Домашнее Золото > Женщины > ЮВЕЛИРНОЕ ДЕЛО

Каблучки з інкрустацією та без: особливий шарм коштовних виробів

Золоті кольца – це класика, яка залишається завжди актуальною. Дорогоцінний метал не лише приваблює своєю красою, а й дозволяє підкреслити статус, виразити свою індивідуальність та неповторний смак. Не менш популярними є й срібні вироби, що представлені в неймовірно широкому різноманітті стилів.

Каблучки з розсипом каміння

Каблучки від українських брендів із вставками коштовного та напівкоштовного каміння – це оригінальний спосіб довершити власний образ. Талановиті ювеліри пропонують справжні шедеври в даній категорії, поєднуючи благородні метали та розкіш кристалів.

Підібрати модель можна на будь-який, навіть самий вимогливий смак, проте умовно можна виділити три найбільші групи кілець з каміннями:

  • солітери – обідок прикрашений лише одним каменем;
  • прикраса з декількома каменями – зазвичай, це один великий камінь в центрі, що може бути кольоровим, в оточенні багатьох дрібних;
  • доріжка – декорування рядом камінчиків.

Коштовності з інкрустацією є улюбленим варіантом для освідчень, заручин у всьому світі. Проте отримати такий подарунок буде надзвичайно приємно з будь-якого приводу.

Витончена елегантність кілець без інкрустації

Відсутність каміння не означає, що виріб не має цікавих деталей. В такому разі увагу привертають оригінальні текстури, вигадливі та ажурні візерунки, малюнки, написи.

Трендові каблучки без вставок: подвійний, потрійний обідок, гравіювання, алмазна грань, поєднання різних металів, розімкнені обідки, геометричні форми, срібло з чорнінням, кольорова емаль.

Серед таких прикрас можна знайти справді креативні, молодіжні моделі. Декілька прикрас на пальцях, гармонічно підібрані золоті сережки створять завершений щоденний образ.

Що краще вибрати – срібні чи золоті кольца?

Одразу варто зазначити, що обидва метали мають велику кількість прихильників. Золото – це символ тепла, енергії, розкоші та статусності. Срібло втілює спокій, гармонію, чарівність та м’яке сяйво. Ювелірні прикраси з кожного з них мають свої неповторні риси та переваги.

Чим цінні золоті кольца:

  • завжди в моді;
  • невибагливі в догляді;
  • універсальні для будь-яких виходів;
  • завжди високо оцінюються.

Колір золота визначається видом домішок, котрі необхідні для твердості матеріалу. Можна обрати кільце в червоному, жовтому та білому золоті.

Вишукане срібло також має плюси: підсилює елегантність власниці, гіпоалергенне, має доступну вартість, дозволяє виготовити будь-які форми завдяки пластичності.

Оскільки обидва варіанти мають гарні якості, критерієм вибору виступає власне бажання. Обирати найкраще те, що хочеться бачити на собі щодня. А для тих, кому складно визначитись, виходом будуть комбіновані моделі.

Добавить комментарий

Домашнее ЗолотоЖенщиныЮВЕЛИРНОЕ ДЕЛО

Мед золото Xuping: как подобрать браслет из медицинского сплава?

Каждая девушка хочет выглядеть женственной и в этом ей поможет изысканная бижутерия, изготовленная из особого медицинского сплава (меди с напылением золота). Она представлена в огромном разнообразии, поэтому подобрать мед золото …

Как правильно выбрать и хранить изделия из серебра?

Многие люди предпочитают украшения из серебра золотым. Тому есть несколько причин и главная из них – это прочность и твердость этого металла. Благодаря этому дизайнеры могут создавать оригинальные и долговечные …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.