Винница

СК «NGS» застрахувала здоровя співробітників ТОВ «Азеліс Україна»

Страхова компанія «NGS» (НАФТАГАЗСТРАХ) уклала договір добровільного медичного страхування з ТОВ «Азеліс Україна».

Згідно з умовами договору співробітники підприємства будуть отримувати страховий захист за програмою рівня «Класик». Загальна страхова сума за контрактом складає 1,5 млн. грн. Термін дії договору – 1 рік.

Програмою передбачені всі базові види медичної допомоги: амбулаторно-поліклінічна допомога, планова і невідкладна стаціонарна допомога, швидка допомога та забезпечення медикаментами. Також в програми включені і додаткові послуги – проходження профілактичного медичного огляду, вітамінізація та вакцинація проти грипу, невідкладна дантистічна допомога, діагностика та лікування туберкульозу, цукрового діабету, окнозахворювань.

Обслуговування програми буде проходити в державних, відомчих і комерційних медичних закладах. Організація медичної допомоги застрахованим буде здійснюватися власним медичним асистансом СК «NGS» по всій території України.

Для довідки:

Товариство з додатковою відповідальністю страхова компанія «НАФТАГАЗСТРАХ» («NGS») працює на страховому ринку з 1995 року і є лідером добровільного медичного страхування за кількістю застрахованих (понад 470 тисяч осіб).

СК «NGS»обслуговує за Програмами добровільного медичного страхування працівників Донецької, Південної, Придніпровської, Південно-Західної, Одеської та Львівської залізниць, а також працівників відокремлених підприємств та організацій залізничного транспорту.

Надійність та чесність роботи Компанії підтверджена перемогами у І, ІІ та ІІІ Всеукраїнських конкурсах «Лідер страхового ринку» у номінаціях «Лідер медичного страхування по боті з фізичними особами» (2009, 2011 рр.), «Лідер медичного страхування по боті з корпоративними клієнтами» (2010р.) та «Компанія, що найбільш динамічно розвивається» (2011 р.) за версією журнальчику «Банкиръ». А наприкінці березня 2012 р. журнальчик «Insurance Top» визначив переможців «Національної премії Insurance TOP» та «Національного Клубу страхової виплати» серед яких СК «NGS»була відзначена як Лідер класу «Медичне страхування». За версією журнальчику «Insurance Top» у 2011 році Компанія підтвердила статус лідера добровільного медичного страхування, посівши 1-є місце у рейтингу «ТОП-50 на ринку ДМС».

Генеральний директор А.Чубинський – лауреат XVI Загальнонаціональної програми «Людина року 2011» в номінації «Лідер страхового ринку року».

СК «NGS»має ліцензії Держфінпослуг України на проведення 20 видів страхування.

Добавить комментарий

Винница

Останутся ли строители в Виннице после завершения карантина или отправятся за лучшей жизнью?

Карантин вернул в Винницу людей разных специальностей, в том числе и профессиональных строителей, которые длительное время работали в европейских странах. Как изменились зарплаты специалистов, какое количество квалифицированных работников теперь ищут …

Бизнес: мастерская бытовых услуг

Многие сегодня хотят открыть свое дело. Но кроме желания, следует трезво оценивать свои возможности, иметь объективное представление о финансовых, трудовых и интеллектуальных ресурсах, возможностях их получения, а также уметь применять …

Посуточная аренда в Виннице: квартира без посредников и переплат

Первое, о чем стоит задуматься иностранцу или просто гостю города Винница — это поиск ночлега. Вопреки расхожему мнению, вариант остановиться в гостинице далеко не из лучших, ведь многие из них …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.