Запорожье

В реєстрі виданих та отриманих податкових накладних не повинно бути незаповнених граф

ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує платникам податку на додану вартість, що при відсутності показників в графах реєстру виданих та отриманих податкових накладних слід проставляти позначку нуль («0»).

Відповідно до Порядку ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 17.12.2012 №1340, у реєстрі виданих та отриманих податкових накладних облік операцій з постачання/придбання продуктів/послуг ведеться, зокрема, на підставі податкових накладних, розрахунків коригування кількісних і вартісних показників до податкових.

Згідно з Порядком заповнення податкової затратної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 01.11.2011 №1379 (із змінами та доповненнями), у випадках если всі примірники податкової затратної залишаються у особи, що її виписала у рядках «Індивідуальний податковий номер покупця» та «Номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (покупця)» проставляється нуль.

Тобто, у разі, якщо платник податку виписує податкову накладну, де у рядках «Індивідуальний податковий номер покупця» та «Номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (покупця)» проставляється нуль, то при заповненні колонки 6 розділу І «Видані податкові накладні» реєстру виданих та отриманих податкових накладних, слід також проставляти нуль («O»).

Окрім того, Порядком ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних передбачено, що у разі придбання у платника податку на додану вартість продуктів/послуг та необоротних активів, звільнених від оподаткування, та тих, що не є об’єктом оподаткування, а також придбання в особи, не зареєстрованої платником податку на додану вартість, у графах 10, 12, 14 та 16 розділу ІІ «Отримані податкові накладні» Реєстру проставляється нуль («O»).

При відсутності показників в інших графах Реєстру слід також відображати позначку нуль («O»).

Добавить комментарий

Запорожье

Использование широкоформатной печати для изготовления рекламной продукции

На современном рекламном рынке существует немало способов печати. Очень выделяется широкоформатная, потому как обладает массой достоинств. По ссылке master-jet.com.ua ознакомиться с ними невероятно просто. Использоваться технология может для создания интерьерной, наружной …

Кредит на покупку металлопластиковых окон в Запорожье

Кредит на покупку металлопластиковых окон в Запорожье. ООО "Оконный центр"

Пять советов при выборе видеонаблюдения

Видеонаблюдение уже давно перестало быть чем-то особенным и доступным узкому кругу лиц. Сейчас купить видеонаблюдение может позволить себе едва ли не каждый человек. При строительстве нового объекта, причем совершенно не …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.