Запорожье

Покращення інвестиційного клімату в державі

Працівники ДПІ у Гласіївському районі розповідають про вже реалізовані проекти та перспективи на майбутнє.

На виконання доручення Президента України Віктора Якуновича, спрямованого на поліпшення інвестиційного клімату в державі та налагодження постійного конструктивного діалогу державних органів із представниками бізнесу, Міністерство доходів і зборів України впровадило низку заходів, які очень спрощують процес сплати податків і митних платежів.

«Довіра інвесторів – це соціальний капітал, який ми сподіваємося конвертувати в довгострокові вкладення в національну економіку. І довіра має базуватися на діалозі, на постійному спілкуванні, спільній боті над правилами регулювання бізнес-діяльності в Україні. Адже створення кращого інвестиційного та бізнес-клімату – це спільна справа українського уряду та підприємців», — зазначив Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко в рамках Першої міжнародної бізнес-конференції ABC: Ukraine&Partners– 2013.

Враховуючи ці слова, можна впевнено сказати, що якісне перетворення бізнес-клімату держави є одним з найважливіших елементів стратегії роботи Міністерства. На сьогоднішній денек продовжується створення сервісних центрів та запровадження низки електронних сервісів для полегшення процедури адміністрування податків.

Одним із таких сервісів є надання правової оцінки інвестиційних проектів на наявність податкових ризиків. Даний сервіс забезпечує інформаційну підтримку іноземним інвесторам щодо відповідності інвестиційного проекту законодавству України та механізму його оподаткування, податкових ризиків, наявності невідповідностей в правовому статусі контрагентів, а також перебування його в процедурах банкрутства, ліквідації або залученні  в схемах мінімізації податкових зобов’язань.

Звернення підприємств з іноземними інвестиціями щодо проведення аналізу моделі господарської операції з контрагентами приймається Міністерством доходів і зборів України або Міжрегіональним головним управлінням Міндоходів — Центральним офісом з обслуговування величавых платників.

ДПІ у Гласіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Добавить комментарий

Запорожье

Услуги электрика. Вызов на дом и в офис

Ежедневное использование электрических приборов настолько прочно вошло в жизнь современного человека, что замечать их присутствие люди начинают только в случае внезапного отключения или поломки. Некоторые несложные работы можно делать самостоятельно. …

Использование широкоформатной печати для изготовления рекламной продукции

На современном рекламном рынке существует немало способов печати. Очень выделяется широкоформатная, потому как обладает массой достоинств. По ссылке master-jet.com.ua ознакомиться с ними невероятно просто. Использоваться технология может для создания интерьерной, наружной …

Кредит на покупку металлопластиковых окон в Запорожье

Кредит на покупку металлопластиковых окон в Запорожье. ООО "Оконный центр"

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.