАРКАС
Призначений для механічної й хімічної обробки сировини шляхом обводнювання.
Може експлуатуватися в сырейно-красильных цехах хутряних фабрик, зверохозяйств й особистих підсобних господарств фермерів.
Баркас має вигляд напівциліндра й виготовляється із хвойних порід древесинны. Перемішування шкір у рідині виробляється за допомогою мішалки, що приводить у рух мотор-редуктором.
Баркас сконструктирован таким чином, що не вимагає більших витрат при монтажі й подальшій експлуатації.
Випускаються чотири види баркасів обсягом від 0,6 до 2,5 м3.
Габаритні розміри баркаса на 1 м2, мм...……………………………1120х1590х1380
Маса, кг...………………………………………………………………......50
РАЗБИВОЧНЫЙ ВЕРСТАТ
Призначений для розбивки шкір кроликів, невеликих овчин.
ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Продуктивність по кролику, шт/година...……………………………………60
Діаметр ножового вала, мм...…………………………………………………......280
Ширина ножового вала, мм...……………………………………………………107
Кількість ножів, шт......………………………………………………………......0
Ширина ножів, мм...………………………………………………………………105
Установлена потужність, квт...…………………………………………………......,5
Габаритні розміри, мм...…………………………………………………………1000х400х900
Маса, кг...…………………………………………………………………………......200
Система аспірації комплектується окремо.
Г 5.37
ВЕРСТАТ ДЛЯ ОБЕЗЖИРОВАНИЯ ШКУРОК НОРКИ, ПЕСЦЯ Й ЛИСИЦІ СЦ-418
Призначений для видалення підшкірного жиру зі шкурок при їхній обробці у зверохозяйствах.
ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Продуктивність, шкурок/година норки...………………………………......5
Песця, лисиці...………………………………………………………………35
Установлена потужність, квт...……………………………………………......,55
Габаритні розміри, мм...…………………………………………………......1740х507х1170
Маса, кг...……………………………………………………………………60
Верстат складається з рами, у верхній частині якої перебувають напрямні зі сталевого куточка. На рамі в наконечниках закріплюється дерев'яний конус. По напрямних рами уздовж конуса на чотирьох роликах переміщається каретка. Вона являє собою рамку, до якої шарнірно кріпиться електродвигун. Вал електродвигуна з'єднаний з гумовою фрезою.
Г 5.02
МАШИНА РАЗБИВОЧНАЯ РУЧНА
(с електричним приводом)
призначена для додання кожевой тканини пластичності, м'якості.
ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Продуктивність, овчин у годину...………………………………………50…80
Робоча ширина, мм...……………………………………………………......300
Габаритні розміри, мм...……………………………………………….......1540х735х1145
Г 5.30
ВЕРСТАТ УНІВЕРСАЛЬНИЙ УСК
Призначений для механічної обробки шкір дрібних і середніх тварин.
Верстат може експлуатуватися в сырейно-красильных цехах хутряних фабрик, зверохозяйств й особистих підсобних господарств фермерів.
ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Продуктивність, дм2/зміну...…………………………………………......500
Діаметр робочих голівок, мм...……………………………………………......90
Норма обслуговування, людина...……………………………………………1
Потужність двигуна, квт...…………………………………………………1,1
Керування...…………………………………………………………………кнопкове
Габаритні розміри, мм...…………………………………………………......950х900х1200
Маса, кг...……………………………………………………………………170
Верстат виконує наступні види операцій: розбивка, шліфування, чесання, а також мездрение дрібних і середніх розмірів шкір козлика й очины. Універсальність верстата полягає у швидкому переході від однієї операції до іншої за рахунок зміни робочих голівок.
Г 5.34
БАРАБАН ВІДКАТОЧНИЙ
Призначений для очищення волосяного покриву шкір від бруду, пилу й незафіксованих барвників, а також для зволоження висушених шкір.
Барабан може експлуатуватися в сырейно-красильных цехах хутряних фабрик, зверохозяйствах, і особистих підсобних господарств фермерів.
Конструкція - зварена, металева.
ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Обертання...……………………………………від мотор-редуктора
Потужність двигуна, квт...…………………......,55
Габаритні розміри, мм...……………………1300х1090х1480
Маса, кг...……………………………………......200
Г 5.24
ПРОТРЯСНОЙ БАРАБАН
Призначений для остаточного видалення з овчин компонентів очищення.
ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Число овчин, що завантажують, шт......………………………60…100
Час потряски, мин...……………………………………......0...120
Габаритні розміри, мм...……………………………….......1800х1650х1780
Г 5.31
БАРАБАН ПРОТРЯХИВАЮЩИЙ
Призначений для видалення пилу й залишків деревних обпилювань із волосяного покриву шкір після процесу відкочування.
Барабан може експлуатуватися в сырейно-красильных цехах хутряних фабрик, зверохозяйствах й особистих підсобних господарствах фермерів.
Конструкція - зварена, металева.
ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Обертання...…………………………………......від мотор-редуктора
Потужність двигуна, квт...…………………0,55
Габаритні розміри, мм...…………………......1300х1090х1480
Маса, кг...……………………………………170
Г 5.22
МАШИНА ПРОМИСЛОВА ШВЕЙНА
Призначена для зшивання хутряних шкурок однонитковим коштовним швом через край.
Машина добре працює на будь-якій товщині шкіри, навіть при зшиванні шкурок з відступом від ТУ (нерівномірність товщини шкіри)
ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Частота обертання головного вала, про/мин...……………………......500
Тип стібка...………………………………………………………однонитковий, ланцюговий, через край
Товщина коженной тканини, мм...…………………………………0,2…0,3
Довжина стібка, мм...………………………………………………1…3
Напруга, В......………………………………………………......20/380
Потужність двигуна, квт...……………………………………......0,25
Синхронна частота обертання двигуна, про/мин...……………1500
Габаритні розміри, мм
Голівки швейної...………………………………………......320х280х275
Стола...……………………………………………………......986х650х745...880
Маса, кг: голівки швейної...……………………………………20,3
Електропривода...……………………………………......5
Машини...……………………………………………......1
Машина одноголкова з одним петлителем. Оснащена электрофрикционным двигуном, керованим за допомогою ножної педалі. Керування механізмом притискного диска може здійснюватися як вручну, так і за допомогою ножного приводячи - педалі.






Контакти для замовлень і пропозицій:
Україна, м. Олександрія, Куколовское шосе 5. Олександрійський Авторемонтний Завод

т./ф. +38 05235 41358
тел. +38 067 2650755 гл.менеджер МСД (ціни, умови приобритения, консультації)
тел. +38 067 6021423 нач. виробництва МСД (технічні питання, постачання)
тел. +38 050 4571330 - по загальних питаннях
тел. +38 050 6940864 - секретар (питання прийому-передачі факсів, эл.пошти)

Як до нас дзвонити із країн СНД і далекого зарубіжжя?!

E-mail: msd@inbox.ru

Як до нас добратися: Відкрити карту-схему