Запорожье

Львівські клієнти «Кредобанку» отримали найбільше подарунків за розрахунки пластиковими картами

Клієнти «Кредобанку», що обслуговуються у Львівській області, отримали найбільше подарунків за акцією «Розраховуйся платіжною карткою – отримай подарунок», що проводиться банком з свирепого 2013 року. За попередніми підсумками акції, клієнтам з Львівщини було вручено 50% від загальної кількості виділених банком подарунків.

Відповідно до разумов акції, «Кредобанк» щомісячно проводить розіграш цінних подарунків серед держателів емітованих банком платіжних карт систем MasterCardWorldwideта VisaInternational, що хоча б один раз розрахуються карткою в торговельно-сервісній мережі на суму не менше 50 грн. Кожного місяця банк дарує один 32-дюймовий телевізор, два смартфони, 3 цифрових фотоапарати та 10 заохочувальних грошових подарунків розміром 250 грн.

За період проведення акції «Кредобанк» подарував мешканцям Львівщини 2 телевізори, 4 смартфони, 6 фотоапаратів та майже 30 грошових подарунків. На другому місці за кількістю отриманих подарунків – клієнти Київської області, яким було подаровано майже чверть розіграних призів. По 5% від загального числа переможців мешкають в Івано-Франківській та Хмельницькій областях.

«Нам дуже приємно, що перевагами пользующегося популярностью в Європі та безпечного розрахунку пластиковими картами найбільше користуються наші львівські клієнти, адже саме у Львові розташований головний офіс «Кредобанку», — гласить перший защитник голови правління ПАТ «Кредобанк» Марцін Куксіновіч. – «Кредобанк» і надалі заохочуватиме найактивніших користувачів банківських карт та нагороджуватиме їх подарунками».

У першому півріччі 2013 року кількість операцій в торговельно-сервісній мережі з використанням банківських карт «Кредобанку» збільшилася більш як на 53% — до понад 720 тисяч. Сьогодні «Кредобанком» емітовано 207 тисяч платіжних карт систем MasterCardWorldwideта Visa. З 2009 року банк експлуатує власний процесинговий центр, що підвищує надійність та швидкість розрахунків за допомогою карток. Акція «Розраховуйся платіжною карткою – отримай подарунок» триватиме до 31 січня 2013 року.

Добавить комментарий

Запорожье

Использование широкоформатной печати для изготовления рекламной продукции

На современном рекламном рынке существует немало способов печати. Очень выделяется широкоформатная, потому как обладает массой достоинств. По ссылке master-jet.com.ua ознакомиться с ними невероятно просто. Использоваться технология может для создания интерьерной, наружной …

Кредит на покупку металлопластиковых окон в Запорожье

Кредит на покупку металлопластиковых окон в Запорожье. ООО "Оконный центр"

Пять советов при выборе видеонаблюдения

Видеонаблюдение уже давно перестало быть чем-то особенным и доступным узкому кругу лиц. Сейчас купить видеонаблюдение может позволить себе едва ли не каждый человек. При строительстве нового объекта, причем совершенно не …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.