Запорожье

Львівські клієнти «Кредобанку» отримали найбільше подарунків за розрахунки пластиковими картами

Клієнти «Кредобанку», що обслуговуються у Львівській області, отримали найбільше подарунків за акцією «Розраховуйся платіжною карткою – отримай подарунок», що проводиться банком з свирепого 2013 року. За попередніми підсумками акції, клієнтам з Львівщини було вручено 50% від загальної кількості виділених банком подарунків.

Відповідно до разумов акції, «Кредобанк» щомісячно проводить розіграш цінних подарунків серед держателів емітованих банком платіжних карт систем MasterCardWorldwideта VisaInternational, що хоча б один раз розрахуються карткою в торговельно-сервісній мережі на суму не менше 50 грн. Кожного місяця банк дарує один 32-дюймовий телевізор, два смартфони, 3 цифрових фотоапарати та 10 заохочувальних грошових подарунків розміром 250 грн.

За період проведення акції «Кредобанк» подарував мешканцям Львівщини 2 телевізори, 4 смартфони, 6 фотоапаратів та майже 30 грошових подарунків. На другому місці за кількістю отриманих подарунків – клієнти Київської області, яким було подаровано майже чверть розіграних призів. По 5% від загального числа переможців мешкають в Івано-Франківській та Хмельницькій областях.

«Нам дуже приємно, що перевагами пользующегося популярностью в Європі та безпечного розрахунку пластиковими картами найбільше користуються наші львівські клієнти, адже саме у Львові розташований головний офіс «Кредобанку», — гласить перший защитник голови правління ПАТ «Кредобанк» Марцін Куксіновіч. – «Кредобанк» і надалі заохочуватиме найактивніших користувачів банківських карт та нагороджуватиме їх подарунками».

У першому півріччі 2013 року кількість операцій в торговельно-сервісній мережі з використанням банківських карт «Кредобанку» збільшилася більш як на 53% — до понад 720 тисяч. Сьогодні «Кредобанком» емітовано 207 тисяч платіжних карт систем MasterCardWorldwideта Visa. З 2009 року банк експлуатує власний процесинговий центр, що підвищує надійність та швидкість розрахунків за допомогою карток. Акція «Розраховуйся платіжною карткою – отримай подарунок» триватиме до 31 січня 2013 року.

Добавить комментарий

Запорожье

Услуги электрика. Вызов на дом и в офис

Ежедневное использование электрических приборов настолько прочно вошло в жизнь современного человека, что замечать их присутствие люди начинают только в случае внезапного отключения или поломки. Некоторые несложные работы можно делать самостоятельно. …

Использование широкоформатной печати для изготовления рекламной продукции

На современном рекламном рынке существует немало способов печати. Очень выделяется широкоформатная, потому как обладает массой достоинств. По ссылке master-jet.com.ua ознакомиться с ними невероятно просто. Использоваться технология может для создания интерьерной, наружной …

Кредит на покупку металлопластиковых окон в Запорожье

Кредит на покупку металлопластиковых окон в Запорожье. ООО "Оконный центр"

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.