Запорожье

Не залишайте сплату податків на останній денек!

Банк зобов’язаний виконати доручення клієнта, що міститься в розрахунковому документі, який надійшов протягом операційного часу банку, в денек його надходження (п.8.1 ст.8 Закону України від 05.04.2001 №2346-III "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні").

У разі надходження розрахункового документа клієнта до обслуговуючого банку після закінчення операційного часу банк зобов’язаний виконати доручення клієнта, що міститься в цьому розрахунковому документі, не пізніше наступного робочого денька.

Відображення надходжень коштів в рахунок сплати податкових зобов’язань платників податків проводиться в інформаційній системі органів Міндоходів датою зарахування зазначених коштів на бюджетні рахунки, відкриті в органах Державноїказначейської служби.

Отже, у разі подання платником податків платіжного документа на перерахування суми податкового зобов’язання у останній денек терміну сплати після закінчення операційного часу роботи банку, перерахування коштів до бюджету відбудеться на наступний робочий денек. Таким чином, узгоджена сума податкового зобов’язання буде сплачена до бюджету з порушенням встановленого граничного терміну сплати податкових зобов’язань.

ГУ Міндоходів у м. Києві звертає увагу, що за несвоєчасну сплату узгодженої суми грошового зобов’язання протягом строків, визначених ПКУ, платник податків притягується до відповідальностіу вигляді штрафу:

— у розмірі 10 відсотків від суми боргу- при затримці до 30 календарних днів;

— у розмірі 20 відсотків від суми боргу  — при затримці більше 30 календарних днів(стаття126 ПКУ).

Добавить комментарий

Запорожье

Использование широкоформатной печати для изготовления рекламной продукции

На современном рекламном рынке существует немало способов печати. Очень выделяется широкоформатная, потому как обладает массой достоинств. По ссылке master-jet.com.ua ознакомиться с ними невероятно просто. Использоваться технология может для создания интерьерной, наружной …

Кредит на покупку металлопластиковых окон в Запорожье

Кредит на покупку металлопластиковых окон в Запорожье. ООО "Оконный центр"

Пять советов при выборе видеонаблюдения

Видеонаблюдение уже давно перестало быть чем-то особенным и доступным узкому кругу лиц. Сейчас купить видеонаблюдение может позволить себе едва ли не каждый человек. При строительстве нового объекта, причем совершенно не …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.