Ужгород

В Рівному відкрився перший сімейно-розважальний центр європейського формату “Мультфильміпарк”

28 червня в Рівному відбулося урочисте відкриття першого сімейно-розважального центру європейського формату “Мультфильміпарк”. В рамках заходу відбулася прес-конференція за участю виконавчогодиректорамережі“Турбіна” БулуктаєваСергіяБорисовича та керівникарозважального центру “Турбіна”у м.Рівне Феська ДмитраМиколайовича.

З нагоди відкритя “Мультфильміпарку” для всіх гостей відбулося сімейне свято із конкурсами, призами та драйвовою дискотекою на роллердромі. Захід розпочався з урочистого перерізання червоної стрічки. На відкриття розважального центру завітало більше 1000 сімей із Рівного та з сусідніх міст, протягом денька  було розіграно багатоподарунків. Кожна родина знайшла для для себя багато цікавих розваг та забавно провела час разом.

В першому сімейно-розважальному центрі європейського формату “Мультфильміпарк” вже діють такі види атракціонів, як роллердром, автодром, лабіринт, аерохокей, ігротека та багато інших розваг. Атракціони відповідають усім вимогам безпечної експлуатації. З метою дотримання усіх норм безпеки, протягом денька на території розважального центру чергують спеціалісти з надання першої медичної допомоги.

“Дитячий розважальний центр працюватиме щодня з 10 ранку до 23 години вечора. Цікаво здесь буде усім без винятку – і малечі, і навіть дорослим, адже у “Мультфильміпарку” вони можуть знайти розваги на будь-який смак та гаманець. Здесь можна пограти у аерохокей, покататися на роликах чи автомобілях, поблукати лабіринтом та спробувати свої сили у відеоіграх. Для того, аби скористатися послугами “Мультфильміпарку”, варто лише придбати спеціальну картку вартістю 5 грн. та покласти на неї гроші. За допомогою цієї картки можна розрахуватися за усі види атракціонів. Система є дуже зручною, оскільки картка є постійною і можна скористатися нею в будь-який час. Для цього достатьньо лише поповнити її на необхідну сумму” – повідомивкерівник“Турбіни” в Рівному Дмитро Миколайович Фесько.

“Відкриття розважального центру “Мультфильміпарк”в Рівному – це частина довгострокового плану розвитку мережі “Турбіна”в Україні. Ринок розважальної індустрії в нашій країні розвивається дуже динамічно, тому багато інноваційних розробок з’являються саме здесь, випереджаючи Росію та інші країни СНД. Нередко ці розробки реалізуються в України навіть раніше, ніж в багатьох розвинених країнах Європи. Формування родинних цінностей підштовхує сім’ї до спільного проведення часу, вибору відпочинку, який буде до вподоби всім членам родини. Місцем, яке ідеально підпадає під цю категорію, є розважальний центр з різноманітними зонами: роллердром, боулінг, ковзанка, ресторан, і, звісно, дитяча зона з гральними автоматами, лабіринтом та ін. Родина може провести цілий денек у розважальному центрі та знайти для для себя безліч розваг на будь-який смак”- зазначиввиконавчийдиректор мережі “Турбіна” СергійБорисович Булуктаєв.

Розробкою та реалізацією проекту “Мультфильміпарк” займалася компанія QubicaAMFWorldwide– найбільший у світі виробник обладнання для боулінгу, а також розробник і реалізатор комплексних проектів створення і розвитку сімейно-розважальних центрів. Серед проектів QubicaAMF – дорвейіжки для боулінгу в Білому Домі (США) та в резиденції Президента України, а тепер і центр “Мультфильміпарк” у Рівному.

Відкриття сімейно-розважального центру європейського формату “Мультфильміпарк” компанією QubicaAMFсвідчить про те, що сфера розважальних послуг України є динамічноюта привабливоюдля інвестицій. Ринок почав интенсивно формуватися в 2005-2006 роках, если створювалися перші повноцінні дитячі розважальні заклади. Пізніше з’явився формат дитячих розважальних центрів у складі торгових об’єктів і вже в 2010 році почали з’являтися заклади, де окрім дітей забавно можуть проводити час і дорослі. Одним з таких центрів є “Мультфильміпарк”.

Добавить комментарий

Ужгород

Стенные газовые котлы «TEPLOWEST»: надежный и экономичный комфорт

Стенные газовые котлы «TEPLOWEST» – это воплощение передовых инженерных разработок Завода «Конвектор» в области отопительного оборудования. Универсальные и малогабаритные, стенные газовые котлы «TEPLOWEST» соединили внутри себя самые наилучшие идеи, дозволяющие

Как выбрать хорошие гаражные ворота?

Подобрать крепкие, дешевые и визуально привлекательные ворота на сегодняшний день считается достаточно трудным делом. Конструкции ворот обладают разным дизайном и могут производиться из различных материалов. Кроме всего прочего, они могут …

Габионная сетка и много других нужных в строительстве материалов

ООО МАРКО продает строй материалы и габионную сетку. У нас Вы всегда сможете приобрести строй материалы самого высочайшего потребительского свойства. Продажа стройматериалов делается с доставкой покупателю нашим своим авто транспортом. Сейчас продажа стройматериалов

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua