Запорожье

WOG дарує мільйон гривень до нового року

Задля участі в акції, необхідно придбати не менше 20 літрів пального будь-якої марки, розрахувавшись готівкою або банківською карткою. Разом із розрахунком за пальне кожен клієнт отримає касовий чек з унікальним 7-значним кодом, який треба відправити на маленький номер 8525.

Щодня по буднях розігруватимуться два iPad Air шляхом випадкового компьютер'ютерного жеребкування (на платформі www.random.org). Всього в зазначений період відбудеться 25 розіграшів, в ході яких буде розіграно 50 девайсів. Посилання на результати розіграшів буде розміщене на офіційному веб-сайті компанії WOG (www.wog.ua).

31 грудня в ефірі телеканалу «Інтер» відбудеться розіграш 1 млн гривень. У присутності відомих осіб та нотаріуса, ведучі телеканалу випадковим чином оберуть 7 цифр виграшного коду. Учасник, чий унікальний код співпаде з виграшним, стане мільйонером. У випадку, якщо із виграшним кодом не співпав жоден унікальний акційний код, з відправлених до розіграшу учасниками, головний подарунок пропорційно ділиться між учасниками, у яких перші шість цифр акційного коду послідовно співпали з першими шістьома цифрами виграшного коду.

«На жалко, більшість дорослих людей втрачають дитяче вміння радіти всьому, що відбувається навколо, а особливо святам. WOG категорично не погоджується з цим. Свято має бути, а воно не буває без подарунків. Сподіваємось, що наші клієнти радітимуть презентам від WOG як діти», — зазначив генеральний директор компанії WOGСергій Корецький.

Акція триватиме до 30 грудня 2013 року. На всіх її учасників також чекатимуть безліч гарантованих заохочувальних подарунків: чашечка кави або чаю на АЗК WOG за кожен другий акційних чек.

Довідка про компанію:

ТОВ «Золотий екватор»(м. Луцьк) заходить до групи «Континіум». Компанія управляє мережею автозаправних станцій під брендом WOG, що нараховує більше 480 об'єктів у всіх областях України. Мережа автозаправних комплексів WOG ™ — це одна з найбільших мереж АЗК на українському ринку нафтопродуктів. Бензин Mustang виготовляється з базисного нафтопродукту імпортного виробництва, що відповідає эталону евро5. Поставки здійснюються з нафтопереробних заводів Румунії, Греції, Литви, Польщі та Білорусії. Мережа АЗК WOG надає можливість скористатися додатковими сервісами та послугами: автоаксесуари, автохімія, ресторан, безкоштовний WI-FI і товари в дорогу. За плодами конкурсу «Вибір року» WOG ™ визнана кращою серед мереж АЗС в 2010, 2011, 2012 роках.

Контактна інформація:

Заряна Лисиця

Client service director HPPR

Тел.: 044 205 9909

e-mail: zl@hppr.com.ua

Добавить комментарий

Запорожье

Услуги электрика. Вызов на дом и в офис

Ежедневное использование электрических приборов настолько прочно вошло в жизнь современного человека, что замечать их присутствие люди начинают только в случае внезапного отключения или поломки. Некоторые несложные работы можно делать самостоятельно. …

Использование широкоформатной печати для изготовления рекламной продукции

На современном рекламном рынке существует немало способов печати. Очень выделяется широкоформатная, потому как обладает массой достоинств. По ссылке master-jet.com.ua ознакомиться с ними невероятно просто. Использоваться технология может для создания интерьерной, наружной …

Кредит на покупку металлопластиковых окон в Запорожье

Кредит на покупку металлопластиковых окон в Запорожье. ООО "Оконный центр"

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.