ІГ?Я
ДЕ
- В МСД!
www.idei.by.ru
  

Ідеї й устаткування для малого бізнесу

На головну

Книга "Переробка сільгосппродукції"


Пошук по сайті:

      
Стартегия й ціль МСД

Контакти й реквізити

Випускає оборудование, ЩО, МСД

Устаткування МСД, ціни

Вакансії

Нові статті й матеріали:

Десять причин, чому в нас дешево?

На кому держиться МСД

Ідея й справа з нуля

Відкіт

Як ми організували виробництво

місто Олександрія


Матеріали й пропозиції для організації СД:

Бізнес веб-дизайн

Бізнес зварювальні напівавтомати

Бізнес грубки на відпрацьовуванні

Бізнес пакувальне встаткування

Бізнес інтернет-клуб

Бізнес неліквіди

Бізнес печериці

E-mail


Сайти подібної тематики:

ДОМАШНІЙ БІЗНЕС - ідеї бізнесу, створення сайту, розкручування сайту

CD-диск із усіма програмами для реклами й розкручування сайтів

ШСД Ю.Мороза

Ідеї від Євгенія Носова

ІДЕЇ ДЛЯ ВАС - сайт про оригінальні рішення бізнесу, технологій для підприємництва, інформаційному бізнесі.


Авторассылщик оголошень





Продаж нерухомості й готових бизнесов у м.Олександрія


Література в допомогу підприємцеві:

Книга "Переробка сільгосппродукції"
ПРО ТЕ, ХТО ХОЧЕ СТАТИ МАСЛОМ.
Маргаринова продукція міцно ввійшла в раціон живлення сучасної людини. Ми не зробили великого відкриття твердженням, що харчові жири потрібні всім - від простої людини до кондитерів і власників численних кафе й пиццерий.
Незважаючи на наявність у країні великих виробників	 маргарину, і з огляду на проблеми цих гігантів із сировиною, обмежена асортименти продукції, що випускає ними, і зростаючий попит населення на маргаринову продукцію, можна затверджувати, що міні-маргариновим цехам є місце в нашому житті.
Маргарин використається багатьма галузями харчової промисловості, став незамінним у домашніх умовах. Це старий (уперше отриманий французьким ученим Меж Мурье в 1969 р.) і вічно молодий (рецептури якого постійно обновляються), продукт живлення.
Харчова цінність маргарину визначається його калорійністю й засвоюваністю організмом. По калорійності він не уступає свинячому салу й перевершує вершкове масло й рослинні жири (9450-9800 ккал в 1 кг). Маргарин легко эмульгируется, образуя тонкодисперсные системи, що поліпшує його засвоєння організмом, а по своїй поживності не уступає вершковому маслу й значно перевершує всі інші тваринні й рослинні жири. Біологічна цінність маргарину підвищується при додаванні в нього вітамінів А, Д, Е. Розрізняють молочний, кулінарний, порошкоподібний і рідкий маргарин.
Молочні маргарини являють собою емульсії жиру з молоком, що розрізняються составом жирової суміші й добавками.
Найбільшим попитом користуються маргарини: для готування їжі, (їдальні): "Молочний", "Вершковий", "Ера" й ін.; або вживані в їжу безпосередньо - "Экстра", "Особливий", "Слов'янський", "Російський", "Аматорський", "Новий", маргарин шоколадний, кавовий, лимонний, ванільний. Виготовляють ще маргарин кондитерський - для готування тістечок, тортів, печива.
Кулінарний маргарин являє собою суміш рослинних і тваринних жирів у різних співвідношеннях без додавання молока або води. Це жир фритюрный - рафінований  і дезодорований саломас із рослинних масел з різними температурами плавлення: сало рослинне - суміш масла  й рослинного саломасу; жир український - суміш рослинного саломасу й свинячого  жиру; маргогуселин - суміш саломасу, масла рослинного й свинячого сала з додаванням цибульної отдушки; кондитерський жир - для начинок цукерок і вафель; жир пекарський - для хлібобулочних виробів.
Маргарин порошкоподібний - призначений для харчових концентратів, для готування їжі в турпоходах й експедиціях.
М'який або наливний маргарин відрізняється від столових маргаринів составом й упакуванням. Є два види наливних маргаринів - з нормальним змістом жирів (82%) і низькокалорійні маргарини, у яких утримується 40-50% жирів, а інше доводиться  на водно-молочну  фазу й добавки. Низькокалорійні маргарини використають як бутербродний жир і випускають у пресованому виді. Для підвищення фізіологічної цінності в наливний маргарин можна вводити  більше рідких рослинних масел і зменшувати кількість саломасу.
Рідкий маргарин випускають для харчових підприємств, кондитерських фабрик, хлібопекарських заводів. Поставляється він у контейнерах або спеціальній тарі.
З названих видів маргарину Ви цілком можете скласти асортименти випускає  продукции, що, для Вашого цеху, але варто помітити, що найбільш вигідний уважається виробіток м'яких маргаринів.
Отже, Ви вибрали вид випускає продукции, що, для початку необхідно: Приміщення для цеху.
Обробка приміщення повинна відповідати всім санітарним нормам для підприємств харчової промисловості. Стіни побілені й выложены глазурованою плиткою на висоту 1,8 м, гладкі, виготовлені з водонепроникних матеріалів, що легко піддаються мийці.
Підлоги - з кислототривкої плитки або мозаїчні.
Висота приміщення повинна бути не менш 4,2 м (для організації самотеков). Самий оптимальний варіант - колишні харчові підприємства.
До приміщення повинні підводити санітарно-технічні комунікації: гаряча й холодна вода, каналізація, забезпечена приточно-вытяжная вентиляція, опалення, бажано - пароснабжение.
Цех підключається до електромережі 220/380 У. Для виробничого приміщення необхідно 250-300 м2. Тому що цех ставиться до пожароопасным виробництв, необхідно передбачити міри протипожежного захисту.
Крім основного виробничого приміщення необхідно передбачити вспомагательные приміщення: комори для сировини, тари й пакувальних матеріалів, готової продукції, венткамеру, побутові приміщення для обслуговуючого персоналу, холодильна камера.
Залежно від продуктивності цеху, коли складські приміщення  для рослинних масел, саломасу й ін. жирів, будуть винесені за межі приміщення, необхідно передбачити спеціальні міри безпеки, щоб при аварійних ситуаціях, жир не виявився на землі й не вніс забруднення в навколишнє середовище.  Для цього передбачають спеціальне обвалування резервуарних складів. Резервуари для зберігання жирів виготовляють із корозійно-стійкою стали й постачають водяними сорочками для підтримки температури рідких масел.
Помітимо, що професійно впоратися з усіма питаннями підбора приміщень, розміщення технологічного встаткування, підведення комунікацій, питаннями охорони праці й протипожежних мір , узгодженням з інстанціями, що перевіряють, - допоможе Вам проект цеху, виконаний фахівцями ПКБ "Промсельпроекта".
Персонал. Обслуговувати лінію по виробництву маргарину зможуть 4-5 чоловік. Ще необхідний змінний майстер й електрик-наладчик.
Виробництво маргарину, як і всіх харчових виробництв, складається з підготовчих й основних операцій.
Підготовчі операції - це зберігання й підготовка компонентів маргарину: зберігання рафінованих і дезодорованих жирів і масел, підготовка молока, эмульгатора, води, барвників й ароматизаторов, цукру, солі, лимонної кислоти, вершкового масла й ін.
До основних операцій ставиться готування емульсії, її охолодження, механічна обробка й фасовка маргарину.
Компоненти маргарину і їхня підготовка.
Одним з основних компонентів рецептурного состава маргарину є молоко. Молоко вводять у маргарин для наближення його по смаку, аромату й іншим властивостям до вершкового масла. Підготовка його вважається важливим етапом у технології виробництва маргарину ще й  тому, що воно надає маргарину молочний смак й аромат, підвищує харчову цінність і створює умови, що затримують окисні й гнильні процеси. І якщо цех працює на незбираному молоці, то молоку пред'являються певні  вимоги.
Визначають щільність, що повинна бути в межах 1,0275 - 1288, і кислотність у межах 16-18 0Т при рн 6,6-6,8.
У мікробіологічному відношенні молоко не повинне містити кишкової палички й патогенних мікробів, повинне бути очищене від механічних домішок, не мати сторонніх заходів і нормалізовано до жирності 3,2%.
Молоко необхідно пропастеризовать, так називаним комбінованим методом пастеризації, нагріваючи його до 90-95 0С, витримати 20-30 хвилин без охолодження. Для пастеризації молока, залежно від продуктивності лінії, застосовують ємнісні пастеризатори , трубчасті (парові пастеризатори), пластинчасті пастеризационно-охладительные установки (парові й електричні).
Охолоджене молоко направляють у збірну ємність, використовуючи його в міру потреби. Воно вводитися в маргарин у натуральному, поквашеному або змішаному виді в співвідношеннях від 1:1 до 1:3. Молоко, що вводить у маргарин або частину його можна попередньо сквашувати спеціальними молочнокислими бактеріями. Поквашене молоко надає маргарину молочнокислий смак й аромат, властиві вершковому маслу й підвищує його схоронність, тому що молочна кислота діє як консервант, перешкоджаючи розвитку мікрофлори й затримує гнильні процеси в його не жировій фазі. Для сквашивания молока можна застосовувати ванни тривалої пастеризації різної ємності з рамною мішалкою.
Закваску маргарину готовлять із натурального молока на основі молочнокислих стрептококів. Маткову (лабораторну) закваску готовлять в умовах лабораторії відповідно до інструкції для готування заквасок. Лабораторну закваску тримають на холоді (0-4 0С) і вона не губить активності до 5 днів.
Матковою закваскою заквашують невеликі виробничі партії молока. Якщо потрібне велика кількість закваски, то з маткової в заквасочниках готовлять проміжну технічну закваску в кількості 3-5% від маси молока, що переробляє.
Сквашивание пастеризованого молока роблять при температурі 28-300С у ванні, при перемішуванні вводять 0,5-1% молочної закваски або 3-5% технічної. Сквашивание при цій температурі триває 9-12 годин. Якщо потрібно, щоб сквашивание молока проходило швидше, необхідно збільшити кількість закваски, температурний режим повинен бути постійний, коли кислотність досягає 60 0Т, його прохолоджують до температури 80С, пропускаючи через закваску холодну воду. Охолоджене молоко витримують 2-3 години до повного дозрівання. У процесі дозрівання  кислотність поквашеного молока підвищується до 70 0Т. Слідом за періодом утворення згустку йде період його ущільнення. Відразу після сквашивания молоко не має належної щільності, і потрібну консистенцію поквашене молоко здобуває після охолодження до 8-100С и наступної витримки при цій температурі. Поквашене молоко не слід зберігати більше двох доби
Безпосередньо перед введенням у змішувач, поквашене молоко розбавляють (наполовину) свежепастеризованным молоком. При виробництві маргарину, крім натурального, можна використати сухе коров'яче молоко, що попередньо розводиться теплою водою (відновлюється). Звичайне сухе молоко буває розфасовано в негерметичну тару (бочки фанерно^-фанерно^-штамповані або мішки) і в герметичну (банки бляшані).
Сухе молоко при надходженні на переробку перевіряють по фізико-хімічних  й якісних показниках. Зберігають його до використання при низьких позитивних температурах (-1  - 100С).При зберіганні сухого молока в негерметичній тарі відносна вологість приміщення не повинна перевищувати 75%, а в герметичній тарі - 85%.
Сухе молоко розчиняють у теплій воді (40-500С) у ванні з мішалкою. Спочатку у ванну наливають 30-35% необхідної кількості води, уводять сухе молоко, ретельно перемішують, а потім додають іншу воду з розрахунку змісту в розведеному молоці 12-15% сухих речовин. Далі всю масу нагрівають до 85-910С, витримують при цій температурі хвилин 20, швидко прохолоджують до 26-280С и заквашують. Сквашивание роблять також, як і натуральне молоко.
Можна виробляти маргарин, не піддаючи молоко сквашиванию. Його підготовка також складається з очищення, пастеризації, охолодження й зберігання в танку. При введенні не поквашеного молока в змішувач для нежирних компонентів, одночасно вводять 10% розчин лимонної кислоти й розчин цукру. Лимонну кислоту вводять у кількості - 2-3 л розчину на 1т маргарину. Застосування цього методу дає можливість налагодити виробництво на значно менших площах. Але недоліком цього методу є необхідність додавання ароматизатора й виключення  впливу бактерицидних властивостей молочнокислих  бактерій на придушення сторонньої мікрофлори.
Маргарин готують із суміші жирів з молоком. І за структурою він повинен бути схожий на вершкове масло. Тобто він являє собою застиглу молочно-жирову емульсію, у якій за аналогією з вершковим маслом основними компонентами є жир і молоко. Емульсія - це однорідна суміш двох рідин, що не змішуються у звичайних умовах. Для виробництва маргаринової продукції застосовуються масло й жири не мають заходу, смаку, светлоокрашенные, що мають низьку кислотність, тобто повністю очищені від домішок - рафіновані жири.
До складу маргарину можуть входити:
Рідкі й тверді рослинні масла.
Так, наприклад: рафіноване й дезодороване соняшникове масло, бавовняне, соєве, тверде - кокосове масло;
Гідровані жири - саломаси, які одержують у процесі гідрогенізації природних рослинних масел;
Тваринні жири: яловичий, баранячий і свинячий жир, вершкове масло.
Перед уживанням тваринні жири плавлять, вершкове масло ріжуть на шматки й розпускають у казані з, уже підготовленої по рецептурі, жировою сумішшю, температура суміші повинна бути не вище 400С.
Тваринні жири останнім часом застосовуються в набагато менших кількостях, чим раніше. Більшість виробників маргаринової продукції намагається обійтися рослинними жирами - вони дешевше, але в деяких видах маргарину вони необхідні.
Гідровані жири - саломаси, які одержують у процесі гідрогенізації природних рослинних масел;
Це головний компонент у рецептурному наборі жирової основи маргарину. Деякі види маргарину містять до 85% саломасу. Тому на якість саломасу, як сировини, повинне бути звернене особлива увага. Саломас повинен відповідати вимогам, пред'явленим до нього по кольорах (білий без відтінків), твердості (160-280 г/см2), структурі, пластичності й температурі плавлення (31-340С). У цей час саломас випускають на Україні п'ять підприємств: Вінницький, Слов'янський, Запорізький масложиркомбинаты, Львівський і Харківський жиркомбинат.
Эмульгаторы є важливим елементом маргарину, вони є стабілізаторами водно-жирової емульсії, забезпечують гарну схоронність продукту.
При виробництві маргаринів використають фосфатидный концентрат, одержуваний при обробці рослинного масла, эмульгаторы Т-1, Т-2, Тф, сухе молоко й т.д. Эмульгаторы перед уживанням розчиняють у дезодорованому маслі при температурі 60-650С у співвідношенні: 1 частина эмульгатора на 4 частині масла. Використають для цього змішувачі з мішалками.
Смакові й інші добавки вводяться в маргарин для поліпшення смаків.
Поварена сіль уводиться в маргарин у кількості 0,2-0,7%, не тільки як смакова добавка, але і як, що консервує засіб, що підвищує стійкість продукту. Готовлять концентрований (20-25%) сольовий розчин, фільтрують і додають відповідно до рецептури в змішувач.
Цукровий пісок уводитися в рецептуру маргарину для зм'якшення смаку й для утворення рум'яної скоринки на поверхні продуктів, обжарюваних у маргарині. Цукор уводячи у вигляді концентрованого (30%) водяного розчину - сиропу.
Перед готуванням сиропу цукор просівають. Порошок какао, кава, ванілін, лимонна кислота - уводяться як смакові добавки в шоколадний, ванільний й ін. маргарини.
Барвники застосовують для поліпшення товарного виду маргарину, додання йому ясно-жовтих кольорів, подібного кольорам вершкового масла.
Найпоширеніші застосовувані барвники - масляні настої з насінь аннато
(1,6 кг на 1 т маргарину).
Для підвищення біологічної цінності маргарину його збагачують вітамінами. Щоб наблизити маргарин  по змісту вітамінів до вершкового масла, у нього вводять вітаміни А, Д и Е.
Ароматизаторы. Молоко поквашен і натуральне надає маргарину певною мірою аромат вершкового масла, але тільки введенням  молока, незалежно від його якості й підбора молочних культур, не можна досягти повної ароматизації. Тому для поліпшення смаку й аромату, поряд з молоком, уводять інші натуральні й синтетичні ароматизаторы.
Так, до складу вершкового маргарину, крім молока, уводять 10-20% вершкового масла або ж пластичні вершки. Для ароматизації так само застосовують топлене коров'яче масло, а для маргагуселина - жирова витяжка ріпчастого сушеного лука.
Синтетичні жирорастворимые ароматизаторы попередньо змішуються в дезодорованому маслі, а водо-растворит - у воді. Вони використаються у вигляді 1% масляного й водяного розчину.
Недоліком синтетичних ароматизаторов є їхня недостатня стійкість, тобто мала тривалість дії.
Консерванти вводяться  в маргарин з метою придушити життєдіяльність мікроорганізмів, що розвиваються переважно у водно-молочній фазі маргарину. Як консерванти застосовується бензойна й сорбиновая кислота, які додаються у водно-молочну фазу у вигляді 1% розчину в гарячій воді (1/4 частина кислоти); а ? кількість цих кислот, через погану розчинність у воді, розчиняють у десятикратній кількості рослинного масла.
Бензойнокислый натрій і сорбат натрію додають у водно-молочну фазу маргарину у вигляді 10-20% розчину у воді.
дією, Що Консервує, володіє також поварена сіль.
Вода, застосовувана в маргариновому виробництві, повинна відповідати Дст на питну воду й містити мінімальна кількість розчинених солей і з'єднань заліза. Для поліпшення органолептичних властивостей води, знищення мікробів й ослаблення заходу хлору, воду пастеризують. Якщо твердість води більше 4 мг-экв/л, її обробляють на спеціальній  установці для зм'якшення води, що складається з катионового й анионового  фільтра, фільтра з антивированным вугіллям і бактерицидним фільтром.
В основі виробництва маргарину лежать процеси підготовки емульсії з водно-молочної й жирової суміші, її переохолодження, механичиской обробки й кристалізації.
Схема одержання маргарину може змінюватися залежно від того, який вид продукції виробляється. Виробництво столових маргаринів зводиться до підготовки компонентів, дозуванню, змішуванню й емульгуванню, переохолодженню, кристалізації отриманої емульсії й фасовки готової продукції.
Але важливо те, що підготовку водно-молочної фази й жировий, їхнє дозування роблять роздільно. Змішування фаз і темперирование здійснюють у циліндричних змішувачах із гвинтовою мішалкою. Змішувач постачений паровою сорочкою, що  забезпечує підтримку температури емульсії. Строга підтримка температури важливо для наступних операцій. Порушення температурного режиму позначається на його якості (однорідності).
Для кращого емульгування й ощадливої витрати палива, температура суміші жирів і водно-молочної фази повинна бути на 4-5 0С вище температури плавлення жирової основи.
Після гомогенізації емульсію направляють на вытеснительный охолоджувач (вотатор), де при інтенсивному перемішуванні й охолодженні утвориться переохолоджена рухлива емульсія маргарину. Її температура 10-140С. Далі в кристаллизаторах переохолоджена емульсія бысто затвердевает, передається на фасувальні апарати, де фасується в пачки.
При виробітку нефасованого маргарину, емульсія подається з вотатора на наповнення коробів. Цим набором устаткування користуються при виробництві кулінарних маргаринів.
Кулінарні маргарини, на відміну від їдалень (молочних) маргаринів, є безводними продуктами. (Підготовка компонентів до виробництва описана вище). Їхнє виробництво складається з підготовки, дозування, змішування й охолодження жирових компонентів.
При різкому охолодженні жири здатні якийсь час зберігати рухливість (не застигати), навіть якщо температура їх буде нижче крапки застывания. Переохолоджені жири зберігають плинність короткий час, а потім швидко кристалізуються й застигають.
Емульсія, що надходить на вотатор переохолоджується, і не встигаючи застигти, у напіврідкому стані випливає безпосередньо в тару.
Температура жирової суміші при виході з охолоджувача повинна бути на 1-20С нижче температури застывания .
Переохолоджена суміш жирів, надходячи в тару, швидко кристалізується в ній і приобритает щільну консистенцію.
Розфасований у тару кулінарний маргарин направляють у склад готової продукції.
Виробництво наливних маргаринів.
Рецептура наливних маргаринів трохи відрізняється від рецептур звичайних столових маргаринів змістом у них рідких рослинних масел - більше 30%.
Розрізняють два види наливних маргаринів з нормальним змістом жирів (82%) і низькокалорійні, у яких утримується 40-50% жирів, а інша частина - це водно-молочна фаза з добавками.
Низькокалорійні маргарини використають як бутербродний жир. Підвищити харчову цінність наливних маргаринів можна збільшенням рослинного масла, при зменшенні саломасу в рецептурі.
Технологія виробництва наливних маргаринів складається із двох стадій: підготовка водно-молочної фази з усіма розчинними добавками й жирової суміші. Підготовку сировини дивитеся вище.
Підготовку молока роблять залежно від обраної схеми з попереднім сквашиванием або без нього, але обов'язкове молоко пастеризують.
Відповідно до затвердженої рецептури готовлять водно-молочну суміш із молока, води, цукрового сиропу й сольового розчину, додають водорозчинні ароматизаторы, вітаміни й інші добавки.
Суміш подають у змішувач. Окремо, відповідно до рецептури, готовлять жирову суміш, уводять у неї всі жирорастворимые компоненти - эмульгаторы, барвники, жирорастворимые вітаміни й ароматизаторы. Дозування сировини здійснюють ваговим або об'ємним способом
Потім водно-молочний розчин і жирову суміш перемішують. Поряд з перемішуванням у змішувачі досягається остаточне темперирование суміші до заданої температури, обумовлене конструкцією змішувача. На цьому етапі утвориться быстрорасслаивающаяся груба емульсія.
Далі груба емульсія надходить на наступну операцію - тонке емульгування в гомогенізатор, збирається в змішувачі й за допомогою плунжерного насоса подається на вотатор (переохолоджувач), сюди суміш надходить із t= 34-36 0С.
На двоциліндровому вотаторе відбувається одночасно емульгування, переохолодження й механічна обробка емульсії маргарину. Кожен циліндр вотатора постачений сорочкою для хладоагента. Внутрішні стінки циліндрів  є охолодною поверхнею, усередині циліндра распологаются порожні вали, на поверхні яких установлюються відкидні ножі-дужки. Від числа циліндрів у вотаторе залежить його продуктивність. З вотатора маргаринова емульсія направляється на розфасовку в полімерну тару.
Порошковий маргарин - це окремі крапельки жиру, покриті сухою оболонкою, що містить молоко, крохмаль, соду. Це оболонка надає жиру стійкість до змін температури й повітря. Він витримує транспортування на більші відстані без холодильників і довго зберігається.
Для одержання порошкового маргарину в змішувач завантажують пастеризоване молоко з t=600С, сухе молоко, крохмаль, соду. В отриману суміш додають нагрітий до 600С саломас і потім воду. Усе компоненти дозуються відповідно до затвердженої рецептури. Після попереднього перемішування груба емульсія пропускається через гомогенізатор, накопичується в проміжній ємності й насосом подається на сушарку відцентрового типу. Распыленный і висушений продукт просівають і направляють на впакування.
КОМПЛЕКТ УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА МАРГАРИНУ, 
ПРОИЗВ. 150 КГ/ГОДИНА
1	Ємність для плавлення й зберігання саломасу
2	Ємність для пастеризації й сквашивания молока
3	Змішувач водно-молочної й жирової суміші
4	Змішувач	
5	Насос ротаційний
6	Гомогенізатор
7	Насос плунжерний	
8	Вотатор	
І 2.93
ГОМОГЕНІЗАТОР РОТОРНИЙ
Призначений для механічної обробки харчових продуктів з метою поліпшення їхніх фізико-хімічних показників шляхом додання більше однорідної консистенції.
Застосовується для гомогенізації майонезов, сметани й ін.
ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Продуктивність, кг/година...………………………………………......000-2000
Режим роботи...………………………………………………………......епрерывный
Потужність електродвигуна, квт...…………………………………4,0 або 6,5
Габаритні розміри, мм...……………………………………………605х405х405
Маса гомогенізатора, не більше, кг...………………………………......60
НАСОС ПЛУНЖЕРНИЙ
Призначений для перекачування грузлих харчових продуктів (майонез, кетчуп, сметана, вершки й ін.).
ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Подача при найбільшій довжині ходу плунжера, л/година...…………………………800
Граничний тиск, атм...………………………………………………………......
Діаметр плунжера, мм...………………………………………………………….......75
Число подвійних ходів плунжера у хвилину...……………………………………......75
Хід плунжера, мм...…………………………………………………………………від 0 до 80
Установлена потужність електродвигуна, квт...………………………………2,2
Габаритні розміри, не більше, мм...………………………………………………1250х450х500
Маса, не більше, кг...…………………………………………………………………100
В 3.24
МАСЛООБРАЗОВАТЕЛЬ-ВОТАТОР
Призначений для виробництва всіх видів вершкового масла методом перетворення высокожирных вершків, а також для одержання м'якого маргарину методом переохолодження маргаринової емульсії.
ТЕХНОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Продуктивність при виробітку, кг/година, не менш:
- вершкового масла селянського або аматорського ...……………......00
- вершкового масла бутербродного...……………………………………80
- маргарину традиційного состава...…………………………………......90-105
- маргарину зниженої жирності (типу "Столичний")...……………80
Режим роботи...………………………………………………………………………………......епрерывный 
Установлена потужність, не більше, квт...…………………………………………………......,75
Споживання за годину роботи при выраб. "Селянського" масла:
Електроенергії, не більше, квт...……………………………………………………………......2,5
Води крижаний, не більше, м3/година...……………………………………………………………......5
Габаритні розміри, не більше, мм...…………………………………………………………1100х430х1200
Маса, не більше, кг...……………………………………………………………………………300






Контакти для замовлень і пропозицій:
Україна, м. Олександрія, Куколовское шосе 5. Олександрійський Авторемонтний Завод

т./ф. +38 05235 41358
тел. +38 067 2650755 гл.менеджер МСД (ціни, умови приобритения, консультації)
тел. +38 067 6021423 нач. виробництва МСД (технічні питання, постачання)
тел. +38 050 4571330 - по загальних питаннях
тел. +38 050 6940864 - секретар (питання прийому-передачі факсів, эл.пошти)

Як до нас дзвонити із країн СНД і далекого зарубіжжя?!

E-mail: msd@inbox.ru

Як до нас добратися: Відкрити карту-схему