Винница

На одному з підприємств столиці виявили 23-ох «трудових нелегалів», які виготовляли солодощі

Як відомо, фахівці Головного управління Міндоходів у м. Києві проводять входи, що дають змогу виявити суб’єктів господарювання, які використовують працю найманих осіб без належного оформлення, а також  розбіжності щодо рівня оплати праці робітників. Зокрема в Інтернеті систематично перевіряються оголошення веб-сайтів рекрутингових компаній щодо аналізу ринку оплати праці підприємствами Києва. 

Так, нещодавно, за плодами вищезазначених заходів працівники Міндоходів з’ясували, що на одному з кондитерських підприємств Дарницького району Києва тривалий час проводиться набір значної кількості працівників на виробництво солодощів. Проте, за податковими звітами цього підприємства, на виробництві кондитерських виробів була задіяна досить невелика кількість працівників.     

В ході перевірки дотримання законодавства стосовно працевлаштування громадян на вказаному підприємстві, було виявлено 23 неоформлені наймані працівники, які отримували заробітну плату «в конверті».  

За плодами перевірки кондитерському підприємству було додатково нараховано понад 16 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та штрафних санкцій, які наразі надійшли до бюджету у повному обсязі.

Головне управління Міндоходів у м. Києві нагадує, у випадку порушень трудових прав працівників (неоформлені трудові відносини, виплата зарплати в розмірі, меншому встановленого законодавством рівня, виплата зарплати в «конвертах») у Києві можна звернутись до відповідних підрозділів столичного управління Міндоходів за телефонами:

– ДПІ у Гласіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві — 591-61-76;

– ДПІ у Дарницькому районі ГУ Міндоходів у м. Києві — 596-60-44;

– ДПІ у Деснянському районі ГУ Міндоходів у м. Києві — 591-65-19;

– ДПІ у Дніпровському районі ГУ Міндоходів у м. Києві — 292-14-08;

– ДПІ у Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві — 411-38-77;

– ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві — 201-12-03;

– ДПІ у Подільському районі ГУ Міндоходів у м. Києві — 425-81-67;

– ДПІ у Святошинському районі ГУ Міндоходів у м. Києві — 591-62-13;

– ДПІ у Солом’янському районі ГУ Міндоходів у м. Києві — 244-81-31;

– ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві — 238-02-66;

– Головного управління Міндоходів у м. Києві — 236-16-63. 

Добавить комментарий

Винница

Где в Виннице купить хороший доильный аппарат

Использование доильных аппаратов положительно отразилось на домашних хозяйствах: увеличило их продуктивность, улучшило качество молока, разгрузило фермеров. Требования к молочной продукции на территории нашей страны увеличились, приближаясь к европейским. Добиться нужной …

Останутся ли строители в Виннице после завершения карантина или отправятся за лучшей жизнью?

Карантин вернул в Винницу людей разных специальностей, в том числе и профессиональных строителей, которые длительное время работали в европейских странах. Как изменились зарплаты специалистов, какое количество квалифицированных работников теперь ищут …

Бизнес: мастерская бытовых услуг

Многие сегодня хотят открыть свое дело. Но кроме желания, следует трезво оценивать свои возможности, иметь объективное представление о финансовых, трудовых и интеллектуальных ресурсах, возможностях их получения, а также уметь применять …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua